Straks op vakantie met mijn xxxs-maatschoonzussen. Hopelijk voel ik me in deze nieuwe kleren straks zeker genoeg haha. Jurkje + ketting: boetiekje om de hoek Legging: HEMA Topje: Esprit
Mijn nichtje komt onverwachts logeren. Net als mijn jongste is ze 2 jaar, dus ik verwacht dat ik me nog wel 2x kan omkleden vandaag en morgen ik ga vanavond en morgen voor makkelijk whaha
Bekijk bijlage 570136 Mooi weer .. hele uitgebreide outfit Mijn jurk ligt op de stoel waar mijn voeten op liggen..
Bekijk bijlage 570167 Date night! Eerst naar de Italiaan en dan de bios. Jurkje king louie en gympen fila.
Ik heb een hoedje gekocht, weer een gleufhoed.. Maar deze zit lekkerder. Mijn oude The North Face pet met UV bescherming kan ook nog wel. Bekijk bijlage 570180
Heel leuk, vorige outfit ook. Zou je een keer een foto van je Nikes willen posten van iets dichterbij? Ik zoek nog wat anders voor mijn oude versleten paar en deze zien er leuk uit.
Zojuist omgekleed in mn relax outfit; Sokken zeeman Broek action Harry potter trui primark Bam, netflix en chill!
En zitten ook enorm lekker! Ze zijn stoer, maar slangenprint maakt het ook weer netjes. Je hebt ze overigens ook in het wit.
Bekijk bijlage 570195 Werkoutfit ingeruild voor borreloutfit Rokje: Vero Moda Blouse: Vila Laarsjes: weet ik even niet meer, geen zin om binnenin te kijken.