Uitgerekend 15 t/m 30 april 2018

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Robijn89, Aug 11, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mery

    Mery Bekend lid

    May 24, 2017
    697
    278
    63
    Female
    Hallo dames,nog geen nieuws van @Elizia zie ik.Ons meisie heeft spruw.Ze drinkt heel slecht en is onrustig.Wat zielig voor zo een kleintje.Heb medicijn gekregen van de dokter.Hopelijk is het gauw over.Hoe gaat het met jullie babys? En met de dames die nog zwanger zijn?
     
  2. Babylovebaby

    Babylovebaby Fanatiek lid

    Dec 1, 2015
    2,007
    1,053
    113
    Hier gaat het goed alleen heeft ze vooral snachts ontzettend last van krampjes
    Ze woog bij haar geboorte 2780 zondag woog ze 2650 maandag 2690 en vanochtend 2720 dus ze groeit lekker
    Afgelopen nacht heeft ze amper geslapen voelde me echt slecht ze was amper te troosten:(
     
  3. NORAH1979

    NORAH1979 Fanatiek lid

    Aug 18, 2017
    1,329
    645
    113
    Female
    Zielig hé? Hier helpt het om de beentjes bij elkaar te vouwen en dan met de klok mee te draaien en een beetje druk te geven. Welke fles gebruik je? En hoelang doet ze erover?
    Ik geef L. ook flesvoeding met de flessen van dr brown en omdat hij gulzig drinkt doen we dat met een prematuur speen. Zo doet hij er ongeveer 20 min over. Tussendoor een boertje laten (boertje lukt niet altijd)...

    T is toch een beetje zoeken in t begin.

    @Mery hopelijk is de spruw snel over.
     
  4. Bulb

    Bulb Actief lid

    Sep 23, 2015
    123
    17
    18
    NULL
    NULL
    @Mery Wat sneu dat ze spruw heeft. Ik hoop dat de medicijnen snel aanslaan!

    Wat fijn dat het verder goed gaat met jullie, op de zielige krampjes na. Gaat het herstel bij jullie allemaal ook goed?

    @Elizia Ik hoop dat het is doorgezet en je aan het genieten bent van een mooie baby!

    Hier is het nog rustig. Zoek wel afleiding anders ben ik er zoveel mee bezig.. vraag me bij elk krampje af of het iets is. Zelf ben ik uitgegaan van volgende week op zn vroegst en dat is ook prima, maar het kan natuurlijk ook elk moment. Hadden we maar een datum:rolleyes:
     
    Mery likes this.
  5. Babylovebaby

    Babylovebaby Fanatiek lid

    Dec 1, 2015
    2,007
    1,053
    113
    Jaa heel zielig
    Ik heb een difrax fles
    Tis heel verschillend hoelang ze er over doet de ene keer 15 min en de andere keer maar 10 kraamzorg zegt dat ze wel rustig drinkt..
    Ik stop tussendoor ook om te boeren
     
  6. Elizia

    Elizia Bekend lid

    Jul 6, 2017
    992
    352
    63
    Female
    Hier natuurlijk ook nog een berichtje om te laten weten dat gisteravond om 23:47 na een razendsnelle spontane bevalling van twee uurtjes (waren net op tijd in het ziekenhuis) ons dochtertje is geboren! Ze weegt 3460 gram en is 52 cm lang. Met ons beiden gaat alles goed!
     
    Mery and Beyzam like this.
  7. NORAH1979

    NORAH1979 Fanatiek lid

    Aug 18, 2017
    1,329
    645
    113
    Female
    Hoe gaat t overdag dan?
     
  8. Babylovebaby

    Babylovebaby Fanatiek lid

    Dec 1, 2015
    2,007
    1,053
    113
    Heeft ze soms last
    Maar slaapt ze wel gewoon rustig
     
  9. Beyzam

    Beyzam Actief lid

    May 9, 2016
    312
    139
    43
    den bosch
    Van harte gefeliciteerd met je dochtertje. Wat fijn dat alles goed met jullie gaat.
     
    Elizia likes this.
  10. Freddel

    Freddel Fanatiek lid

    Mar 30, 2015
    1,305
    406
    83
    Gefeliciteerd @Elizia!

    Hier even weggeweest. We moesten uiteindelijk toch met de kleine meid naar het ziekenhuis. Ze moest phototherapie krijgen om de bilirubine af te breken. Na 2 dagen mochten we gelukkig weer naar huis.
    Met mij gaat het redelijk. Ik heb nog weinig energie en word snel duizelig als ik te veel doe. Maar wat wil je na 4liter bloedverlies;)

    Hoe is het met S @Fluss1984 ? Is de operatie goed gegaan?

    Sterkte met wachten aan iedereen die nog zwanger is!

    Nog even een vraagje.. wie geeft er borstvoeding en wie fles?
    Ik heb de borstvoeding eindelijk een beetje op gang maar ik twijfel of ik wel door wil gaan. Ik moet over 3 weken ook weer beginnen met stage en school savonds dus dan kan ik niet voeden..
     
    Elizia likes this.
  11. NORAH1979

    NORAH1979 Fanatiek lid

    Aug 18, 2017
    1,329
    645
    113
    Female
    Wij hebben gekozen voor flesvoeding.
     
  12. Fluss1984

    Fluss1984 Fanatiek lid

    Jun 2, 2015
    3,393
    1,595
    113
    Noord-Brabant
    De operatie is goed gegaan, maar hij was de afgelopen dagen nog flink onder de indruk. Hij ligt ook nog aan de beademing. De long is nog steeds niet goed ontplooid, hopelijk gaat dat in de komende dagen/weken wel gebeuren. Vandaag heeft hij echt een goede dag; ze hebben de beademing een stuk af kunnen bouwen en de ontstekingswaarden zijn eindelijk aan het dalen. We hebben dus goede hoop, maar t zal nog wel een tijd duren voordat hij echt is opgeknapt.

    Ik geef ook borstvoeding, maar ben dus eigenlijk al 2 weken fulltime aan het kolven omdat hij gevoed wordt via sonde. Mijn productie loopt wel als een tierelier; mijn tieten hebben bedacht dat ze alles doen wat ze kunnen :rolleyes:
    Hopelijk kan hij straks wennen aan drinken aan de borst, anders ga ik het deze keer geen 9 maanden volhouden denk ik.

    @Freddel wat laat je twijfelen over de borstvoeding? Hoe lang duurt je onderwijs? Je kan ook altijd kijken om te kolven, of evt 1 flesje op de momenten dst je onderwijs/stage hebt. Het zou kunnen dat je productie dan wat terugloopt, maar als je dan wat vaker aanlegt de momenten dat je wel thuis bent stimuleer je t wel weer. Als je t graag wilt kan het dus altijd, maar t is wel minder handig dan flesvoeding dat klopt.
     
  13. Mery

    Mery Bekend lid

    May 24, 2017
    697
    278
    63
    Female
    Van harte gefeliciteerd meis..geniet van je mooie dochter!!!
     
    Elizia likes this.
  14. Mery

    Mery Bekend lid

    May 24, 2017
    697
    278
    63
    Female
    Ik was van plan om 1 of 2 mnd bv te geven,vooral voor de band en de belangrijke anti stoffen.Uit ervaring weet ik dat mijn melk niet echt voedzaam is ofzo.Mijn kindjes groeiden niet zo goed erop.Eerste nacht ging het mis en viel ik in slaap tijdens t voeden.Omdat ik toch kort wou bv heb ik de keus gemaakt om fv te geven en niet blijven rommelen tot de bv op gang komt om het kort erna weer af te bouwen.Dus nu fv en het loopt best lekker.
     
  15. Mery

    Mery Bekend lid

    May 24, 2017
    697
    278
    63
    Female
    Ik heb gemist dat je zoontje werd geopereerd.Veel beterschap.Hopelijk knapt hij gauw op.
     
  16. Mery

    Mery Bekend lid

    May 24, 2017
    697
    278
    63
    Female
    Dames,bij wie is het nog meer een rommeltje qua etenstijden en slaaptijden?Arme meis heeft totaal geen ritme en is onrustig.Kan haar soms ook echt niet troosten dan huilt ze echt heel zielig.Ik word er best onzeker van.En dat na 5 kinderen.
     
  17. NORAH1979

    NORAH1979 Fanatiek lid

    Aug 18, 2017
    1,329
    645
    113
    Female
    Kan het niet van de spruw komen?
    Valt ze ook niet bij je in slaap als je haar op schoot neemt?

    L. heeft ook zn onrustige buitjes. Maar dat komt omdat zijn ontlasting vrij hard is. Komt er moeilijk uit zeg maar. Zit ie heel erg te persen. Of er zit wat lucht dwars. Zodra t er dan uit is hoor je een opgelucht zuchtje.

    Vandaag voor t eerst een middag alleen met de kleine. Vriendlief heeft bbq van het werk. Ik kan en mag nog niet veel, maar als t droog blijft ga ik straks een wandelingetje in de woonwijk doen.
     
  18. Mery

    Mery Bekend lid

    May 24, 2017
    697
    278
    63
    Female
    Hoi,zal ook wel door de spruw komen.Ik zie ook nog helemaal geen verbetering nog.Hopelijk is het gauw voorbij.Op de arm valt ze wel in slaap maar als we haar neerliggen gaat ze weer huilen.
    Geef jij borstvoeding of fles? Als de ontlasting hard is en je geeft fv zou je ietsje minder poeder kunnen doen bij het water .zo ontlast je de darmpjes een beetje.Die tip heb ik meegekregen.Zowiezo moet je oppassen dat je echt niet meer poeder erbij doet dan nodig.
     
  19. NORAH1979

    NORAH1979 Fanatiek lid

    Aug 18, 2017
    1,329
    645
    113
    Female
    We geven fles en zijn nu idd begonnen met iets meer water erbij. Qua poeder houden we ons wel aan de max hoeveelheid.
    Hopelijk wordt het nu iets zachter.

    Vandaag is t navelstrengetje ook losgelaten. Bah wat rook t vies.
     
  20. Mery

    Mery Bekend lid

    May 24, 2017
    697
    278
    63
    Female
    Ik heb er niet aan durven ruiken:confused:jij bent dapper....
     

Share This Page