Wat een goede ideetjes lees ik hier. Gisteravond ging ik op de weegschaal staan en ik kon wel huilen. Dus hier gaat ook de knop om (hoop ik). Vanavond begin ik weer met hardlopen en morgen pak ik mn bokstraining weer op, was heel lang niet geweest doordat er thuis telkens iets tussen kwam. En qua eten ga ik eens wat dingen van hier proberen. Ben ook een snaaier helaas, dus zal wel op mijn handen moeten gaan zitten soms.
Even voor de zekerheid: ik ben echt niet heel streng voor mezelf. Ik probeer gewoon gezond te eten en te blijven bewegen. Maar koekje of snoepje moet zeker kunnen! Ik eet me trouwens voor mijn gevoel helemaal ondersteboven, dus dat komt wel goed
De eerste dag richting swimsuitready is nog niet gelukt... Wel heb ik sinds vanmorgen geen cola meer gedronken, wel de neiging tot het alsnog gaan kopen daarvan moeten onderdrukken, en nog steeds aan het onderdrukken. Maar wel ondertussen weer 6 boterhammen en een broodje verder. Morgen (als ik over de eerste schok van een colaloze dag heen ben) weer netjes verder gaan met mijn plannen.
Goed van je hoor. Eerst het één, dan het ander. Ik denk dat je beter iets teveel kunt eten, als het tenminste wel gezond/normaal voedsel is dan cola verslaafd zijn.
Ik heb vanmorgen een smoothie gehad. Later op de ochtend, zo rond een uur of 11, twee crackers met kaas. En Om 1 uur een boterham met pindakaas en sambal. Vanmiddag een peer of appel en vanavond staat nasi op het menu. Ik hoop dat er nog iemand mee wil wandelen vanavond, alleen gaan vind ik niet zo tof. Ik ben net bij de kringloopwinkel geweest en op de één of andere manier blijf ik mezelf slanker dan ik ben indenken. Twee jurkjes en een vestje gekocht. Het ene jurkje zit echt wel te strak, dus die is op de grote stapel *past (nog) niet* beland. De andere zit iets aan de strakke kant maar kan wel. En het vestje vind ik ook wat strak zitten, maar kan gelukkig ook wel.
Dat is zeker waar! Erg dat je aan cola zo verslaafd kan zijn, eigen schuld, dus ik zal het ook zelf moeten oplossen! Was bij beide zwangerschappen ook gelukt om sterk te minderen.
Dat van het vertekende zelfbeeld herken ik wel! Ik heb lang maat 38 gehad en voel dat vaak nog steeds zo. Dat gevoel is wel spontaan weg als ik een foto van mezelf op dit moment zie
Herkenbaar. Maar als ik mezelf op een foto terug zie of de cijfers op de weegschaal.. Maar qua kleding denk ik gauw dat het wel past.
Zo herkenbaar en echt zo'n naar gevoel, als je alles wat je wilde passen zo weer terug kunt hangen. Inmiddels grijp ik nu vaak gelijk naar 42, maar hele klein vallende kleding waarbij ik 44 moet hebben, koop ik uit principe niet! Dan maar niet, maar ik ga NIET nog een maat groter. In mijn hoofd heb ik nog 38/40
Ik hou my fitness pal aan en dat gaat super, niet mega snel maar is effectief, ik pak veel de fiets of ik loop. Ik hou me aan mijn persoonlijk doel en kan ook alles eten wat ik wil. Ik doe het nu alleen bewust. Ondertussen 12 kilo kwijt(ben heel trots)
Hallo iedereen. Ik kom ook (weer) even binnen vallen. Volgde dit topic al wel en bij deze mijn complimenten voor hoe goed gemotiveerd jullie zijn! Heb lang getwijfeld om te reageren maar wil toch voor mezelf graag een stok achter de deur om (op een gezonde!) manier wat af te vallen, dus bij deze. Ik heb altijd veel te weinig geduld en als ik na een week niks ben afgevallen ben ik mijn motivatie vaak al weer kwijt. Wat achtergrond info: ik beweeg best veel en ga minimaal 2 keer in de week naar de sportschool, ik neem vaak niet de tijd/moeite om gezond te eten. Dus mijn doel is een kilo of 5 a 10 afvallen (ik weet/wil niet weten wat ik nu weeg) en daarbij niet m'n geduld verliezen of doorslaan in het willen afvallen dus het ook een beetje gezond houden. Ik ga proberen om als ik me er niet te veel voor schaam om steeds hier te sturen wat ik die dag heb gegeten om zo mezelf te blijven motiveren. Vandaag: O: boterham met aardbeien L: bruin broodje D: zelfgemaakte bami. En ga zo nog sporten.
Leuk topic! Ik ga ook maar eens wat gezonder aan doen. De hele winter niet op de weegschaal gestaan en heerlijk gegeten en gesnoept. Nu de zomer er aan komt wil k toch weer een paar kg kwijt. Mn streefgewicht is rond de 55 kg.(ben 1.63) Er zal een kilo of 4 af moeten. Ik ga koolhydraatbeperkt eten. Daar krijg ik enorm veel energie van en mn suikerverslaving verdwijnt dan als sneeuw voor de zon. Ik start mn dag met Griekse yoghurt, handje ongebrande noten en een snuf kaneel. Als lunch maak ik vaak een salade, s avonds eet ik met de pot mee (ik kook altijd zonder zakjes en pakjes en vers) 3x per dag een tussendoortje. Meestal maak ik een Monkeyplatter met komkommer, tomaat, paprika, wat worst/kaas en ongebrande noten. Als ik dit netjes volhou, icm veel water en thee, dan val ik 1 kg per week af. Daar gaan we dus voor. Als ik mn streefgewicht bereikt heb probeer ik deze eetgewoonten zoveel mogelijk vol te houden. In ieder geval thuis. Buiten de deur eet ik dan wel eens gebak oid op een verjaardag. Dan blijf ik ook netjes op gewicht.
Wat is iedereen goed bezig! Vandaag een drukke werkdag gehad, maar mij goed aan het menu kunnen houden. Zometeen nog een bakje yoghurt. Ga mij morgenvroeg nog weer wegen, ben benieuwd.
Heb ik ook. In mijn hoofd ben ik ook veel slanker dan de weegschaal aangeeft. Daar is trouwens een mooi officieel woord voor: fatorexia.
Ook ik wil wat kilo’s kwijt. 5 kg zou prima zijn. Wellicht nog een tip: kalkoen is volgens mij beter dan kipfilet. Iets meer eiwitten en iets minder vet. Verder eet ik nu geen snoep, koek, chocolade, chips en ijs. Ik kan niet “af en toe” en ook niet “één klein stukje”. Iedereen veel succes en sterkte gewenst!
Ik heb echt een super dag gehad!! Ik heb heel netjes gegeten. Had alleen wat meer thee mogen drinken.
Goed bezig hier zeg! Het is alweer een paar pagina's terug, maar mijn 'challenge' gaat best goed. Ik haal de 10.000 stappen per dag steeds gemakkelijker. Gisteren zelfs nog een extra rondje door het huis gelopen omdat ik er nog 130 miste, ik moest het gewoon volmaken . En zoals gewoonlijk: als ik meer beweeg en af en toe sport, vind ik het makkelijker om meer te drinken (water dan he...) en gezondere keuzes te maken. Nu lang genoeg blijven kiezen voor de goede dingen omdat ik goed voor mijn lichaam wil zorgen, dan weet ik dat ik weer in zo'n automatische flow kom waarin ik het allemaal zonder nadenken goed kan doen. Omdat ik de eetlijstjes best interessant vind om te lezen, dit is er eentje van mij: O: smoothie van aardbei, banaan, wortel, Griekse yoghurt en havermout (ik blend dat zelf thuis, genoeg voor 2 dagen) T: 3 meergranenrijstwafels zonder beleg (van die extra dikke van de AH) L: 2 volkoren boterhammen met pindakaas T: 3 rijstwafels met pure chocola A: wokpannetje kip+broccoli+ui+cashewnoten En door de dag heen lekker veel water en thee. Eigenlijk geen idee hoeveel.
Jouw ontbijtje klinkt heel lekker en haalbaar voor mij. Misschien een domme vraag; maar gebruik je gekookte of ongekookte wortel? Wortel julienne?
Haha, niet dom hoor! Ik gebruik ze ongekookt en het ligt er per keer aan wat ik aantref in de supermarkt. Mijn staafmixer maakt overal korte metten mee, dus ik was ze onder de kraan, snij ze in plakjes en gooi ze dan in de mix. Proef je trouwens nauwelijks. De smaak van fruit overheerst de smaak van groente. Broccoli en andijvie zijn ook lekker in een smoothie, een beetje nootig, avocado is lekker romig en paprika en komkommer maken het wat frisser . Ik 'kauw' trouwens wel, anders giet ik hem veel te snel naar binnen. En daarna een flinke kop thee, dan zit ik echt bomvol!