Ik ben met 39+6 ingeleid. Toch denk ik dat het maar een paar dagen had gescheeld. Dinsdag had ik namelijk één vinger, woensdag al 2 cm en donderdag was de inleiding. Maar ze mocht niet langer blijven zitten vanwege haar gewicht.
@caroline1 over voor en achtermelk weet ik heel veel. Had bij de eerste hyperlactatie in de kraamweek en toen kreeg hij teveel voormelk. Daarbij had hij ook echt van die schuimende groene poep. Ik let goed op dat ze voldoende achtermelk krijgt, laat haar de borst ook zo leeg mogelijk drinken. Voed nu ook maar even 1 borst per keer in plaats van twee. Maakt geen verschil met de krampjes helaas .
Mijn lange bevalverhaal Ik ben dus dinsdag 13.45 gestript, tenminste hele goede poging alleen lag t allemaal ver. Baarmoeder reageerde wel zodanig dus wist wel dat t iets ging doen. Savonds vanaf 20:00 begonnen met timen, zat al vrij snel op elke 10 minuten en dan bijna een minuut. Eigelijk ging dat de hele avond en nacht zo door. Met douchen zette het niet door dus had wel door dat dat voorweeen waren. Uiteindelijk nog 4 uren geslapen, heb voor en na tijd ook gewoon in me slaap timed dus kon dat heel mooi zien haha. Smorgens bleef het duidelijk rommelen en bleven we twijfelen wat we met de jongens moesten doen.misschien hield t onbewust toch tegen dat t doorzette. Dus toch maar na me schoonouders. Rond 11u was manlief terug en toen had ik gelijk een heftigere wee. Rond 11:45 gebeld naar de verloskundige dat ik in bad zou gaan, ze ging net op kraamvisite en dat was uit de richting dus leek t nou wel door te zetten dat direct weer bellen ivm snelle vorige bevallingen. Nou 12uur maar snel gebeld dat ze moest komen word ze liepen ineens op naar de 4 minuten terwijl het daarvoor heel lang op de 7min bleef hangen. Onze vaste kraamverzorgster ook direct ingelicht en die kwamen om half 1 tegelijk aan. Ik zat zelf met heftige rugweeen maar er zaten echt nog goede pauzes tussen dus kon echt bijkomen. Deze pauzes zijn tot het eind ook echt niet weggegaan dus heb alles heel goed meegekregen, was achteraf best apart. Uiteindelijk duurde het me wel lang, had allang persweeen verwacht, weeen werden ook korter dus vliezen werden gebroken met 7cm ontsluiting en had binnen no time volledige ontsluiting alleen geen persweeen. Verder zelf ook ff de angst voor de pijn die nog ging komen en voelde me ineens opgesloten in bad (herkende ik van bij Adam) dus werd er voorgesteld dat ik op handen en voeten zou zitten. Nou dat bleek de uitkomst want kon aanvoelen waar ik moest persen, echter wel boven water dus moest t rustig aan doen maar dat had ik goed onder controle. Ik had eerst geen persweeen, maar kwamen gelukkig wel heel ietsjes opzetten. In 10min en 6x persen was ons meisje daar om 13:46. ze werd door me benen naar voren geloodst, was een mooi moment en uiteindelijk samen nog in het water gelegen waar ze ontzettend helder was en we echt ff van haar konden genieten. Al met al dus rap gegaan en iets anders dan ik me kon voorstellen maar wel weer een geweldige ervaring.
Sorry meiden ben ff niet zo actief hoor! Kan echt niet totaal met jullie mee praten Vandaag ben ik 41 weken! Een mega rot nacht gehad maar we zetten weer dooooor .. mijn tijd om te genieten komt nog wel maar ik verwacht hem niet eerder dan 4 april...
Mama's uitgerekend in maart 2018 22 maart MamaNath87, 29 jaar, 2e kindje: een jongen! 23 maart Nachtdiertje, 35 jaar, 2e kindje: een jongen! 26 maart Ikke22812, 27 jaar, 2e kindje: een meisje! 29 maart xDelicious, 23 jaar, 2e kindje: een meisje! Totaal: 4 Jongens: 2 | Meisjes: 2 Geboren! Olivia, op 26 januari 2018. 2e kindje van Leo78, 39 jaar Zoontje van Snies, op 8 maart 2018. 1e kindje van Snies, 22 jaar. Omar, op 8 maart 2018. 4e kindje van Oumi86, 31 jaar Celeste, op 13 maart 2018. 2e kindje van Julias, 31 jaar Max, op 13 maart 2018. 1e kindje van Lisaaa, 29 jaar Mieke, op 13 maart 2018. 2e kindje van Gruffalo123, 30 jaar Nine, op 15 maart 2018. 2e kindje van Caroline1, 29 jaar Dochtertje op 18 maart 2018. 2de kindje van Marlau, 32 jaar M.ika, op 20 maart 2018. 2e kindje van babbelboxje, 31 jaar R.aeven, op 20 maart 2018. 2e kindje van Wanda68, 35 jaar Le vy, op 21 maart 2018. 2e kindje van Washburn, 33 jaar R. op 28 maart 2018. 3e kindje van Jabinca, 29 jaar Afspraken 4 apr - Ikke22812 = gyn en ctg
Nou net alvast het eindgesprek gehad: M.ika doet het super is zelfs 90 gram aangekomen en weegt nu 4060. Is al van de monitor af en morgen hoeft alleen de arts nog zijn goedkeuring te geven en kunnen we met hem naar huis
@Jabinca van harte gefeliciteerd! Wat een mooie bevalling zo te lezen. @mamaNath87 snap dat je even de fut/zin niet hebt om hier mee te praten met al het baby geklets. Nu nog maar maximaal 1 weekje te gaan! Hier toch maar begonnen met de infacol, ook al weet ik dat het niet bewezen effectief is in de verschillende studies ernaar, maar ik wil het toch proberen. Ze heeft vanaf gisteravond zes uur tot vanochtend half 11 bijna alleen maar krampen gehad met twee keer tussendoor een pauze van 1,5 uur. Het lijkt niet aan mijn voeding te liggen, waarschijnlijk gewoon hele gevoelige darmen. Ik heb ook orthiflor start besteld, daar gaan we morgen mee beginnen. Ik hoop echt dat het wat gaat doen, is zo zielig voor de kleine meid.
Hoevaak hebben jullie baby's nu hun wakker momentje op de dag? En hoelang ook? Hier is hij na z'n voedingen nog best wel wakker en eigenlijk hoor ik hem dan ook de hele tijd wakker door de babyfoon tot aan de volgende voeding, soms met een dutje. Maar als we hem iets meer voeding geven, dan drinkt hij zijn fles niet helemaal leeg. Dus vraag me af of dit wakker zijn is van een beetje trek hebben nog of wakker zijn om wakker te willen zijn.
@Gruffalo123 bij mijn oudste hielp infacol wel goed, maar zij had niet zulle extreme krampen als jouw dochter. Ik hoop dat het wat helpt, haar zo zien lijkt me heel naar. @Snies, mijn dochter is wel iets jonger dan de van jou, maar ze is ook steeds langer wakker. Als ze bij mij ligt slaapt ze lekker, maar ze wordt regelmatig wakker als ik haar even ik de wandelwagenbak leg. Mag je nog iets ophogen met z’n fles? Dan zou ik dat gewoon doen, weet je in ieder geval zeker dat hij geen honger heeft.
Ja precies zodra hij bij mij ligt slaapt hij wel direct. Maar in bedje niet. Kinderwagen bak ook wel snel eigenlijk. Ja we mogen hem 100 cc geven, maar hij drinkt de afgelopen week ineens heel moeilijk. Eerste gedeelte gaat goed, en dan valt hij in slaap en moet je jezelf in allerlei bochten wringen om de rest er nog bij in te krijgen. Hij drinkt soms dan amper 40 of 50 cc. Ben soms ruim een uur tot 1,5 uur bezig hem de fles te geven. Zie er nu iedere keer tegenop omdat het zo'n gevecht is om 90 of 100 cc erin te krijgen. Want anders komt hij al veel eerder dan om de 3 uur.. Omdat hij dan natuurlijk dan al honger heeft. Baal ik echt een beetje van. Eerder ging het gewoon goed en dronk hij gewoon binnen 20 a 30 min zijn flesje leeg. Hij heeft dr Brown flesje met fase 1 speen. Al vind ik hem wel altijd kwijlen tijdens het drinken, loopt altijd langs zijn mondhoeken een beetje eruit.
@Jabinca dat klinkt als een goede bevalling! Fijn dat je het allemaal zo goed aanvoelde! @Gruffalo123 ach jeetje wat sneu zo lang die krampjes! Ik hoop voor je dat infacol iets doet, want dit is toch hartverscheurend! Hier werkt het gelukkig wel duidelijk. Niet iedere keer, soms komen ze er wel doorheen, maar ik heb het idee wel minder lang en minder heftig. @Babbelboxje wat fijn dat hij het toch nu zo goed doet! De arts zal hem vast goedkeuren morgen dan! @Snies Onze dame is ook best veel wakker. Ze is dan lekker aan het rondkijken en heerlijk contact aan het zoeken. Ze ligt overdag ook lekker beneden bij ons. C.eleste heeft ook geregeld dat ze na 2uur alweer om voeding vraagt en dan minder drinkt. Ik vind het wel vervelend, maar blijkbaar heeft ze het dan even nodig een paar keer korter op elkaar wat minder te drinken. Het zal wel een groeispurtje zijn of zo. Ik geef er dus ook maar aan toe. Scheelt hier een boel gehuil en gestress om haar rustig te krijgen vervolgens is ze daarna ook weer zo een tijdje lekker in slaap om haar gewone ritme weer op te pakken.
Oo dames, er zat een hele tijd een spier in mijn bil vast waardoor ik mank liep. Net maakte ik een draai en dat deed zo pijn dat ik nu die spier ook voel zeuren als ik gewoon zit. Toch maar de fysio bellen na het weekend. Maar ik vloei nog, dus een diepweefselmassage gaat een beetje lastig worden misschien? Maar wil zo graag weer normaal kunnen lopen. Vooral nu morgen M.ika weer thuiskomt.
@Babbelboxje ik zou de fysio gewoon bellen en een afspraak plannen, ze weten vaak wel goed wat wel en niet kan. Dat wakker zijn overdag hebben we hier dus bijna helemaal niet helaas, ze is in de nacht wakker en dan ga ik niet gezellig kletsen en spelen, maar is het donker en probeer in te slapen . Momenteel is het overdag wakker maken voor een voeding en zodra ze goed aangehapt ligt valt ze in slaap en drinkt al slapend. Alleen als ze een krampaanval heeft is ze overdag wakker.
Grappig he, allemaal kleine baby's en allemaal al meteen zo verschillend! Hier is meneertje netjes bij aan het komen na zijn bevallingsdipje. Dinsdag 120 gram op 24 uur. Vandaag 80 gram op 48 uur. En dat met voor zo'n 90% mama melk! Yessss! Af en toe krijgt hij nutrilon bijvoeding. Volgens de kraamhulp niet nodig maar ik zie wanneer hij niet genoeg uit de borst heeft gehad. Wanneer ik hem dan 20cc aanbied na de bv valt hij in diepe slaap. Ik ben nu flink aan het na kolveb en ook tussen voedingen door aan het kolven geslagen.. hoop dat ik dan bij ben met mn productie... Iemand nog tips om er een paar cc's bij te krijgen? Vaak aanleggen, ook voor een tussendoortje doe ik al. Meneer en ik beginnen er langzaam steeds handiger in te worden..het hele borstvoeden. Ik ben zo blij nu een baby te hebben die niet constant in slaap valt aan de borst... Onze eerste was hier namekijk zeer hardnekkig in zodat ik na een maand helemaal over ben gegaan op kolven en dan aanbieden in de fles.. Lieve groetjes!