Laatste 10 weken afteltopic!

Discussion in 'Zwangerschap' started by Sado, Feb 10, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lill

    Lill VIP lid

    Aug 24, 2008
    10,238
    6,904
    113
    Female
    Ja inderdaad :) hoort er geloof ik ook wel een beetje bij
     
  2. Lill

    Lill VIP lid

    Aug 24, 2008
    10,238
    6,904
    113
    Female
    Pfff.. slaap wat is dat?
    En als ik eindelijk slaap moet ik na 1,5 uur naar de wc. En als ik dan weer slaap ben ik om 6u smorgens klaarwakker.. draai momenteel op 4 uur per nacht. Bluh.
    Zeggen ze: ja, dat is je lijf die zich vast voorbereid
    Nou fijn, ik had liever nog zo lang mogelijk uitgeslapen :roflmao:
     
    LizMe and Rosje83 like this.
  3. Lill

    Lill VIP lid

    Aug 24, 2008
    10,238
    6,904
    113
    Female
    Amen!
     
  4. Druffia

    Druffia Fanatiek lid

    Nov 5, 2016
    1,298
    1,322
    113
    Ja daar had ik ook erg last van hoor! Ben sowieso nooit van spontaan of ongeplande dingen , dus dit is dan echt afzien hahaha.

    Over het slapen...ik zeg nu dat ik over de 24 uur van een dag , de hele dag door rustmomenten neem van 2 of 3 uurtjes. Gewoon echt een tijd lang achter elkaar slapen lukt echt niet. Heb zelfs nachten erbij dat ik elk uur weer wakker wordt. En inderdaad gewoon midden in de nacht klaarwakker liggen en dan het licht zien worden....:confused:

    OOoh als ik straks weer op mijn buik kan liggen....wat een genot!
     
    Lill likes this.
  5. Rosje83

    Rosje83 Fanatiek lid

    Jul 17, 2017
    1,908
    1,757
    113
    Female
    @Druffia Ja ik zei vannacht ook snikkend dat ik weer zo graag op m'n buik wilde liggen, ik ben die beperkte houdingen waarin ik kan liggen zo zat :roflmao:
     
    Lill and Druffia like this.
  6. Anonise

    Anonise Bekend lid

    Feb 21, 2017
    588
    315
    63
    @Lill wat fijn dat het zo goed is gegaan bij de dierenarts! Eindelijk duidelijkheid en goed nieuws:):thumup: En jeetje wat heb jij een hart voor katten zeg.. Helaas wel veel pech gehad iedere keer met de gezondheid als ik dat zo lees.. Is dat omdat het voornamelijk raskatten zijn of gewoon domme pech?

    @Druffia worden dus spannende dagen voor jou nu! Wie weet hebben we dus snel weer babynieuws en laten we hopde dat @joyce2086 met je mee doet;)

    @Rosje83 ja verschrikkelijk! Hier staat de zon 's avonds op de slaapkamer dus ook enorm heet.. Ik kan alleen slapen met een ventilator aan.. Die staat langs me af gericht zeg maar, dus voel wel verkoeling maar geen harde wind op mijn lijf..

    Houden jullie nu geen vocht vast? Ik heb op kantoor airco dus dan valt het nog mee, maar als ik straks naar huis ga rijden zwellen mijn voeten gewoon voor m'n ogen op:eek:
     
    Druffia likes this.
  7. Rosje83

    Rosje83 Fanatiek lid

    Jul 17, 2017
    1,908
    1,757
    113
    Female
    Hier in 4 dagen 1,5 kg aangekomen dus ik vermoed dat ik wel iets aan vocht vasthoud haha :D Af en toe wat dikke enkels maar verder merk ik er vrij weinig van gelukkig.
     
  8. Diazz

    Diazz VIP lid

    Dec 28, 2014
    6,391
    3,134
    113
    Ik hou gelukkig nog geen vocht vast. Althans, niet dat ik zie of merk.
    Ik heb wel last van enorme luiheid hier. Normaal blijf ik lekker bezig met schoonmaken, dingen ondernemen met de kinderen, uitgebreid koken etc. Maar nu is drinken pakken me al te veel. Is dat ook een kwaal? :roflmao:
     
    spruitjes, Lill and indy90 like this.
  9. LizMe

    LizMe Fanatiek lid

    Aug 7, 2016
    3,891
    2,564
    113
    @Diazz ja hoor haha weet je hoeveel moeite het alleen al kost om schoenen aan te doen ofzo dus ik snap het wel
     
    joyce2086 likes this.
  10. Diazz

    Diazz VIP lid

    Dec 28, 2014
    6,391
    3,134
    113
    Schoenen? Ik vind slippers aandoen al te veel werk, jij valt dus nog best mee, haha!
    Het liefst wordt ik ook nog het zwembad in gerold:p
     
    Secretangel, Lill and Star2017 like this.
  11. LizMe

    LizMe Fanatiek lid

    Aug 7, 2016
    3,891
    2,564
    113
    Hahaha ik zie dit helemaal voor me xD
    Schoenen moet mijn vriend me al tijdje mee helpen. Ik krijg geen lucht dan haha
    Dus als ik alleen ben lekker slippers idd hihi
     
    Lill and Diazz like this.
  12. Diazz

    Diazz VIP lid

    Dec 28, 2014
    6,391
    3,134
    113
    Op jouw termijn mag dat! :D
     
    LizMe likes this.
  13. Rosje83

    Rosje83 Fanatiek lid

    Jul 17, 2017
    1,908
    1,757
    113
    Female
    Bij mij heet dat gewoon vakantie :p
     
    Secretangel, Lill and Diazz like this.
  14. indy90

    indy90 Fanatiek lid

    Jan 21, 2017
    3,915
    3,603
    113
    Ik heb vandaag wat stofjes gescoord om met mijn schoonmoeder een dekentje en broekjes te maken! We hadden pas geleden al wat andere stofjes gekocht.

    De oker wafel + kruisjesstof worden samen het dekentje en de anderen broekje. Ben benieuwd!
     

    Attached Files:

  15. Diazz

    Diazz VIP lid

    Dec 28, 2014
    6,391
    3,134
    113
    Haha, dat is waar!
     
  16. Diazz

    Diazz VIP lid

    Dec 28, 2014
    6,391
    3,134
    113
    Leuk!! Wordt vast heel gaaf!
     
    indy90 likes this.
  17. Rosje83

    Rosje83 Fanatiek lid

    Jul 17, 2017
    1,908
    1,757
    113
    Female
    Oh wat leuk!!! Ziet er super leuk uit die combi en scheelt denk ik een heeeeeele hoop geld haha :p
     
  18. indy90

    indy90 Fanatiek lid

    Jan 21, 2017
    3,915
    3,603
    113
    Echt hoor! Ze hadden toevallig nog 25% korting ook! Was 30 euro kwijt inclusief elastiek, en allerlei naalden voor de naaimachine. Kunnen meerdere broekjes uit de stof en dus een ledikant deken.
     
    Star2017, Lill and Rosje83 like this.
  19. maansneeuw

    maansneeuw VIP lid

    Nov 14, 2011
    9,867
    992
    113
    Verslaafd aan namen zoeken
    Nederland
    Aaah jongens, bedankt voor alle reacties! Ik ga even alle dm's versturen die aangevraagd zijn, haha!
    Ik zit echt in een bubbel nog, nu eindelijk een keer mijn laptop erbij gepakt ;)
    Het gaat allemaal goed, alleen de borstvoeding is lastig, ik heb schijnbaar vrij vlakke en érg gevoelige tepels, dus het doet me pijn allemaal. Ik denk dat we ook allebei nog moeten bijkomen van de snelle bevalling en dat alles gewoon langzaam op gang komt, het heeft even tijd nodig. Ze komt wel weer aan inmiddels, dus dat gaat goed.
    Vandaag heeft ze de hielprik gehad, madam gaf geen kik, bleef lekker slapen, haha! Scheelt weer tranen en stress bij mama ;)

    Haha wat leuk om te horen! Ik vind het een bizar iets, bevallen, maar kijk er toch met een goed gevoel op terug. Trots ook wel, eigenlijk. Zoveel respect nu voor iedere vrouw die ooit bevallen is, haha, want jemig, het is niet niks. Maar wat ben ik blij dat het is gegaan zoals het is gegaan :) Dat gun ik jullie ook allemaal!

    Wij hebben 50 kaartjes besteld trouwens, maar denk dat we er maar 35 á 40 zullen versturen inclusief werk, verloskundige, etc. Ga er niet vanuit dat iedereen met een kaartje langs wil komen, ik zie het meer als kennisgeving.

    We hebben hier trouwens (schoon)familie zo dichtbij dat ik nog in bad zat met m'n verse baby toen er al werd aangebeld o_O En toen ik nog open en bloot op bed lag en gehecht moest worden ook. Echt hoor, ik snap soms niet wat mensen denken.
    Ik liet het mijn ouders weten toen ik dacht dat het die dag nog wel eens zou kunnen gebeuren (zo grappig achteraf, dat ik nog heel lang twijfelde of het wel echt de bevalling was), maar die wonen niet zo dichtbij. Mijn vriend stuurde het iets later naar zijn ouders, toen de bevalling echt begonnen was en ik (bijna?) in bad ging.
     
  20. Rosje83

    Rosje83 Fanatiek lid

    Jul 17, 2017
    1,908
    1,757
    113
    Female
    @maansneeuw Fijn dat je in je bubbel zit! Geniet er lekker van! Heb je al contact gehad met een lactatiekundige over de borstvoeding?

    En serieus... Hoe halen mensen het in hun hoofd he. Wat heb je gedaan, ze weggestuurd?
     

Share This Page