Whaaaaaaaa!!!!! Ow mijn god ik ben ZWANGER!!!!! En dat na een eerste ICSI poging met verse terugplaatsing!!! Ik kan het gewoon niet geloven!!!! Ik ben zo vreselijk blij!!!! Ik had gister namelijk de bloeduitslag gekregen en ben super zwanger!!! Zo blij zo blij!!!!! Op 12 juni eerste echo gepland dan gaan ze al kijken of het hartje klopt!!!! Hoe bizar!!! Meiden ik ben zo blij!!! Nu weer hopen duimen dat het lekker blijft zitten en goed gaat groeien!!! Zo blij zo blij zo blij!!!!! Whaaaaa echt kan het niet geloven!!! Maar stom vraagje hoe lang ben ik nu officieel zwanger? Mijn laatste menstruatie begon op 19-04-2018. Volgens mij ben ik nu dan 4 weken en 5 dagen zwanger klopt dat?
Gefeliciteerd!!!! Wat betreft het rekenen: ik moest van mijn ziekenhuis rekenen vanaf de datum waarop ik de ovitrelle spoot (of pregnyl). Plus twee weken.
Oke' de Pregnyl heb ik op 5 mei gespoten. Dan ben ik dus 2 weken en 4 dagen zwanger. Ik dacht altijd dat ze het berekende vanaf je laatste menstruatie de eerste dag dat je vloeit.
Ow wacht lees nu dat je neer hebt gezet plus twee weken haha. Dus dan word het 4 weken en 4 dagen zwanger. Ow ow ben helemaal van slag haha.
Wauw, gefeliciteerd! Zoveel mooie verhalen de laatste dagen van mensen die na zo hard knokken in de MMM nu beloond worden met eindelijk dat kindje van samen! Hopelijk hebben jullie straks een mooie echo!
Ik moest vandaag het ziekenhuis bellen en heb er meteen naar gevraagd hoe hun die telling doen. Hun zeggen de dag van je punctie de dagen tellen plus twee weken. Nou dan weet ik het nu zeker ik ben nu dus 4 weken en 4 dagen zwanger! Bedankt allemaal voor de felicitaties! Ik kan het nog steeds niet geloven. Maar ben zo blij!!!!