Uitgerekend 1 t/m 15 oktober 2018

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by MamaSaartje, Jan 24, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tessss

    Tessss Fanatiek lid

    Jul 9, 2015
    1,240
    445
    83
    Dank je wel. Vandaag ook met een vriendin over gehad. Ik denk dat ik het nu tijdens mijn zwangerschap al ga doen dan. Zo even zoeken waar hier in de buurt bekkenbodem therapie wordt gegeven.
     
  2. MamaSaartje

    MamaSaartje Fanatiek lid

    Mar 13, 2017
    1,050
    1,277
    113
    Nog steeds zo ziek.. Hele nacht liggen woelen. Echt om gek van te worden. En ik ben al zo moe.. En over urineverlies gesproken, ik moet soms zo hard hoesten.. Dan ben ik echt blij dat ik dat maandverbandje in heb!

    Oh ja en ik hoor mensen hier praten over bandenpijn, nou ik heb er ook last van hoor, pfff.. Echt krampen aan de zijkanten van mijn buik.

    Ik voel me de laatste dagen opeens erg onzeker. Wat als er iets mis is gegaan en bijvoorbeeld een van de kleintjes niet meer leeft? Zou ik niet al wat moeten voelen met bijna 13 weken en 2 actieve babietjes in mijn buik? Ik lig soms alleen maar naar mijn buik te "luisteren" maar volgens mij voel ik nog niets. Overweeg elke dag weer om een doppler te kopen op MP ofzo maar dan denk ik weer wat als ik er maar 1 vind.. Dan ben ik nog niet gerustgesteld. Vraag me af of ik de VK nog mag bellen als ik bezorgd ben of dat ik dan meteen naar de gyn moet.. Pffff, zorgen, zorgen!
     
  3. xDoo

    xDoo Fanatiek lid

    Jul 18, 2012
    1,830
    1,075
    113
    Female
    Goedemorgen!

    @SaartjeHussein
    Volgens mij maakt niet uit of je zwanger bent van 1 of 2 wanneer je ze begint te voelen.
    Hebben ze met echo aangeven waar je placenta ligt? En met hoeveel weken voelde jij je andere kinderen?
    Ik denk ook dat kans kleiner is dat 1 van kindjes niet meer leeft omdat ze al mooi hartje zagen en beide eigen placenta.
    Maar wel heel vervelend die onzekerheid en zou maandag wel even bellen misschien dat ze je gerust kunnen stellen.

    Hier verwarming uit vergeten te zetten maar te moe om bed uit te gaan .. Dus veel wakker door warmte.

    Nu straks lekker bezig met wassen en spullen verzamelen voor inpakken voor vakantie New York!
    Leek zo ver weg en dan inees is het er.
    Gisteren voor eerst zelf een setje kleding voor kleine gehaald! Vind toch knap dat echt tot 12w heb kunnen wachteb
     
    ConflictDiamond and Annabella86 like this.
  4. Roosa89

    Roosa89 Actief lid

    Sep 22, 2017
    255
    336
    63
    Female
    Vervelend dat je je zo onzeker voelt Saartje. Ik zou anders morgen gewoon bellen naar de vk. Gewoon een beetje 'van de domme' houden.

    Veel plezier in New York Doo!!
     
    Mariposa1986 likes this.
  5. Springboon

    Springboon VIP lid

    Oct 9, 2006
    8,278
    1,834
    113
    Female
    Zorg
    Waar mijn liefjes zijn
    jaa!!!
    12 weken gehaald!!!! Oef die duurde lang zeg!! Maar enorm blij dat ik het gehaald heb.. nog 2,5 weeks dan weer controle vk. hoop dat Hij stiekem een echo maakt.. En anders een week geduld met de geslachtsbepaling/pretecho .

    @xDoo , veel plezier in NY!
    hier buiten de gratis spullen echt nog niets gekocht voor de kleine.. en wil er echt nog mee wachten tot we weten wat het gaat worden (en het echt zeker is qua geslacht), en na de onthulling aan de kids enz.)

    @SaartjeHussein ik snap je onzekerheid.. maar met morgen 13 weken komt het echt goed!!
    knuff
     
    xDoo likes this.
  6. Springboon

    Springboon VIP lid

    Oct 9, 2006
    8,278
    1,834
    113
    Female
    Zorg
    Waar mijn liefjes zijn
    ok.. de 12-weken buik maar showen..
    :oops:
    wordt er nu op aangesproken door mensen die het nog niet wisten :roflmao:
     

    Attached Files:

  7. Roosa89

    Roosa89 Actief lid

    Sep 22, 2017
    255
    336
    63
    Female
    Mooi buikje hoor Springboon!!
     
    Springboon likes this.
  8. Littlegirl1989

    Littlegirl1989 Fanatiek lid

    Aug 2, 2015
    3,090
    2,175
    113
    Wow haha. Hier nog niks te zien hoor :roflmao:. Waren gisteren uit eten en kregen een amuse met zalm dus vroeg of het gerookt was ivm zwangerschap en ze begon zich 100.000x te verontschuldigen dat ze het niet had gezien. Nou, niemand kan het nog zien hoor :roflmao::roflmao::roflmao:
     
    Annabella86, xDoo and Springboon like this.
  9. Springboon

    Springboon VIP lid

    Oct 9, 2006
    8,278
    1,834
    113
    Female
    Zorg
    Waar mijn liefjes zijn
    ik heb echt moeite om het te verbergen
    Wou de 12 weken halen, liefst 13 en dan openbaren.. maar vanaf nu maar gewoon laten zien gezien de 'magische grens' wel bereikt is.



    hoe is het met de rest?
     
    Annabella86 likes this.
  10. Littlegirl1989

    Littlegirl1989 Fanatiek lid

    Aug 2, 2015
    3,090
    2,175
    113
    Mijn darmen zijn echt hopeloos. Denk dat ik nu overloopdiarree heb en ga morgen toch even HA bellen om te overleggen denk ik. Verder voel ik me wel prima. Gisteren lekker in de tuin gerommelt. Vandaag voel ik me door mijn darmen echt te naar dus helaas moet de tuin nu tot volgende week wachten.
     
    Springboon and Annabella86 like this.
  11. Tessss

    Tessss Fanatiek lid

    Jul 9, 2015
    1,240
    445
    83
    Hier nog niet aan de twaalf weken. Volgens eerste berekening vk ben ik vrijdag as 12 weken en dan heb ik ook meteen de termijnecho. Toch wel een beetje spannend.

    Vorige week had ik helemaal geen symptomen meer maar ze zijn sinds gisteren weer terug ineens. Had verwacht dat het nu minder zou worden.

    En vraagje: heeft iemand ook al harde buiken? Ik heb er iedere ochtend eentje net na het wakker worden. Verder niet hoor. Maar weet niet of dat bij de eerste ook zo was, herkende ze misschien niet als zodanig met deze termijn al.
     
  12. Annabella86

    Annabella86 Fanatiek lid

    Feb 9, 2016
    1,106
    961
    113
    Female
    Thuismama
    Noord- Brabant
    Hier ook al een echt buikje
    Vandaag verf gehaald voor de babykamer
     
    Veran, Justmiej16, chicca and 5 others like this.
  13. Klvertje4

    Klvertje4 Actief lid

    Aug 21, 2017
    306
    348
    63
    Female
    Ik herken de harde buiken niet...

    Mooi buikjes al hoor. Phoe al best groot. Hier een heel klein beetje maar een ander ziet het niet hoor. Opzich prima. Hoop niet zo'n megatoeter te krijgen eigenlijk.

    Vind het best lastig dat mijn lijf weer helemaal gaat veranderen. Wel heel leuk om straks die kleine weer te voelen, maar het duurt zo lang voordat je weer helemaal jezelf bent.
     
    xDoo and Annabella86 like this.
  14. Silverwings

    Silverwings Fanatiek lid

    Feb 18, 2014
    2,751
    918
    113
    Hier gaat alles goed.. Ben moe na een hoop te hebben gewerkt deze week en dochter is echt een hopeloze peuter puber! Ik kon met haar niet wachten om het te vertellen en nu geniet ik echt van ons geheimpje haha alleen wat collega s weten het ivm agressieve cliënt en onze familie! Vanaf deze week de vrienden maar eens wat bij langs..

    Gelukkig de komende dagen vrij dus lekker met de pootjes omhoog..
     
    xDoo and Annabella86 like this.
  15. Cjms

    Cjms Bekend lid

    Dec 11, 2016
    891
    1,286
    93
    Hier ook een flinke buik hoor.
    Al helemaal 's avonds na een drukke dag. Dan lijk ik wel 5 weken zwanger.
     
    xDoo and Annabella86 like this.
  16. Klvertje4

    Klvertje4 Actief lid

    Aug 21, 2017
    306
    348
    63
    Female
    5 maanden bedoel je denk ik:)
     
    Springboon, xDoo and Annabella86 like this.
  17. Annabella86

    Annabella86 Fanatiek lid

    Feb 9, 2016
    1,106
    961
    113
    Female
    Thuismama
    Noord- Brabant
    Vergat ik het te laten zien. Dit zijn de nieuwe kleuren van de babykamer
     
  18. Roosa89

    Roosa89 Actief lid

    Sep 22, 2017
    255
    336
    63
    Female
    Hihi Annabella, zelfde shirtje en zelfde kleur kinderkamer :roflmao:
    Mooie buik hoor!
     
    xDoo and Annabella86 like this.
  19. Cjms

    Cjms Bekend lid

    Dec 11, 2016
    891
    1,286
    93
    Hahaha ja sorry, weekend... die bedoelde ik :p. Ff snel in hotelkamer foto gemaakt, maar dan zie je wat ik bedoel (drukke dag gehad en last van mijn darmen). 12+3 weken...
     

    Attached Files:

    Springboon, xDoo and Annabella86 like this.
  20. Annabella86

    Annabella86 Fanatiek lid

    Feb 9, 2016
    1,106
    961
    113
    Female
    Thuismama
    Noord- Brabant
    Oh toevallig haha! :)
     
    xDoo and Roosa89 like this.

Share This Page