Ook ik ben een stille meelezer.. Pff wat heb ik een offday buikpijn, hoofdpijn en zoooo moe! Vrijdag de termijnecho
Ook ik ben een stille meelezer.. Pff wat heb ik een offday buikpijn, hoofdpijn en zoooo moe! Vrijdag de termijnecho
@Natalie1 sterkte! Hopelijk vrijdag een mooie echo! Ik kwam trouwens nog een leuke pagina van buzzfeed tegen over tips om je zwangerschap zo comfortabel mogelijk door te komen. https://www.buzzfeed.com/morganshanahan/pregnancy-hacks-that-will-change-your-life?utm_source=dynamic&utm_campaign=bffbbuzzfeednifty&ref=bffbbuzzfeednifty&utm_term=.nxgw995a8#.tgY5wwgoB
@Boef12 hier wel al aangemeld, ze hebben gisteren al gebeld! Alleen gemist haha dus die bellen nog weer! @Mama38 kraamzorg is Indd niet verplicht, wel de uren voor de controle van je kindje..
Ja ik had dit ook inderdaad. Je kan er erg suf door worden dus vandaar dat je ermee moet oppassen. Ik denk wel dat er een groot verschil inzit of je nu 2 uur zou rijden of 15/30 min max ik had dat makkelijk wel gekund. Ik merk wel dat ik meer moe ben, maar dit kan ook weer door t weer komen of de zwangerschap zelf ofja.. zoveel redenen natuurlijk Vandaag ben ik eindelijk in het ziekenhuis geweest bij de gynaecoloog in het UMC Groningen. Ik blijf nu ook bij hun onder controle staan en er waren al gelijk weer wat nieuwe afspraken gepland. 4 Juni om 10:00 voor nog eens goed praten over de nipt test met mijn man erbij, hoe en wat precies. 15 Juni om 09:15 voor een echo en om te kijken of ze al wat afwijkingen kunnen zien ed bij de baby. 3 Juli eerst om 08:15 voor de glucose test ( bah vies drankje ) en vervolgens om 08:50 weer controle en echo bij de gynaecoloog. Ze hadden vandaag ook nog ff snel gekeken en ook gelijk gezegd dat ze toch de 1e datum aanhouden van het andere ziekenhuis, dat houd in niet 19 december maar toch 15 december uitgerekend. Ook hoorde wij vandaag voor het eerst het hartje! Normaal kregen we deze alleen te zien, maar dat werd nu wat lastiger en toen lieten ze ineens het hartje heel even horen wat voor mij en mijn man onverwachts was dat ik er ff emotioneel van werd en ff huilde van blijdschap Daarna nog lekker naar de Primark geweest dus al met al een geslaagde dag!
Wat die NIPT betreft: ik vind het best wel een rottige test. Vooral de twee andere afwijkingen dan Down. Van de 100 vrouwen die de uitslag krijgen dat hun kind die misschien heeft, is dat maar bij iets van 22 vrouwen daadwerkelijk het geval. En dan moet je dus een vruchtwaterpunctie doen met alle risico's van dien, terwijl de kans groot is dat er dus helemaal niks aan de hand is. Ik vind dat toch wel erg lastig merk ik.
@FoXii Je weet nu al dat je die rottige gtt moet? Ik moet hem ook maar geen idee nog precies wanneer. Spannend dames met de nipt! Ik weet niet of ik hem had gewild. Beetje kop in het zand steken denk ik
Ja! komt omdat ik door mijn ziekte ook een beginstadium van diabetes heb, maar in mijn geval kan het type 2 zijn of een combinatie van beide ivm CFDR. Ik snap je 100% ik zou zoiezo niet voor vruchtwaterpunctie zelf gaan omdat dat alsnog de kans is dat het kan leiden tot een miskraam... kans is misschien klein maar die kans wil ik zelf al niet nemen... Ik ga nog ff goed luisteren en vragen stellen volgende week en dan beslissen ik en mijn man of we die nipt wel doen of niet
@Layali01 heel lief dat je reageert! Dankjewel! Was vanmiddag even een beetje down maar alles komt vast goed.. En jaaaa bij jou zijn het er zelfs 2 alleen maar fijn dat alles goed gaat en we verder geen vervelende kwaaltjes hebben!
Volgens mij gaan er vandaag weer een paar voor een echo? Heel veel plezier! Ik moet nog twee dagen wachten, oefff vind het zo spannend allemaal Volgens mij krijgen we vandaag aangename temperaturen. Ik wens jullie allemaal een fijne dag! En vergeet niet te zagen vanmiddag
Pff waar ik me de eerste weken best erg goed voelde voel ik me nu vaak rot! Bij de andere twee zwangerschappen vond ik echt een hel, veel spugen, ziekenhuis opnames vanwege uitdrogingen enzo. En dat was nu gewoon niet het geval! Ja in de ochtenden we misselijk met opstaat maar dat was het wel. Nu valt alle eten mij als een blok in mijn maag waardoor ik na het eten vaak misselijk wordt en 8 van de 10 keer mijn eten weer uitspuug. Fruit hou ik dan wel weer binnen, maar brood en avond eten gaat momenteel niet goed! Maarja de baby’s moeten wel goed groeien.. dus ik weet niet of er een soort limiet zit aan fruit eten enzo?
Hi meiden. Gister Mn echo gehad. Ik blijk ong 8 welen zwanger te zijn... fijn dat pcos je weet dus niet hoe en wat en wanneer.. dus ik val dik buiten deze groep.. ik wacht 12 juni nog even af. Dan heb ik evengoed de termijn echo. Mis is het dan anders, Mn darmen zaten ook erg in de weg. Wel een super mooi kloppen hartje!
Nee hoor je mag lekker fruit eten als jij dat binnenhoudt. Probeer je fruit af te wisselen er zitten veel suikers in fruit. Je lichaam ziet geen verschil tussen fruitsuikers en kunstmatig suiker. Aardbeien, blauwe bessen en framboos kan je wat meer eten. Bananen wat beperkt. En lekker afwisselen met appel en meloen en peer ofzo.
Sterkte! Die baby’s krijgen wel genoeg binnen hoor, ze nemen van jouw voorraden. fruit gaat bij mij ook erg goed waardoor ik er zeker echt meer van eet dan normaal. Soms word ik een beetje paranoia van de hoeveelheid bestrijdingsmiddelen die ik binnenkrijg maar volgens mij valt dat mee. En heb sowieso zoete cravings dus liever fruit dan chocola.