Ik bedenk mij nu wel dat Julien aan mijn Belgische kant van de familie een andere uitspraak zal krijgen, namelijk het (zeer ouderwetse) Juuljièn (geen idee hoe ik dat moet schrijven). Of het moet Juliën worden maar dat is wel erg geknutseld...
Sam vind ik best leuk, juist voor een jongen! Voor een meisje vind ik het helemaal niets. Sem vind ik heel kinderachtig en deuzig.
Sam = leuk! Ook alleen maar een goede associatie mee, want mijn (hele lieve ) neefje heet zo. Ik vind het leuk voor een kind, maar ook een goede naam voor een volwassene. En ik vind het echt een naam voor een jongen. Als ik de naam Sam hoor denk ik aan een jongen en vraag ik me nooit af of het een jongen of een meisje is.
Ik vind Sam een echte jongensnaam en een hele leuke naam! Stoer, kort en duidelijk. Geen rare ingewikkelde spelling. Ook internationaal goed te gebruiken volgens mij
Ja ik vind hem leuk!! Idd unisex en eigenlijk geef ik dan (veel meer) de voorkeur aan Sam voor een meisje.. maar toch vind ik hem erg leuk.
Leuk!! Ken twee leuke meisjes die zo heten, maar ook het zoontje van een vriendin. Mijn associatie met de naam is dus positief en leuk voor beiden vind ik..
Ik vind het een super leuke naam. Het is dat mijn man de naam niet zo leuk vindt... En zo populair is de naam hier niet. Ken maar een jongetje met die naam.
Hele leuke naam. Zou er zelf voor kunnen kiezen. Maar hier niet geworden omdat we uiteindelijk geen unisex naam wilden.
Ik vind Sam leuk, veel leuker dan Julian, ook bij de naam van je dochter. Ik moet echt aan een stoer jongetje denken en vind hem veel hipper en origineler dan Sem. Ik ken geen enkele Sam trouwens, hier valt de populariteit reuze mee.
Sam is leuk. Ken ook volwassenen mannen die Sam heten, het is geen nieuwe naam. Ik vind het lief klinken en ken ook een hele lieve, leuke en stoere Sam. Associaties met bekende personen zijn niet zo relevant omdat de naam hier en overal redelijk vaak voorkomt. Als je je kind bijvoorbeeld Uma noemt en je hebt een hekel aan die actrice, tja, dan is dat niet zo handig. Verder wordt de persoon ook de naam en verdwijnen associaties naar de achtergrond. Succes met kiezen.
Bedankt allemaal voor jullie mening! De naam groeit wel bij mij, dus misschien dat het toch wat gaat worden Ik ga het even laten inwerken. Over 3 weken gaan mijn vriend en ik lekker een weekendje weg en dan gaan we de knoop doorhakken. Ik laat jullie weten wat het geworden is
Ik vind het een leuke naam. Idd een unisex naam, maar niks mis mee. Vind hem ook leuk bij jullie dochter haar naam.
Super leuke naam: krachtig, maar ook vrolijk Past ook leuk bij de naam van z'n zus. Cas(per) vind ik ook leuk.