Nouja, ik vier natuurlijk niks, maar ik mis het best wel, vond het altijd een leuke dag. Naar de rommelmarkt om te speuren en daarna een oranje tompouce, mmm. Ik ga zaterdag wel naar de Hema, het eerste filiaal gaat morgen open. Als een kind zo blij.
Waar woon je? Ik zou de rompers echt niet kunnen missen. Die zou ik echt op laten sturen. Ik sta er soms verbaasd van hoe vaak ik er gewoon even binnen loop.
Nee, ben bang dat er geen etenswaren zijn, nouja een pak stroopwafels ofzo maar geen worst, tompouce of saucijzenbroodje. Denk dat het verder wel hetzelfde zal zijn ongeveer? Ik ga het zien zaterdag.
Zolang je je niet in Hollandse kringen bevind of voor een Hollands bedrijf werkt lijkt het me inderdaad niet dat je er iets van meekrijgt.
Ik woon nog niet eens zo ver, in Brugge! Hier een best grote Hema en ook nog een kleintje, maar verse voeding is er niet. Ook de dichtbijzijnde HEMA's in zeeland hebben ook geen gebak enz. Omdat wij dus niet zo ver van NL wonen vond ik het gewoon vreemd dat Koningsdag niet in mijn systeem zit. Waarschijnlijk komt het door de nieuwe datum. We hebben hier wel een kleine Nederlandse gemeenschap en mijn man werkt voor de Nederlandse overheid. Ach ja. Mijn man is vrij en dat komt goed uit nu de kleinste ziek is en ik geen vrij hoef te nemen omdat ze niet naar school kan!