Hier ook hoor!! Deze is van de Hema. Heel veel past hij niet, maar deze wel. De jogdenims, en nu de 2e halve prijs https://www.hema.nl/winkel/baby/babykleding/baby-broeken/baby-jog-denim-(33170130)?color=grijs
Ze hebben ook andere leuke uitvoeringen ervan. Gewone jeansbroeken past mijn speklap ook écht niet. Zal ff een foto zoeken! Doodzonde, meerdere vooraf gekochte broekjes nooit aan gekund.. View attachment 563589
Gisteren even een zussenmoment. De oudste draagt een jurk van Billieblush, de jongste een rokje en vestje van de Hema, shirt Knot so bad, de middelste jurkje van H&M.
S. is ook een dikbil , die jogjeans van Hema zijn perfect ... Overigens voor wie nog een ‘cheap ass’ jeans zoekt voor zichzelf, die skinny meidenjeans vallen vrij groot dus ik heb het voor mezelf eens gewaagd. Met de gedachte ‘164 past wellicht nog net ging ik naar de Hema’ ... 164 was te groot . Heb nu twee jeans voor €13,50 per stuk gescoord in maat 158 . Wel een beetje sneu misschien maar ach who cares ... Ze zitten als gegoten.
View attachment 563626 Jurkje en maillot van Zara View attachment 563627 Shirt van Hema. Rokje Z8 View attachment 563628 Shirt Hema.
Hahaha die foto!! Geweldig hier dus precies hetzelfde heb nu wel een stuggere jeans van tumble n dry maar dat is geen skinny model dus gaat ook nog!
Joehoe! Eindelijk wilde ze wel even staan voor een foto, haha. Shirt en spijkerbroek Hema, schoenen HM. (jeetje, wat een zooi ook weer op de achtergrond ) View attachment 563638
Ik heb altijd moeite om een passende jeans te vinden Welke van de website is dit? En hoe lang ben jij zelf?