Wie heeft een handige tip. Blijkbaar is de tv heel interessant en meneertje kan er dus ook niet van af blijven. Maar hoe leren we hem dat nou af.. Heb hem al geprobeerd af te leiden met eigen speelgoed. Helpt niet. Geprobeerd hem steeds in de box te zetten. Dan gaat hij daar gewoon zitten spelen en als je hem er uit haalt gaat hij weer vrolijk naar de tv. Geprobeerd er zelf bij te blijven zitten hem hem steeds weg halen met grote driftbuien tot gevolg. Dus.. Wie heeft de tip. Haha
De tv ergens zetten waar hij niet bij kan Het was hier ook een fase die weer overgaat in iets anders. Nu zijn deuren die openstaan dichtgooien een grote hobby geworden
Ha hebben wel ook al aan gedacht. Maaar als ik dan bij iemand anders thuis ben dan gaat hij het daar weer doen.. Dus hij zal het toch af moeten leren. Deuren slaan heeft hij al gehad. Tot zijn vingers er een paar keer tussen zaten. Nu is dat een eind over en is de tv en de hondenmand favoriet. Tv slaat hij zo hard tegen dat het scher Blauwe flitsen geeft. En als de hond in de mand zit en de kleine gaat er bij gaat de hond grommen. Dat is een risico dat ik absoluut niet wil nemen. Is een Amerikaanse stafford. Honden mand kan nog in de keuken.. tv niet
Nu word ik vast gelyncht, maar in die tijd gaven we voor sommige dingen gewoon een (zachte!!!) tik op de vingers. Zeker met hond zou ik echt geen risico nemen. Ze kunnen beter een keer van jou een tikje krijgen, dan dat hond een keer uit zn dak gaat... hond in dit geval overigens ook corrigeren (denk ik? Ben geen honden expert, maar grommen naar kind lijkt mij niet oké?). Voor de tv eventueel nog een hekje zetten?
Als de hond naar je kind gromt, geef ‘m dan een plek waar je kind niet kan komen. Kinderen blijven wat dat betreft gewoon onvoorspelbaar en honden ook, geen risico mee nemen. Zelfs al luistert je kind ontzettend goed, hij kan zomaar in een opwelling iets doen dat de hond niet zint en de gevolgen zijn niet te overzien. Ik ben vroeger door de hond van een buurmeisje gebeten, zij was ‘m aan het plagen, hij beet haar en vervolgens sprong hij mij omver en beet mij ook. Hele rustige, goed opgevoede hond en twee kinderen die in een opwelling aan het plagen waren... Qua tv gewoon 100000x herhalen, ook als je ergens op visite bent. Ooit zal het kwartje vallen.
Tv onder stroom zetten . Nee zonder dollen, bij mijn oudste hielp een weekje consequent streng 'uh uh' zeggen goed. Mijn jongste komt soms nog steeds aan het stopcontact (al 3/4 jaar). Opvoeding is hetzelfde. Enige wat je kan doen is consequent blijven in het weghalen/corrigeren en als je het echt even zat bent weer de box in.
Als mijn zoon ergens aan zit waarvan wij dat niet willen dan laten we em een keer heel hard schrikken zodra die eraan zit. Is het enige dat werkt
Het wordt elke keer wel beter tot ze weer iets anders gevonden hebben. Als ik ergens ben en hij wil aan spulletjes zitten zeg ik constant ‘nee, dat zijn ....haar spulletjes en daar mag je niet aan zitten’ Vervolgens geef ik hem een speelgoedje in zijn hand en zeg dat dat van hem is en dat hij daar wel mee mag spelen. Het werkt de ene keer beter dan de andere keer, maar tegenwoordig kijkt hij wel altijd mij aan voordat hij ergens aan wil gaan zitten.
Mijn zoontje is pas 10 maanden maar hij blijft van de planten en de bak met water van de hond door constant nee te zeggen en hem er vandaan te halen heeft ff geduurd maar nu blijft die van heel veel dingen al af maar ik heb ook nooit de box gebruikt, Dus ik denk gewoon door blijven gaan met waarschuwen ben hem nu aan het afleren naar de slaapkamer te gaan en nu probeert die het nog maar af en toe .Ojaa en hier word die ook boos of verdrietig ervan maar dan zeg ik nog een keer nee mag niet is van mama etc ze snappen alles al ze zijn het er alleen niet mee eens
Hier: 3x niet doen de tv is van mama. Na 3x til ik haar op en zet ik haar ergens anders in de kamer. Dit 100x herhaald en nu weet ze het.
Hond heeft ook een keer goed op de donder gehad. Ze gromde naar mijn zoontje en die heeft zo'n mep op de kont gehad. Ik schrok er zelf van. Ik ben namelijk totaal niet van het slaan. Daarom zei ik dat de hond ook vaak in de keuken ligt met de deur dicht. En hond en kind never nooit niet alleen in 1 ruimte. Ze is verder niet vals maar ze houd nou eenmaal niet van kinderen.
Hier is herhalen ook het toverwoord, eventueel weghalen en een ander plekje geven en als ik er echt even klaar mee ben omdat ze ergens zo door geobsedeerd is dan gaat ze even in de box of kinderstoel om daar te spelen. Uh uh kijkt ze hier 1x van op en gaat dan vrolijk verder, elke volgende keer dat ik het zeg zit ze hard te lachen. Bij d'r broer werkte dat wel redelijk, ben bang dat we hier nog wat meer mee te stellen krijgen.
Als hij zachtjes doet vind ik het niet erg. Maar hij slaat zo hard dat het scherm en de pixels blauw worden
Net zoals bij alle andere dingen waar hij niet aan mag komen: -weghalen, in korte zin uitleggen 'dat is niet voor jou', - alternatief aanbieden - en dat 2mln keer totdat het kwartje valt. Consequent en dezelfde aanpak aanhouden zijn keywoorden. Niet vaak van aanpak veranderen, snappen kleine kinderen niet. En tv niet weghalen, andere mensen waar je op visite komt gaan dat ook niet doen.
Ik zeg twee keer nee en de derde keer kregen ze een tik op de vingers en zette ik ze ergens anders neer. Vond het een dodelijk vermoeiende fase.
Hier werkt nee! meteen gevolgd door een straal water vd plantenspuit super. Gebruikten we ook voor de honden, maar werkt dus ook voor zoontje. Hoef nu alleen nog nee te zeggen. Het schrikeffect van die plantenspuit gaf nee kracht. Zoontje wilde steeds naar de voerbak van onze hond met voernijd. Dat was geen strak plan dus uiteindelijk toch de plantenspuit maar uit de kast getrokken.