Er zit wel degelijk verschil in. En als je met orthica geen verschil merkt kun je gewoon eens een ander merk proberen. Ieder tablet heeft een andere samenstelling van bacteriestammen en kan dus een andere bijdrage leveren. Een goed tablet bevat altijd Lactobacilli, Bifidobacteria en Enterobacteriaceae. Daarnaast is het verstandig te zoeken naar een tablet dat meerdere stammen heeft. Minimaal 6 stammen is wel een vereiste en minimaal 1miljard bacterien. VSL#3 is ook een erg goede bijvoorbeeld.
@Littlegirl1989 bedankt voor de info. Weet je ook na hoeveel dagen/weken ik verschil zal zien? Dus na 1 pot orthica bijvoorbeeld of kan het maanden duren?
Meestal een week of 6 voor er verbetering komt. Daarna kan het wel 3mnd duren voor het optimaal is, aar binnen 6weken is er meestal wel verschil. @iMoeder ik zou de instructies op de verpakking volgen, het wisselt per merk.