Wissel van winter naar zomerkleding

Discussion in 'Mama en gezin' started by tuc, Apr 7, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    Sep 6, 2013
    20,197
    23,282
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Ik heb laatst allemaal nieuw zomerspul gekocht en dat ligt al in de kast. Dagen zat dat je toch ineens iets met lange mouwen aan moet. Of zoals vandaag iets met korte mouwen. Dus dan wel handig dat alles erin ligt. Alle dingen met lange mouwen past ze waarsch in de herfst ook nog. Ik ga dat er niet allemaal uithalen. Echt dik spul hebben we niet, dafne heeft het niet snel koud. Dus ze draagt meestal een shirt met lange mouwen. Geen dikke truien.
     
  2. Olifantje1991

    Olifantje1991 VIP lid

    Jan 9, 2013
    9,521
    3,739
    113
    Precies hetzelfde hier!
     
  3. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    Ik moet voor het eerst gaan wisselen.
    Ze delen momenteel een kast door ruimte gebrek dus moet het Winterspul er wel gaan uithalen dit keer.

    Denk dat ik dat van de week ga doen.
     
  4. Cloud9

    Cloud9 Bekend lid

    Nov 17, 2016
    564
    307
    63
    Cloud 9
    Mijn dochter heeft een grote inbouwkast waardoor het fysiek wisselen van de kleding gelukkig niet nodig is. Het hang gedeelte is de helft voor de zomer en de ander helft voor de winter. Het leg gedeelte precies zo.

    Wanneer wij over gaan op de zomerkleding is afhankelijk van het weer. Van het weekend dus zomer en mocht het weer iets kouder worden dan weer wat winter. Maar dat is bij ons dus goed te doen omdat ik niet hoef te wisselen. Zoals de temperaturen nu zijn (en de vooruitzichten) zou ik nu kiezen voor de zomerkleding!
     
  5. mapepejo

    mapepejo Fanatiek lid

    Aug 27, 2014
    1,593
    541
    113
    Onze jongens hebben al hun kleding in hun kledingkast.
    In de lades ligt wat nog te groot is. Dat heb ik wel alvast uitgezocht. Dingen die ze nu wel aan zouden kunnen op de planken en hanggedeelte. De dingen die ze (bijna) niet meer passen vast eruit gehaald. Dat schuift door naar de jongste of naar vrienden ;)
     
  6. Janna

    Janna Fanatiek lid

    Door dit topic kreeg ik er helemaal zin in, dus vandaag gedaan. :) Meteen vanmiddag uit school een passessie gehouden, dus ik weet ook meteen wat te klein is en wat ze nog nodig heeft.

    Nou binnenkort mijn eigen kleren nog...
     
  7. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,734
    7,501
    113
    Female
    Hier alles in 1 kast. Ik heb ook niet echt echte winterkleding. Hoogstens een 3 truien en een longsleeve met een kolletje.
    De rest van de kleding, zoals lange broeken, longsleeves of jurken met lange mouwen dragen ze ook gewoon nog met wat frissere dagen in de zomer.
    Het zijn hier nou niet echt zomers waarbij je alleen met korte broeken en mouwen af kan.
     
  8. DragonBaby

    DragonBaby Bekend lid

    Dec 8, 2012
    826
    204
    43
    Female
    Hier van de week gedaan, maar winterspul ligt nog wel op een plank eronder dus kan altijd iets nog pakken als dat nodig is.
    Op school is het toch gauw warm, mijn zoontje heeft het gauw warm dus zomerspul vind ik al wel kunnen voor hier en anders geef ik een vest mee zodat hij zelf kan bepalen.
    Beter ook nog eens, want ben er dan ook gelijk achter gekomen dat hij ook best van vorig jaar nog dingen aan kan en dat ik dus helemaal niets nodig heb.. Anders had ik onnodig meer uitgegeven aan nog meer...
     
  9. tuc

    tuc Niet meer actief

    Wij hier inmiddels ook hoor. Voor zoon liggen er sowieso lange mouwen het hele jaar door en ook lange broeken. De korte broeken liggen er op een stapeltje achter.

    De voorjaarsjurken en rokken kunnen nu ook al met een dun vestje en legging. Hoogzomer ligt og achterin.
     
  10. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    May 3, 2012
    4,367
    306
    83
    Hier heb ik toevallig afgelopen weekend gewisseld. Mijn dochter moest veel passen, maar - helaas voor haar- zijn we nog niet klaar. Daarna kan ik kijken wat ik nog bij moet kopen voor haar.

    Ook de kast van mijn man en van mij zijn uitgemest en opnieuw ingeruimd. Het echt winterspul ligt nu op zolder. En hoogzomer is de kasten ingegaan. De meeste kleding is voor tussendoor. Dat ligt er nog steeds.
     
  11. Uuz

    Uuz VIP lid

    Dec 8, 2014
    6,241
    818
    113
    Wij hebben alles in 1 kast. De meeste kleding kan het hele jaar wel gedragen worden, op wisselende momenten. Dl's klas heeft veel ramen, en staat op het zuiden dus vaak snikheet. Ze draagt de hele week al korte mouwen (met een dik hempje eronder, en een dun katoenen vestje erover). Maillots draagt ze gewoon nog.
     

Share This Page