@Sneeuw7 ik ben ondanks mijn jeugdigheid net een hippie. Ik zie geen meerwaarde in het gebruik van zeep bij baby's. Het assortiment verzorging producten is hier dan ook eh, 0 dochter tot dat ze echt ging spelen en vies werd alleen met water gewassen. Tenzij dat ze van boven tot onder onder het eten zat, dan nu nog veelal producten van de tuinen. Die is nu 5,5. Ik heb wel bepanthen, calendulan zalf voor evt billetjes. Maar dat was het dan ook wel.. Billendoekjes heb ik van de kruidvat gehad altijd. Ik ben er nu nog niet helemaal uit.. alleen zwitsal komt er hier sowieso niet in dus ik denk dat het weer Kruidvat wordt omdat die het makkelijkste te halen is.
Haha, toevallig allemaal! @Sneeuw7 bij de Babydump. Nou had ik het even opgezocht, maar blijkt normaal te zijn... Er wordt ook geadviseerd om de nieuwe meubels op tijd in elkaar te zetten zodat de dampen goed vrij kunnen komen. Ben het kamertje nu volop aan het verwarmen, want dan zou het eerder uit de meubels trekken.. ik ben benieuwd. Maar goed dus dat je ook al snel begint met de opbouw! Wel leuk om te weten en misschien is het al eens voorbij gekomen, maar wat doen jullie allemaal voor werk? Ik werk in het basisonderwijs.
Qua verzorging heb ik nu een pakket gekocht wat parfumvrij is. Ik zie wel wat ik er van ga gebruiken. Met billendoekjes zit ik te denken aan de waterwipes.
Wij vonden de waterwipes niet zo fijn. Veegt heel ruw. Voor de geboorte van E. keek ik ook naar dat soort dingen. Uiteindelijk gewoon pamperdoekjes in de aanbieding gekocht. 18 pakken tegelijk. Ook luiers van kruidvat. Op een klein beetje sudocreme na hier ook geen verzorgingsproducten. Zelf wel van dat spul voor mijn tepels nodig gehad en ik vond een spuitflesje om de boel te spoelen wel fijn. De rest komt na de kraantijd wel
Ik werk bij een grote telecomprovider @baby doekjes. Ik vond die waterwipes ook niet fijn. Zwitsal vind ik stinken en zit allemaal troep in wat er niet in hoeft. Kruidvat ligt hier in het dorp en vond ik daarom fijn. Ik koop die met 2 dozen tegelijk (2 voor 20€). Van die ingredientenlijst word ik ook niet heel erg blij, maar het stinkt in ieder geval niet Het allerliefste zou ik overgaan op wasbaar, maar dat wil vriend niet. Misschien dat zijn mening nog bij draait maar voor nu dus maar niet.
Oh dear, wij hebben ook bij de Babydump besteld haha Nou ja, het mooie weer is er, dus maar flink luchten dan. Was het een beetje makkelijk in elkaar zetten?
Wij hebben van t merk TWF. Flink luchten is zeker nodig Er staat in de gebruikersaanwijzing dat je een kledingkast met 2 personen in 1 uur af hebt. Mijn vader en man hebben er zo’n 4 uur over gedaan Zijn om half 10 begonnen en waren om 7 uur klaar om een commode, klerenkast en ledikant in elkaar te zetten. Maar... het zou sneller moeten kunnen
@Sneeuw7 mijn man gelooft het nog niet zo. We gaan woensdag nog een keer kijken! Het minder voelen: waarschijnlijk is baby gedraaid. De komende weken zal dat misschien vaker voorkomen. Soms voel je baby een paar dagen iets minder en soms opeens weer veel meer. Zo lang je baby gewoon voelt is er niets aan de hand Ik heb veeeeeeel minder verzorgingsproducten dan in zo een pakket.... shampoo, iets voor in bad, olie en lotion zijn meer dan voldoende wat mij betreft.... sowieso was ik weinig haartjes, ook nu nog. Ik heb nog zoveel flessen staan.... kreeg ook echt veel! Zelf ben ik wel fan van het badspul van rituals voor baby. Ik gebruik billendoekjes en luiers van bumblies. Pampers vond ik helemaal niet prettig en deze zitten goed en zijn betaalbaar.
Nee een andere kant op op fb staat nu een bericht waar iedereen vandaan komt! Jij wel Son en Breugel? Want dan wonen er echt veel van hier dicht bij elkaar
Ik kom niet (meer) uit de buurt van Eindhoven, maar wel Brabant! Wat grappig dat jullie zo dichtbij elkaar wonen, zeg .