Gevulde vleestomaten met gehakt, ii, paprika, champignon, knoflook, oregano en afgetopt met parmazaanse kaas. Daarnaast gebakken aardappels
Hoe maak je dat nou lekker? ik heb het ooit eens gemaakt maar het was gewoon zo flauw. Kortom hoe maak jij het ? ik vind het er zo leuk uit zien en het lijkt mij ook lekker mits goed gemaakt.
Ik doe elke keer wat anders. Het simpelste is als ik het gehakt maak zoals gehaktballen. Gisteren had ik deze van laura's bakery https://www.laurasbakery.nl/gevulde-paprikas-rijst/ Alleen had ik er geen bonen erbij gedaan. Word man niet zo blij van.
Gister zijn man en ik met een groep vrienden uit eten geweest en hebben de kinderen met opa en oma in een pannenkoekenrestaurant gegeten. Vandaag hebben we gebbqed.
Groene curry met kip en zoete aardappel, basmatirijst en een Thaise salade met komkommer, mango en rode peper
Ik heb nog groenten liggen die op moeten, dus denk dat het pasta wordt. Kan ik die groenten mooi in de saus verwerken.