Uitgerekend 1 t/m 15 november 2018

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Dominique1991, Feb 24, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    Sep 17, 2012
    2,802
    1,646
    113
    Ik snap het! :D
     
  2. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    Oct 8, 2013
    3,652
    3,240
    113
    Female
    Noord-Holland
    Welkom! Snap wel dat je dat spannend vind. Kon je de tijd maar een paar weken vooruit spoelen he. :oops:
     
  3. Sox

    Sox Actief lid

    Jun 8, 2016
    141
    129
    43
    Ben zelf gelukkig ook wel vrij nuchter, heb toen die avond ook gelijk een fles wijn open getrokken, vond dat ik dat ook wel verdiend had, en tot zover mezelf er ook niet echt meer naar om gemaakt. Het vruchtje was gewoon niet goed. Vond het wel heel jammer, maar kon me er wel bij neer leggen. Nu pas begin ik spanning te krijgen, dat het weer mis zou gaan. Dus misschien heeft het toch iets meer inpact gehad dan dat ik zou willen toegeven.
    Anyway, probeer gewoon positief te blijven en er niet te veel over na te denken
     
    Elletje, EliQue15 and Amelie like this.
  4. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    Sep 17, 2012
    2,802
    1,646
    113
    Dat met die wijn heb ik ook gedaan ja. Ik heb even heel hard gehuild en toen herpakt. Wel wat dagen leeg gevoeld hoor. Voor mij was het ook al de tweede keer dus dan ben je ook bang dat het weer geheurt
     
    Amelie likes this.
  5. Elletje

    Elletje Fanatiek lid

    Ik dronk aan het einde van elke mislukte ronde een flink glas wijn. O wat heb ik die gemist deze week hahahaha.

    Wat gaan de dagen ongelooflijk langzaam trouwens.
     
    qwerty123 likes this.
  6. Dominique1991

    Dominique1991 Fanatiek lid

    Mar 29, 2016
    2,257
    1,964
    113
    Poeh.... hier vliegen de dagen voorbij.. Werk mij een ongeluk .... Ik maak mij juist druk dat deze werkdruk een miskraam kan veroorzaken... Totaal geen rust en werk mij een slag om de arm...
     
  7. Sox

    Sox Actief lid

    Jun 8, 2016
    141
    129
    43
    2x zelfs, dat is dan wel even pittig.. mag ik je vragen hoe ver je was?
     
  8. Elletje

    Elletje Fanatiek lid

    Mocht willen dat ik kon werken. Donderdag gesprek bij oude werkgever. Waar ik zelf weg ben gegaan eind vorig jaar voor andere baan. Maar dat was geen succes.

    Ben vooral aan het frustreren op mijn opleiding. Ben nog een scriptie aan het schrijven. Maar schiet niet op met feedback krijgen.
     
  9. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    Jun 8, 2013
    4,365
    4,422
    113
    Female
    Ik zit ook thuis (heb wel werk), dagen duren laaaaaang... o_O
     
    qwerty123 likes this.
  10. Elletje

    Elletje Fanatiek lid

    Ja echt he. Ik kijk steeds uit naar de dinsdag. Dan ben ik weer precies een week verder.
     
    qwerty123 likes this.
  11. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    Jun 8, 2013
    4,365
    4,422
    113
    Female
    Oh... hoe meet je dat? Vanaf de dag na je positieve ovulatietest? Of die dag daarna?
    Of laatste dag ongesteld?
     
  12. Elletje

    Elletje Fanatiek lid

    Eerste dag van laatste menstruatie. Dat is wat de verloskundige ook aanhoudt.
     
  13. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    Sep 17, 2012
    2,802
    1,646
    113
    Ik heb net een week vakantie gehad. Deze week zal de tijd wel weer wat sneller gaan. Merk wel dat de vermoeidheid en gaarheid toeneemt, dus hopelijk is het een beetje goed vol te houden. Ik sta voor de klas en de kids zuigen normaal al heel veel energie haha.

    @Sox was beide keren een vroege miskraam. De eerste keer 4+6 ofzo en de tweede keer 5+3. Allebei spontaan gegaan gelukkig.
     
  14. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    Jun 8, 2013
    4,365
    4,422
    113
    Female
    Thanks. Bij mij iedere woensdag dus.
     
  15. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    Oct 8, 2013
    3,652
    3,240
    113
    Female
    Noord-Holland
    Ja als je thuis zit duurt het lang. Ik werk nu halve dagen wat ik in de komende weken weer moet gaan opbouwen naar hele. Qua energie worst timing ever maar wel fijn dat ik wat meer afleiding heb.

    Ik word een beetje gek van die krampen en steken. Nu ook bruinverlies vandaag. Had bij mijn dochtertje ergens in de eerste weken ook dus ik weet dat het niks hoeft te betekenen maar toch haal je van alles in je hoofd. Heel irritant. Was het maar al een paar weken verder. :rolleyes::rolleyes::oops:
     
  16. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    Sep 17, 2012
    2,802
    1,646
    113
    Kan me voorstellen dat je het toch spannend vindt!

    @bijnamama1988 ligt er wel aan of je eisprong op dag 14 is in je cyclus. Mijn eisprong is dag 18 dus ik reken gewoon vanaf dan en 2 weken later is het dan 4 weken etc. Maar als je gewoon een normale cyclus hebt is het eerste dag menstruatie.
     
    qwerty123 likes this.
  17. Dominique1991

    Dominique1991 Fanatiek lid

    Mar 29, 2016
    2,257
    1,964
    113
    zijn er al meiden die btw in de Facebook groep willen? Die kunnen mij hun Facebook account prive sturen dan voeg ik jullie toe. Groep is helemaal geheim en je kan er alleen in met uitnodiging :)
     
  18. Elletje

    Elletje Fanatiek lid

    Even wat anders.....Wij hebben hier vandaag een goed gesprek gehad. We zijn niet getrouwd en dat levert nogal wat gedoe op rondom de erkenning en de ouderlijke macht na de geboorte voor mijn vriend. En daar hebben we geen zin in. Daarbij heb ik altijd gezegd dat ik dezelfde achternaam wil als mijn kind.

    Mijn vriend is al een keer getrouwd geweest en die gaf aan dat niet nog een keer te willen, omdat dat hem het gevoel van falen geeft. Hij realiseert zich dat dat in mijn richting niet eerlijk is, maar hij kan de knop niet omzetten. Nu ben ik ook niet het type meisje die altijd gedroomd heeft van een bruiloft en het hoeft van mij allemaal niet perse.

    Daarom hebben we besloten om binnenkort voor een geregistreerd partnerschap te gaan. Dan kan ik zijn achternaam aannemen en is alles rondom de erkenning gelijk geregeld.

    Is eigenlijk hetzelfde als een huwelijk, alleen dan zonder een gevoel van falen voor mijn vriend.
     
    qwerty123, laurazoey and rissie10 like this.
  19. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    Jun 8, 2013
    4,365
    4,422
    113
    Female
    Oh hmm dan zit het bij mij toch anders. Gemiddelde cyclus van 34 dagen en pas op dag 21 een positieve ovulatietest...
     
  20. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    Jun 8, 2013
    4,365
    4,422
    113
    Female
    Ja ik wel :D stuur je pb
     
    Dominique1991 likes this.

Share This Page