Onze dochter heeft voor haar 9e verjaardag ook een zwemfeestje gegeven. Ik wilde er alleen kindjes bij hebben met zwemdiploma('s) en die goed zwemvaardig zijn. Ik heb dus overlegd met alle ouders. Die vonden het allemaal prima. Maar ik vind het heel erg afhangen van het zwembad. Waar wij naar toe zijn gegaan, is grotendeels tot 120 cm diep. Geen gljjbanen, golfslag of stroomversnelling.
|Van het kindje zonder diploma de ouder mee vragen. Hier is het in alle drie de zwembaden verplicht met bandjes te zwemmen als je kind nog geen diploma heeft. Vorig jaar een kind gered uit het zwembad. Weken nachtmerries van gehad. Was samen met een mede moeder. Mijn kind mag maar ga wel mee.!
Ben juist zelf een Zwemfeestje aan het organiseren. 6 jongens van 8 en 9 met diploma. Kleine broer van 4 zonder diploma, met zwembandjes. 2 volwassenen die beide goed zwemmen en een overzichtelijk zwembad met goed toezicht. Ik zou niet snel een vriendje meenemen zonder diploma. Gewoon niet handig en sneu omdat die niet met de groep mee kan. Die heeft dan niet echt een leuk feestje lijkt me.
Ik zou het wel doen, maar het zwembad hier is 10 bij 5 meter geloof ik en dan zwemmen alleen de kinderen van dat feestje. Lekker overzichtelijk en de badmeester/juf is erbij.
We gaan wat anders doen, mijn zoon wil het jongetje er graag bij hebben dus wordt het disco bowlen. We kijken volgend jaar wel of het dan toch nog een zwemfeestje wordt.
Zonder diploma, maar kan hij ook daadwerkelijk niet zwemmen? Ik ken in mijn omgeving namelijk al 4 kinderen (5, 6, 7 en 8jaar) die geen diploma's hebben, maar wel gewoon kunnen zwemmen, in het diepe springen, duiken enz. Zonder bandjes. Dus hoe is de zwemvaardigheid van de 2 'mindere' zwemmers? Ik zou persoonlijk überhaupt geen zwemfeestje doen, maar dat was de vraag niet.