Mooie benen! Ik vind ze niet dun maar normaal en echt mooi juist. Maar ik herken je gevoel van vroeger. Ik wilde nooit t-shirts en korte broeken of rokjes aan omdat ik zo dun was terwijl ik heel veel at. Ik kreeg pas vorm toen ik op mijn 18e aan de pil ging.
Als je een M hebt zelf zou ik eerder voor de S/M gaan dan de M/L soms staat erbij valt klein dan kun je de grotere kiezen.
short en blouseje van een klein boetiekje. en zie op de foto dat mijn bikini door schijnt maar toen ik de deur uit ging had ik er een witte bh onder
Spannend hoor! Ik kijk altijd zwijgend mee, dus ik dacht: nu moet ik ook een keer. Jurkje van Mango en sandalen van Michael Kors. (Oh, de foto wordt gedraaid)
Leuk jurkje. Wat mij opvalt is jouw schaduw op de muur. Lijkt net of je met je armen omhoog een foto maakt terwijl je ze omlaag hebt
Net binnengekomen van de Wehkamp, jumpsuit en sandalen...houden of terugsturen? Bekijk bijlage 574457
Heel eerlijk, je hebt er de benen voor, goed gevormd en lang, maar bij je middel maakt het erg een blok wat ik weer vind afdoen aan het geheel. En dat vind ik zonde. Ik vind het niet de mooiste punten van je figuur accentueren.
Hm hij is heel leuk. Qua lengte en print staat hij goed maar hij zorgt ervoor dat het lijkt of je geen taille hebt. Ik zou m terugsturen.