❤️ Februari/Maart 2018 mama’s ❤️

Discussie in 'De mama's' gestart door Meiske2015, 20 mrt 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kimjoy

    Kimjoy Bekend lid

    8 jul 2015
    989
    541
    93
    Absoluut. Moet zeggen nu de kleine man minder voeding krijgt 60 ipv 90 heb ik vrolijker kind! Hij komt overdag wel stipt om de drie uur maar gij is blij en ik ook! Veel minder krampjes en vrijdag zullen we zien of hij goed gegroeid is!
     
  2. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    4 sep 2016
    7.734
    3.516
    113
    Ik ben vanochtend bij het cb geweest.
    Ze was ontevreden over haar gewicht. Te weinig aangekomen.
    Kon zijn dat er te weinig voeding in mijn bv zat. Maar goed nu toch al overgestapt op kv. Nu kleine week volledig over.
    Volgende week nog eens terug naar het weeguur.

    Volgende afspraak is met enting :cry:
    Altijd zo sneu die prikjes.

    Hoe doen jullie het?
    Enten of niet enten?
     
  3. Boebels

    Boebels Bekend lid

    24 jun 2016
    826
    462
    63
    Ja zeker weten enten! Vind het eigenlijk nooit zo zielig. Het is vaak zo weer over. En daarna een heerlijk rustig en slapend kind.

    Hoeveel was E aangekomen?
     
  4. Kimjoy

    Kimjoy Bekend lid

    8 jul 2015
    989
    541
    93
    Hier ook enten!
     
  5. LolaJames

    LolaJames Bekend lid

    5 nov 2014
    694
    181
    43
    Zeker inenten!

    Ik heb geen idee wat hij weegt, heb pas 4 april een afspraak. Maar hij barst al uit behoorlijk wat kleding, drinkt veel, dus ik ga ervan uit dat dat wel goed zit.

    Dochter van 2,5 is mega ziek. Echt 40 graden koorts.... Straks toch maar even naar de huisarts. Als die kleine het maar niet ook krijgt. Hij is al mega verkouden!
     
  6. Pantoffelheldin

    Pantoffelheldin Niet meer actief

    Hier ook enten !!
    En ze zijn het inderdaad zo vergeten.
    Ik mag volgende week met de "kleine man" naar het bureau
    Onze kleine hulk groeit als kool , denk dat ik vandaag of morgen maar eens kleertjes maat 62 moet gaan wassen want maatje 56 begint hier en daar wat kort te worden.
    Zou er niet raar van staan te kijken als hij flink gegroeid is , mijn oudste was in een maand tijd 7 cm gegroeid maar ja ze moeten ook wel Zo hard groeien als ze nog 2 meter willen worden net zoals papa hahahaha
     
  7. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    4 sep 2016
    7.734
    3.516
    113
    E is 250gr gegroeid in 2 weken.
     
    Mir78 vindt dit leuk.
  8. Boebels

    Boebels Bekend lid

    24 jun 2016
    826
    462
    63
    Oh dat is niet veel inderdaad. Dat is meer voor 1 week toch?
    Ik hou het zelf ook in de gaten. Heb toen eens bij de box een weegschaal gehad.
    Hoop dat de kV werkt voor haar. Hoeveel drinkt ze nu?
     
  9. Powerwoman

    Powerwoman Actief lid

    24 jun 2017
    453
    569
    93
    Vrouw
    Absoluut enten. Ik vind de prikjes mega zielig. Het is idd zo voorbij maar toch vind ik het zielig. Ik neem meestal de hele dag de tijd en zorg dat ik de dag erna ook vrij ben. Als ze dan naar is heb ik lekker de tijd voor haar. Bij de oudste ook altijd gedaan.
     
  10. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    4 sep 2016
    7.734
    3.516
    113
    Ik zou het eerlijk gezegd niet weten.
    Eigenlijk trek ik me er ook niks van aan nu.
    Het is een klein meisje en verwacht daar geen giga groei bij.
    Net als bij de oudste.

    Ze krijgt sinds gisteren 90+3 aangeboden.
    Ene keer drinkt ze het op andere keer niet.
    Gisteren 130cc meer gedronken dan “moest” voor haar gewicht.
     
  11. Popidepi

    Popidepi Bekend lid

    25 sep 2017
    672
    791
    93
    @Meiske2015 ik zou me er ook niet zo gauw druk om maken hoor. Ze is nog klein, die gaat echt wel groeien.
    Bij ons maakte de kraamzorg en vk zich ook druk dat ze teveel afviel en te weinig groeide. Maar als je nu kijkt dan is het net een dikke hamster :roflmao:
    En als jouw oudste hetzelfde had dan zou ik me inderdaad niet zo gauw druk maken. Mijn oudste is nu ook een slank meisje ("oh wat is ze klein" "is ze niet te klein?" "Wat zegt het CB over haar groei?") terwijl zij met 4140 geboren werd en zowat dicht groeide met 4 maanden, pas toen ik overging op kunstvoeding zakte ze de bovenste naar de middelste lijn.
     
    Meiske2015 vindt dit leuk.
  12. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    4 sep 2016
    7.734
    3.516
    113
    Dikke hamster :roflmao::roflmao:
    Bv kindjes zijn toch sowieso vaak wat voller dan kv kindjes?
    Vind het ook zo nikszeggend met deze leeftijd.

    Ben ook benieuwd wat het cb gaat zeggen over de oudste over paar maanden.
    Ze wordt 3 in juni en is net de 10kg voorbij :rolleyes:
     
  13. Popidepi

    Popidepi Bekend lid

    25 sep 2017
    672
    791
    93
    Jaa dat hoorde ik ook inderdaad. Een vriendin had hetzelfde als mij met haar kindje toen ze overging naar kunstvoeding.
    Dan is ze inderdaad een kleintje, mijne wordt in augustus 2 en weegt net 11 kg.
    Terwijl leeftijdsgenootjes soms al wel 14/15 kg wegen met deze leeftijd.
    Ach scheelt weer met tillen :roflmao:
     
  14. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    4 sep 2016
    7.734
    3.516
    113
    Haha precies mijn gedachte :D
    Je moet het allemaal maar tillen.
    Klein maar fijn;)
     
    Popidepi vindt dit leuk.
  15. Boebels

    Boebels Bekend lid

    24 jun 2016
    826
    462
    63
    Haha mijn vent is ook zo. Overigens nooit commentaar gehad van het cb. Ze vonden het juist een verademing tov al die dikke kindjes die ze op een dag zagen zei de arts.

    Hij is nu 111cm en tikt op een goeie dag als hij nog niet gepoept heeft net 16 kilo aan. En dan is hij nu ook echt op zijn dikst ooit. Sinds hij naar school gaat stouw ik de trommels tot de nok toe vol en alles gaat op. En thuis eet hij ook goed dus bij elkaar tikt het nu aan.

    Deze dame is wel anders. Ze heeft nu al een aardige plofkop. Iedereen zegt dat ze zo fijn gezichtje heeft. En ik zie alleen maar een dikkopje want ben Mn zoontje gewend. Haha.
     
    Meiske2015 vindt dit leuk.
  16. kimmmmmm

    kimmmmmm Actief lid

    4 sep 2014
    310
    298
    63
    NULL
    NULL
    Yes wij enten ook!
     
  17. Mir78

    Mir78 Bekend lid

    21 nov 2014
    838
    81
    28
    Vrouw
    Wat een heftige start voor jullie. Had je zoveel vruchtwater dat het niet is opgevallen dat T zo klein was? En nooit meconium gehad, dat is echt heel gek idd zeker omdat er daarna wel gewone ontlasting is geweest dus het maag darm stelsel werkt verder naar behoren? Wordt er onderzoek gedaan nog verder ? Wel vreemd dat ook de arts voor een raadsel staat, lijkt me een lastige opmerking. Sterkte voor jullie.
     
  18. Pantoffelheldin

    Pantoffelheldin Niet meer actief

    Is mijn zoontje dan zo groot ?
    Die is van de week 2 geworden en weegt ruim 15 kg en zit in maat 98.
     
    kimmmmmm vindt dit leuk.
  19. LolaJames

    LolaJames Bekend lid

    5 nov 2014
    694
    181
    43
    Wauw, wat heerlijk! Mijn dochter is 2,5 en weegt 10,5 kilo en zit net in maat 92. Haha. Maar altijd al een ukkie geweest.
     
  20. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    4 sep 2016
    7.734
    3.516
    113
    Word tijd voor een nieuwe banner voor jou.
    Je bent al aardig over tijd :roflmao:
     
    LolaJames vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina