Uitgerekend 15 t/m 30 april 2018

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Robijn89, Aug 11, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Meis28

    Meis28 Fanatiek lid

    Aug 30, 2013
    4,026
    184
    63
    Spanje
    @Original YES!! Super gedaan! Ben je daar vast mooi vanaf :)
    @Babylovebaby gelukkig maar, niks ergs zo te horen. Gaat die cyste evt vanzelf weer weg of moet daar later nog wat mee gebeuren?
    Hoe voelen jullie je meiden? Hopelijk geen zieken?
    Hier weer stuk verder gekomen in de babykamer, iig het grote werk (bijna alle kleertjes, lakentjes etc en dekentjes nu gewassen en opgeborgen-Alle kleertjes van m’n zoontje uitgezocht en opgeborgen etc). Nu alleen de details nog, wat kleine prutjes opruimen etc en de bedjes opmaken. Hebben jullie dat allemaal al gedaan? Denk wel dat ik t volgende week doe en dan iets van plastic er over tegen de stof. Geen idee hoelang het hier nog gaat duren natuurlijk dus lastig te plannen haha.. mama woensdagochtend vroeg weer weg dus zo lekker even lunchen. Morgen moet ik naar de ha en zoontje ook voor 3 jaar controle en prik (zie ik best tegenop want hij huilt en schreeuwt altijd enorm bij de dokter dus weet niet of dat wel allemaal gaat lukken grrr).. daarna misschien nog ff naar Ikea ofzo, laat zoontje lekker bij ons want stel dat ie zich niet zo lekker voelt oid
     
  2. Fluss1984

    Fluss1984 Fanatiek lid

    Jun 2, 2015
    3,393
    1,595
    113
    Noord-Brabant
    O wat fijn zeg! Goed dat alles nog even is nagekeken. 1900gram, mooi hoor!

    @Original super gedaan meid, gefeliciteerd!

    Hier vandaag ziek gemeld; voel mij iets minder beroerd dan gisteren maar nog heel moe, hoofdpijn en nog steeds veel hoesten. Dochter was vanochtend beetje beter gelukkig dus heb haar op hoop van zegen naar de creche gebracht en ben nog niet gebeld dat t niet gaat. Heb net 3uur geslapen haha.
    Vriend is ook thuis gebleven, die had slecht geslapen...
     
    Meis28 likes this.
  3. Babylovebaby

    Babylovebaby Fanatiek lid

    Dec 1, 2015
    2,007
    1,053
    113
    Jaa is dat netjes? Ik heb echt geen idee:oops:

    Hier dacht ik dat het iets beter ging maar helaas niet dus pff
    Beterschap daar! Gelukkig is je dochter iets beter
     
  4. Babylovebaby

    Babylovebaby Fanatiek lid

    Dec 1, 2015
    2,007
    1,053
    113
    Nee gelukkig niets ernstigs!
    Kan zijn dat die zelf ook nog wegtrekt
    En anders word hij tijdens de keizersnede weggehaald

    Hier nog steeds niet zo fit maar goed hopelijk is dat snel weer over heb het nu wel gehad pff haha

    Agosh zo sneu die spuitjes altijd
     
  5. Mery

    Mery Bekend lid

    May 24, 2017
    697
    278
    63
    Female
    Van harte gefeliciteerd!Dat heb je mooi gedaan.
     
  6. Mery

    Mery Bekend lid

    May 24, 2017
    697
    278
    63
    Female
    Gisteren het eerste baby wasje gedraaid.Wat zijn die kleine kleertjes mooi om te zien.Ook alvast wat dingetjes in haar kast gelegd.Als ik in de buurt ben maak ik haar kastje open en ga ik gewoon weer ff kijken.Helemaal verliefd ben ik,op haar en haar spulletjes.
    Ik voel dat ik vaker harde buiken heb en een zwaar gevoel in de benen.Dan moet ik echt ff rustig aan doen.Met een gezin met 4 kinderen is er altijd wat te doen.
    Ik ben tot nu toe ongeveer 2,5 kg aangekomen.
     
    Elizia likes this.
  7. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    Feb 3, 2010
    6,050
    145
    63
    @Mery, heerlijk he die kleine kleertjes!

    @meis, succes met de spuit!
    Ik heb nog bijna niks gedaan eigenlijk, komt hier allemaal last minute wel. Heb nu alleen de kleertjes gewassen en over n week of 4 doe ik het beddengoed etc. Geniet nog even van het laatse dagje dat je moeder bij je is.

    @Fluss, hopelijk voel je je vandaag alweer wat fitter.

    @Babylovebaby, hopelijk trekt de cyste gewoon vanzelf weg.

    Pfffffffff, ik ben moe! (Maar dat zijn jullie waarschijnlijk ook wel allemaal). Die derde-trimester-moeheid lijkt echt elke dag harder terug te komen. Gelukkig hoef ik vandaag niet zoveel, kan ik lekker met mn zoontje n beetje in huis rommelen en straks even met de pootjes omhoog als hij n slaapje gaat doen.

    Fijne dag allemaal dames!
     
  8. NORAH1979

    NORAH1979 Fanatiek lid

    Aug 18, 2017
    1,329
    645
    113
    Female
    @Meis28 : hoe heeft je zoontje het prikje doorstaan?

    @Fluss1984 : hoe gaat t met jou? Voel je je weer iets beter?

    @Lucindalice : hier wisselt de moeheid. Soms dagen dat ik om 8 uur 's ochtends de energie uit mn lijf voel wegtrekken en andere dagen voel ik me heel fit. Ben nu wel elke nacht een paar uur wakker.

    Krijg wel meer pijn tijdens t lopen..zeker mn onderkant..auw..die doet nu echt zeer.
    Nog 6 dagen werken verspreid over de komende 2 weken en dan verlof! Nu ook afgesproken dat ik de di en do tot 15.30 werk ipv 17.30. Eigenlijk laat t werk t niet toe, maar ik heb t wel nodig en mijn werkgever is daarin niet moeilijk.
     
  9. Fluss1984

    Fluss1984 Fanatiek lid

    Jun 2, 2015
    3,393
    1,595
    113
    Noord-Brabant
    O wat fijn dat je al iets kan minderen met werken, dan kan je ook echt gaan aftellen!

    Griep lijkt wat op zn retour hier; dochter was gisteren al naar de creche en dat is gelukkig goed gegaan. Hoesten wordt bij mij ook wat minder, maar ik ben nu opeens heel erg verkouden dus veel niezen (en continu t gevoel dat ik moet niezen), dichte neus en druk op mn voorhoofd/ogen. En dat niezen is zoo niet fijn voor mn buik...
    Vandaag dus maar rustig aan gedaan. Ben de adreslijst voor de geboortekaartjes nog even op orde aan het brengen (wat zijn er veel mensen verhuisd in 2 kaar tijd!) En ik heb ook eems rondgeneusd voor een leuk kaartje. Hebben jullie al een kaartje gevonden?

    Verder ben ik aan het overwegen of ik de naam "Sam" een optie vind. Mijn vriend kwam er enkele welen geleden mee en blijft er enthousiast over. Ik had/heb eem beetje mijn bedenkimgem omdat ik er een mindere associatie mee heb, maar ik moet zeggen dat het toch een beetje groeit bij mij. Wat vinden jullie?
     
  10. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    Feb 3, 2010
    6,050
    145
    63
    @Fluss, ik ben momenteel Lord of The Rings aan het kijken en de naam doet me een beetje aan die Hobbit denken..... Maar opzich is het een prima naam, heel neutraal en ik associeer er een goedaardige jongen mee

    @Norah, balen van de pijntjes, dat is vast van het indalen

    Hier ligt flink wat sneeuw, ik ben er gister maar niet uitgeweest en vandaag ook maar alles afgezegd, want OV ligt er ook deels uit. Wel saai zo....
    O en goed dat jullie over geboortekaartjes beginnen, wij zijn er nog helemaal niet concreet mee bezig geweest, weet eigenlijk ook niet of ik wel uitgebreid wil gaan, er zal toch vrij weinig bezoek vanuit NL komen gok ik zo
     
  11. Original

    Original Niet meer actief

    @NORAH1979 fijn dat je eerder weg mag van het werk en ze zo meedenken! Ja die pijn aan het onderkantje is ook niets hè haha

    @Fluss1984 gelukkig is de griep op zn retour! Ik vind Sam wel een leuke naam. Past het ook bij je andere kleine? Ik vind een jongensnaam sowieso lastiger dan een meisjesnaam hoor.

    @Lucindalice geeft wel mooie plaatjes! Al dat sneeuw haha.

    @geboortekaartjes, Ohja! Hahahaha. Hier ook nog niet echt mee bezig. Ga het lijstje ook wel maken in mijn verlof.

    Vandaag goed gesprek gehad met Mn plaatsvervangend clusterhoofd mbt na de bevalling. Dus dat ligt nu vast. Zij is waarschijnlijk weg als ik weer terug kom en dan staat het iig. Morgen lekker dagje vrij (tijd voor tijd).....heerlijk!
     
  12. Fluss1984

    Fluss1984 Fanatiek lid

    Jun 2, 2015
    3,393
    1,595
    113
    Noord-Brabant
    Pff hier nog steeds niet beter helaas. Ben er nu ook nog mega verkouden bij; hele dag niezen, snotteren, druk op mn holtes :( En dat is niet erg bevorderlijk voor de nachtrust. Mijn vriend heeft 2.5 dagen vernuit thuis gewerkt zodat hij overdag telke s ook een paar uurtjes kon gaan liggen, maar daardoor kon ik ook niet echt goed mn rust nemen omdat er dan toch bedrijvigheid is in huis. Vandaag was dochter naar oma en opa; maar ze hebbem haar vanmiddag teruggebracht omdat ze weer op ziek is en alleen maar jengelt. Heel zielig; kan er ook niet veel aan doen ze wil niks :(
    Dat de virussen maar snel weer vertrekken...
     
  13. Original

    Original Niet meer actief

    Beterschap!!
     
  14. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    Feb 3, 2010
    6,050
    145
    63
    Beterschap Fluss!

    Fijn van je goede gesprek Original!

    Hier is vandaag de school dicht, vanwege de sneeuw staat alles op zn kop. Op onze bovenste verdieping (oud huis, straat uit 1860) was het maar 11.5 graden vanochtend....brrrr....
    Hoe is het bij jullie? Ik geloof dat in NL de gevoelstemperatuur ook niet te harden is.....brrrr
     
  15. Original

    Original Niet meer actief

    @Lucindalice is het al iets warmer bij jullie??

    @NORAH1979 je had gelijk hoor, kreeg net de uitslag van mijn theorie examen en heb een 9! Haha.

    Vandaag een dagje vrij en heb werkelijk niets gedaan (oké mijn nachtkastje opgeruimd/ was gedaan/ boodschappen gedaan en bij Mn ouders met de familie langs gegaan voor hun 38 jarige huwelijksdag) maar verder lig ik languit op de bank haha

    Hebben jullie ook dat de band die aan de broeken zit te strak om de buik zit?? Krijg er een hele afdruk in en doet zeer! Heb nu de trainingsbroek van vriendlief gepakt (de mijne liggen in de was haha)
     
  16. NORAH1979

    NORAH1979 Fanatiek lid

    Aug 18, 2017
    1,329
    645
    113
    Female
    Topcijfer hoor, een 9. Gelukkig tellen ze bij jou 1 op 1, maar bij de examens die ik moet doen, moet je 68% goed scoren om een 5.5 te halen. Dit ronden ze dan af naar een 6. Mijn examen 2 jaar terug scoorde ik iets van 83% en toen kreeg ik een 7. Het heeft te maken met de puntentelling van de vragen. Heel gek.

    Ik draag hier trouwens al weken de boxershorts van mijn vriend. Dat rekt lekker mee.

    Oh dames, zat ik pas te verkondigen dat ik al tijden niet meer op de weegschaal was geweest...gisteren in t zkh moest ik erop hoor. 26 kilo erbij...pfff...
     
  17. NORAH1979

    NORAH1979 Fanatiek lid

    Aug 18, 2017
    1,329
    645
    113
    Female
    He bah..t blijft wel lang hangen. Ik hoop echt dat julllie snel weer opgeknapt zijn.

    Ik dacht dat ik al gereageerd had op de naam Sam, maar toch niet zie ik nu. Maar ik vind het een leuke naam hoor!
     
  18. Original

    Original Niet meer actief

    UITGEREKEND april 2018

    11 april
    Robijn89 - 27 jaar, 2e kindje - Meisje L.☆23-10-17

    12 april
    Mery - 5e kindje - Meisje


    15 april
    Elizia - 35 jaar, 3e kindje - Meisje
    Jutje85- 32 jaar- 2e kindje- Meisje


    21 april
    Norah1979 - 38 jaar, 2e kindje - Jongen
    Original - 34 jaar, 3e kindje - Jongen


    22 april

    MVP - 27 jaar, 1e kindje - Meisje

    23 april
    Beyzam - 31 jaar, 2e kindje - Jongen

    25 april
    Solidgold - 28 jaar, 2e kindje - Jongen

    26 april
    Nugget - 26 jaar, 1e kindje - Verrassing!

    27 april
    Fluss1984 - 33 jaar, 2e kindje - Jongen
    Saona - 38 jaar, 3e kindje - Jongen
    Lesley22x - 27 jaar, 1e kindje - Meisje


    28 april
    Lucindalice - 5e kindje - Jongen

    29 april

    Babylovebaby - 24 jaar, 2de kindje - Meisje
    Meis28 - 32 jaar, 2e +3e kindje (TWEELING!) - Jongen + Jongen


    30 april
    Freddel - 27 jaar, 2e kindje - Verrassing!


    Jongen (10) | Meisje (10) | Verrassing (2)

    __________________________________
    AFSPRAKEN

    MVP: 1 maart - controle vk
    Original: 2 maart - pretecho
    Original: 5 maart - controle vk
    Freddel: 12 maart - controle vk
    Original: 14 maart - placenta/groeiecho (34+4)
    Original: 14 maart - kennismaking gynaecoloog
    MVP: 15 maart - groeiecho
    Norah1979: 19 maart - groeiecho
    Freddel: 26 maart - groeiecho (35 weken)
     
  19. Original

    Original Niet meer actief

    @NORAH1979 die had je vast niet aan zien komen (gewicht)..... zeiden ze er verder wat over?

    @Mvp goede controle gehad?
     
  20. NORAH1979

    NORAH1979 Fanatiek lid

    Aug 18, 2017
    1,329
    645
    113
    Female
    Ja had t wel aan zien komen hoor. Ik voel t ook aan mn lijf. Ik eet ook veel meer omdat ik continu honger heb. Nu heb ik gelukkig geen behoefte aan slechte troep, maar wel veel aan brood/warm eten en veel fruit. En ik hou nu ook best wat vocht vast trouwens.

    En wat ik ook denk: in t verleden ben ik echt te zwaar geweest. 2 jaar geleden ben ik op eigen houtje 35 kilo afgevallen door anders te eten en 3 x pw te sporten. Sporten gaat nu niet omdat ik er misselijk van wordt en moet overgeven.

    Ik baal er dus wel van, maar aan de andere kant: t komt wel weer goed. Ben eerder veel gewicht kwijtgeraakt en dat gaat nu ook weer lukken.
     

Share This Page