Jesper heeft al vanaf dat hij een maand of 2 is een doekje, speentje en nu ook een konijn (groene van prenatal) als vriendje in bed.
uhm.. hangt er denk ik vanaf hoe groot die knuffel is. Elena heeft vanaf haar geboorte al een langwerpige (oerlelijke) muis en een tutdoekje in haar ledikant. En sinds dat ze 3 maanden is, een grotere tutdoek en een winnie knuffel. Niet dat ze ook maar naar een van die knuffels omkijkt, maar goed..
Een van mijn dochterjes heeft een tuutdoekje, die ze over haar gezicht doet als ze gaat slapen. Anders schuift ze met het lakentje... De andere heb ik ook weleens doekjes en knuffeltjes gegeven, maar die vond het niks, dus mee gestopt.
ik heb vannaf t begin dingen in dr ledikantje liggen maar op n afstand.en nu af en toe ook wel een knuffeltje tegen de rand van t ledikantje.maar niet tegen dr aan nog.dat durf ik nog niet.
Jesper heeft al een paar maand zo'n slap knuffeltje. Zo'n soort van tutdoekje. Een olifantje van de hema.
Anouk slaapt al vanaf het begin met haar knuffelkatje en tutteldoekje (Winnie de Pooh). Toen ze een maand of 3 was trok ze de tuttel echt bij zich en nu moet ze de tuttel aan de linkerkant en de knuffelkat aan de rechterkant van haar gezicht hebben, anders komt ze gewoon niet in slaap. 's Morgens als ik haar uit bed haal is ze ook altijd aan t spelen met beide. Als we ergens naartoe gaan dan heb ik ook altijd een mini-uitvoering van de knuffelkat bij en een andere tuttel (tijgetje of Ieoor). Zo schattig als ze echt verknocht raken aan een knuffel! Liefs, Duveldraakje
Sam doet denk ik pas zo'n 2 maanden echt knuffelen en spelen met haar knuffels. Lagen hier wel in het ledikantje, maar ze deed er niets mee.
Tyler heeft al vanaf zijn geboorte een doodoobeer en een knuffel in bed, maar hij kan het niet pakken want hij ligt in een bakerzak!
Bij seff lag er in het begin eigenlijk niks in zn bedje, ik had alleen een winnie de pooh tutdoekje aan een spijl van zn bedje gehangen.. en die hangt er nog, verder liggen er nu ook 3 knuffels bij 2 zitten helemaal aan het hoofdeinde en 1 klein knuffeltje ligt gewoon bij hem, daar speelt hij altijd mee... liefs Emmie
Ik heb nog niets in het ledikantje liggen. Durf ik nog niet, want ze trappelt elke keer naar de bovenkant van de ledikant. Ben bang dat er een knuffeltje op haar gezichtje komt en dat ze die er niet af kan krijgen. Zodra ze dingetjes goed kan wegduwen en pakken dan druf ik volgens mij iets bij haar neer te leggen. Ik heb wel een kikkerkopje aan de spijl van de ledikant bevestigingd. Als ze deze zou aanraken dan knispert deze. Kan in ieder geval niet op haar gezichtje komen.
De oudste was een maand of 8, hij stond in zijn bedje te wijzen op de vensterbank, daar zat een knuffel ooievaar, die je in die tijd kreeg bij het openen van een rekening van de rabobank. Sindsdien zijn ze onafscheidelijk. Hij heeft dus zijn eigen knuffel uitgekozen.
@corrievan: ik heb ook gewacht totdat jesper zelf zijn knuffeltje weer van zijn hoofdje af kon trekken.
Cecile heeft sinds dat ze is geboren een kleine teletubbie "Po" in haar bedje. Eerst boven aan de zijkant in de ledikant en toe nze ongeveer 3 maanden was kon ze het zelf pakken. Ze lag er altijd met haar gezichtje tegen de teletubbie aan, maar nu is ze 10 maanden en leg ze Po op haar gezicht om tegaan slapen.