Ik denk dat ik een groot feest geef de avond ervoor en dan laat ik hem lekker zn roes uitslapen en als hij dan beneden komt ga ik lekker met de kindjes op bed liggen wachten tot de boel beneden weer strakgetrokken is... oh nee wacht even: dat kreeg ik voor Moederdag... Ik maak een lekker ontbijtje op bed en K zal wel iets moois hebben geknutseld op de psz, misschien dat ik de meiden nog iets laat knutselen morgen
Aahh die wilde ik net typen. Daarom heb ik ook niks voor moederdag gekregen haha. (op een knutsel na van onze dochter die ze op school had gemaakt.) Maar wij doen sowieso niet aan kadootjes voor elkaar. Liever een etentje en naar de film ofzo.
Ik wil iets gezelligs voor als we ‘s avonds buiten zitten. Aangezien ik een barbecue wat te prijzig vind en liever een keer samen uitzoek, zit ik nu naar een vuurkorf o.i.d. te kijken. Iemand nog ideeen wat je met een net 2-jarige kunt maken? Heb even geen zin in schattige hand- en voetafdrukjes met vingerverf want dat hebben we al eens eerder gedaan en was me teveel troep.
Ik heb eens foto's gemaakt, vier foto's waarop ze iedere keer een letter vast had en dan naast elkaar in de goede volgorde stond er PAPA. Ik had grote foamletters van zo'n puzzelmat.
Van mij niets. De kinderen knutselen wat op de opvang/school en dat was het. Iets met een leuke foto is altijd een leuk aardigheidje.
Een nieuw wasrek waar hij de was aan op kan hangen. Die hij nu heeft is kapot. En nee dit is geen grapje, hij doet de was en ik niet
Volgende week word ons eerste kindje geboren. Zou wel wat speciaals willen geven maar heb echt geeen idee wat. Iemand suggesties?
Vorig jaar kreeg hij een star wars pyjama en wat speciaal biertjes. Dit jaar wordt het denk ik een superheldenpyjama en wat speciaalbiertjes
Ik vind een bolderkar een beetje een suf cadeau, of wil hij het graag hebben? OT; van die afgezaagde knutselwerkjes van de kinderen, ontbijt op bed en een luchtje.
Ik geef mijn vader wat, maar mijn man niet. De kinderen hebben op school en het kdv wat gemaakt. De oudste heeft thuis samen met mij een pot versierd en daarin briefjes gestopt als: je mag een tijdschrift uitzoeken, we gaan een ijsje kopen, we gaan naar de dierentuin, we gaan een rondje fietsen, etc. Ze heeft het allemaal zelf bedacht. De leukste vind ik nog: je moet voor mama bloemen kopen
Knutselwerkje wat ze heeft gemaakt op school en vast al een week eerder. En ik denk een dagje rust. Even geen kinderen, honden of een zeurende vrouw om hem heen. (Die had ik voor Moederdag en dat was best wel lekker)
Een magische fotomok. Mok is standaard zwart maar zodra er er warme drank in komt dan verschijnt de foto.
De kinderen hebben natuurlijk geknutseld. Ook hebben we een mooi huisnummerbordje met onze namen besteld (wij hebben een huis gekocht waarvan we de sleutel nog moeten krijgen).