Ik ben nog bezig met wat boetseerklei schaaltjes die ik nu aan het afwerken ben. Als ze klaar zijn zal ik een foto posten Echt een leuk topic dit
Heb je toevallig nog tips voor een leuk spel voor twee personen, waarbij net wat minder geluk zit dan Ticket to Ride, maar wat ook niet te lang duurt/te ingewikkeld is?
Patchwork is heel leuk, een denkspel zoals hive is super, rozekoning heb je wel wat geluk nodig maar je hebt geen opbouw tijd en speelt lekker weg is eenvoudig maar zit goed in elkaar. Blokus is ook een denkspel Coöperatieve spelletjes zijn ook leuk zoals pandemic, (heb je samen geluk nodig maar heb je wel wat opbouwtijd en het spel kan zo in eens omslaan dat het over en uit is) verboden eiland lijkt er op maar is wat makkelijker om te spelen, Flash point is het zelfde verhaal. Moeilijker spel maar ook erg leuk is agricola. De gewone versie is complex en je hebt altijd het gevoel dat je nog niet klaar bent. Gelukt hebben ze ook een twee personen editie en die is nog complex genoeg maar meer in verhouding, geen geluk ,meer plannen maken en is meer strategisch. Kun je even vooruit haha.
Mijn tapasplankjes komen net uit de oven en ik ben helemaal in mijn nopjes met het resultaat! View attachment 571747 View attachment 571748 View attachment 571749
Echt prachtig! Ik begrijp je redenen om het allemaal niet te verkopen via Etsy ofso, maar kun je niet eens in het jaar op een braderie of ambachtenmarkt gaan staan? Ik zou absoluut wat bij je kopen!
Lief van jou om te zeggen, maar ik haat braderieën en andere plekken met heel veel mensen, ik haat dingen verkopen in een kraam (heb ik heel lang gedaan) en ik vraag geen Action-prijzen dus ik raak het aan de straatstenen niet kwijt
Ja hoor, dat kan zeker! 1 tot 3 mensen tegelijkertijd moet kunnen. Ik heb nog een geïnteresseerde. Als het serieus is kun je een pb sturen, ik geef workshops in Oss en op fietsafstand van Oss. Als het niet regent.
Twee van de zes foto's die ik aangeleverd heb voor de opdracht horend bij de laatste module van een fotografiecursus en nu ben ik geslaagd . Hoop er meer mee te gaan doen, even genieten van dit resultaat en dan zien hoe ik dat vorm wil gaan geven.