We hebben een shortlist gemaakt, en wel benieuwd wat jullie het mooist (of minst lelijk) vinden. Achternaam is 2 lettergrepen en begint met een D
Meeste niet mijn smaak, maar vesper vind ik geweldig! Fiona gaat, rest echt niet mooi sorry. Maar wie ben ik!
Tove vind ik geschreven heel mooi maar elke keer als de Tove in mijn omgeving geroepen word, hoor ik Dove. Fiona en Oona vind ik wel mooi!
Tove en Oona vind ik heel leuk! Nim en Iben vind ik ook leuk. Heb ik allebei nog niet eerder gehoord zonder dat ze gekunsteld of moeilijk te schrijven zijn, echt een plus. Fiona neutraal, als ik ze hoor vind ik het geen rare of lelijke naam, lieflijk maar de naam zou me ook niet bijblijven omdat ik m zo leuk of bijzonder vind. Van vesper ben ik geen fan, dan moet ik altijd aan een scooter denken. Otta vind ik persoonlijk een beetje een vreemde naam.. Een beetje ot en sien krijgen kinderen en ze heten otta en sienna ofzo.. Ik heb er niet direct iets tegen, misschien een kwestie van wennen ook maar Tove, Oona, Nim, Iben en Fiona vind ik dan wel echt leuker.
Leuke namen zeg ! Alleen Iben vind ik niet leuk. Zijn Iben en Tove geen jongensnamen ? Ik stem ook op Vesper
Oh joh ik had helemaal niet meegekregen dat dit om namen voor een meisje ging hahaha. Ik dacht een jongen of een meisje.. Ik vind zowel Iben als Tove ook echt jongensnamen, niet uniseks. Maar als het voor een meisje gaat dan vind ik Vesper opeens wel weer tof. Voor een jongen vind ik het niks maar voor een meisje wel stoer juist
Ik heb Vesper gestemd. Ik vind het een heel stoere naam, terwijl het eigenlijk juist avondgebed betekend. Kan er misschien ook wel stoer aan toe gaan ... Toevallig kwam ik een paar dagen terug de naam Tove voor het eerst tegen, volgens mij een zangeres?, en toen vond ik dat ook meteen een leuke naam. Tuva vind ik ook heel mooi, als variatie hierop.