Voor manlief een salade met tonijn en voor mezelf maak ik een Italiaanse salade met mozzarella zongedroogde tomaat gegrilde paprika komkommer en balsamico azijn
Verse groentesoep, wraps met roomkaas, sla en zalm/ gerookte kip en rauwkost. Gisteren hadden we rauwe andijvie stamppot met braadworstjes.
Nasi bestaande uit: kipfilet, gele rijst, groenten en kruidige nasi mix er doorheen. Meestal bak ik ook nog spiegeleieren erbij waar ik wat kokosmelk doorheen doe en kruiden.
Tomaten soepje en een boterham met mosterd kaas Manlief is een paar dagen weg voor het werk, en ik heb zo geen puf om voor mij alleen te koken.... door de zwangerschap ook weinig eetlust... Mja moet toch wat eten hè
Eieren rendang, toemis boontjes, nasi kuning, komkommer en dadar djawa (omelet met palmsuiker, kokos en sambal)
gisteren: aardappels met witlof ham/kaas uit de oven. vandaag: aardappels, andijvie en een balletje gehakt.
Pasta (fussili) met gegrilde zalm, komkommer, zongedroogde tomaatjes en paprika. Met een salade van witte kool, rode kool en wortel.
Hier precies hetzelfde! Zelfs de zwangerschapsduur Haha. Ik ben inspriratieloos om alleen te koken en die eetlust is zo ver te vinden. Vanavond maar een boerenomelet en een tomatensoepje en brood denk ik.
Ik denk dat ze hier vanavond wel een pizzatje willen eten, dan pak ik lekker een stokbroodje filet american
Ooooohhhh..... nu ben ik jaloers ik heb Al bijna 12 weken zin in biefstuk, file american...... urrrggg
Niet helemaal OT (maar dat kan het wel worden als jij het dan een keertje eet ): Filet Americain van de vegetarische slager schijnt amper van echt te onderscheiden te zijn. Zodra ik terug ben in NL ga ik dat eten. Met uitjes en een gekookt eitje. Op een stokbroodje *kwijlt*