Per 1 januari begonnen aan nr. 2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Amelie, 3 jan 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Saartje29

    Saartje29 Actief lid

    3 dec 2014
    319
    155
    43
    NULL
    NULL
    Wij hebben vanochtend een goede echo gehad. Alles konden we zien en was compleet en zoals wenselijk is. Zo blij!

    En onze zoon krijgt een broertje! Ik word dus een echte jongensmoeder.
     
  2. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Oh waaauuwww wat leuk!! Gefeliciteerd! Een echte jongensmama!! En fijn dat verder ook alles goed was.
     
    Saartje29 vindt dit leuk.
  3. Soof22

    Soof22 Bekend lid

    14 aug 2016
    507
    211
    43
    Super leuk een broertje erbij!! En fijn dat alles goed is!!! Lekker genieten van de 2e helft!!
     
    Saartje29 vindt dit leuk.
  4. Catlover

    Catlover Actief lid

    4 mei 2016
    365
    67
    28
    Overijssel
    @Soof22 gefeliciteerd!
    @Blomma klopte zeg, dat het weer niet is gelukt, kan me voorstellen at je wel kan janken!

    Wij hebben vorige week de 20 weken echo gehad, en ook ons zoontje krijgt een broertje!
     
    Amelie, Soof22 en Boterbabbelaar vinden dit leuk.
  5. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Ah wat leuk! Gefeliciteerd! Lang niet gezien hier. Verder wel alles goed?
     
  6. Saartje29

    Saartje29 Actief lid

    3 dec 2014
    319
    155
    43
    NULL
    NULL
    Soof en Boterbabbelaar hoe is het bij jullie?
    Boterbabbelaar jij bent de 12 weken alweer ruim voorbij! Weet iedereen het inmiddels?
    Soof is ben al een beetje gewend aan het idee?
    Hoe gaat het? En hoe voelen jullie je?
     
  7. Soof22

    Soof22 Bekend lid

    14 aug 2016
    507
    211
    43
    Hier alles zijn gangetje! Dinsdag de echo dus dat schiet al op! Ben alleen zo extreem moe. Vorige keer hing ik boven de pot en niet zo moe en nu niet vooruit te branden en alleen kolhals neigingen.
    Wil het zo graag allemaal vertellen aan iedereen maar na de echo gaan we ouders en zussen het wel vertellen en de rest na de termijnecho pas. Goede vriendin weet het wel.

    Hoe is het met jou en de rest allemaal? Gaat snel of niet? Over de helft al en sommige bijna!!

    @Blomma hoe is het met jou?
     
  8. Blomma

    Blomma Bekend lid

    18 jun 2013
    525
    571
    93
    Vrouw
    Noord-Holland
    Hi all, ben ik weer even :)

    Wat fijn dat het allemaal goed gaat met jullie. Leuk Catlover, een broertje!

    Hier sinds gisteravond weer wat vruchtbaar slijm, dus er staat ons weer wat te doen ;) Ik ga niet werken met ovulatie testen, het is gewoon niets voor mij. Ik doe het op de gok, om de dag, in de vruchtbare periode, dan moet het wel goedkomen mi.
     
    Boterbabbelaar, Soof22 en Amelie vinden dit leuk.
  9. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Moe en misselijk is echt een verschrikkelijke combinatie. Het een versterkt het ander alleen maar, echt erg.

    Hier nu 18 weken. Vanavond weer controle bij de verloskundige. Kunnen we weer even hartje horen. Vind ik toch altijd weer zo leuk. Ben benieuwd of ze hem nu meteen te pakken hebben als ze de doppler erop zetten. Mijn buik is al wel echt groot vind ik voor 18 weken. Ik heb nu ongeveer de buik die ik bij mijn dochtertje met 25 weken had. Vind ik natuurlijk wel heel leuk want kan ik lekker mee pronken maar ik ben een beetje bang voor de uiteindelijke grootte die ie / ik ga krijgen.
     
    Boterbabbelaar en Soof22 vinden dit leuk.
  10. Saartje29

    Saartje29 Actief lid

    3 dec 2014
    319
    155
    43
    NULL
    NULL
    Succes en veel plezier Blomma!

    Amelie wat leuk weer even hartje luisteren.
    Wat betreft de buik is dat bij mij ook wel zo. Ik ben er niet bang voor dat de buik veel groter wordt. Bij een tweede is het nu eenmaal sneller zichtbaar. En dat is inderdaad gewoon leuk!
    Stel je voor als er nog amper wat te zien is, zoals bij sommige vrouwen.
    Ik ben 3 kg aangekomen dus nog niet heel veel en de zwangerschap os vrijwel identiek aan de vorige .
    Ik weet niet hoe dat bij jou is, maar ik denk niet dat jouw buik ineens veel groter zal worden dan vorige keer.
    Voel jij je goed?

    Soof wat fijn dat je dinsdag de echo hebt. Hou je ons op de hoogte? Leuk dat je het al hebt kunnen delen met wat familie! En binnenkort de rest. Dat is zo'n fijn idee dat de wereld het mag weten hè.
    Moe En misselijk, bah zeg. Kan je een beetje rust nemen tussendoor? Hoe je inmiddels wel wat binnen of voel je je de hele dag zo?

    En @Boterbabbelaar ?

    Hier alles goed. Ik zit in een periode met meer energie. Maar mijn rug, onderbuik en bekken hebben het soms wel zwaar. Als ik ga zitten voel ik direct verlichting. Toch drukker met een peuter in huis. Ik slaap al met een zwangerschapskussen. De baby voel ik heel duidelijk en heel vaak. Zo gaaf! Ik zie het ook echt al aan de buitenkant bewegen en soms voel ik een kleine bult aan één kant. Zijn ruggetje/billen denk ik.

    Verder ook geen echte klachten. Wat warme voeten en wat gesprongen adertjes in de hals, net als vorige keer.

    Ik geniet er erg van. Zeker na de 20- weken echo. Hoewel ik nu ook vaker denk aan de bevalling
     
  11. Soof22

    Soof22 Bekend lid

    14 aug 2016
    507
    211
    43
    Ja ik hou wel alles binnen, smorgens even wachten met gelijk ontbijten en dan redelijk kokhals vrij lukt het.

    Ja probeer waar het gaat smiddags even slaapje mee te pakken! Want smorgens op staan en gevoel niet geslapen te hebben is niet tof mja hoort erbij!

    Ja tuurlijk laat ik het dinsdag even weten, Savonds even met iets leuks op de koffie bij mij ouders en zus en schoonouders en schoonzus om het te vertellen (als alles goed is) de rest vertellen we het pas later.

    Fijn dat je in de energie periode zit, heerlijk! Ja gaat zo snel dan ineens he! Hopelijk gaan je bekken en rug niet erger worden ma idd met een peuter om je heen is het drukker dan een eerste zwangerschap
     
  12. Boterbabbelaar

    Boterbabbelaar Actief lid

    7 jul 2014
    418
    234
    43
    Vrouw
    Zeeland
    Hier alles zn gangetje. Druk bezig met voorbereidingen want donderdag wordt mijn zoontje 3 jaar. Zo leuk! Hij leeft er al helemaal naartoe en vraagt elke dag of hij al jarig is. De 21e gaan we lekker op vakantie en ik kan niet wachten want ik ben doodop en zit er soms een beetje doorheen, moet nog veel doen en veel werken. Maar komt goed!

    Dinsdag weten we als het goed is het geslacht. Ik vermoed nu steeds meer dat het een jongen is.
     
  13. Soof22

    Soof22 Bekend lid

    14 aug 2016
    507
    211
    43
    Spannend!
    Ooh ja dat is dan even druk idd! Maar bijna aftellen tot aan de vakantie en proberen ergens je rust te pakken
     
    Boterbabbelaar vindt dit leuk.
  14. Soof22

    Soof22 Bekend lid

    14 aug 2016
    507
    211
    43
    Ik vanavond aan het werk, ineens op toilet veegje bloed in ondergoed en met afvegen ook. Ineens gevoel als of gespannen borsten weg waren. Dus je denkt gelijk dat gaat fout. Goede collega verteld en die tipte mij om even de dienstdoende gyn in ziekenhuis te bellen of ze tijd had om te kijken. Kloppend hartje!!! Maar enorm opgeblazen buik en wel wat rare buikpijn ma denk dus gewoon darmen ofzo.
     
    Boterbabbelaar vindt dit leuk.
  15. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Jeetje wat een spanning zeg. Gelukkig maar dat je iemand had die even snel kon kijken. Ben je toch weer gerustgesteld. Het bloedverlies wat ik had kwam waarschijnlijk ook door mijn darmen dus zou best kunnen dat het daarmee te maken heeft.
     
  16. Soof22

    Soof22 Bekend lid

    14 aug 2016
    507
    211
    43
    Ooh echt... gek dat die darmen dat kunnen veroorzaken! Ja hier mega opgeblazen buik of het begint al te groeien ma lijkt me sterk met 7wk... merk wel dat Savonds een knoop los doen fijner zit!

    Ja zo fijn dat die gyn even wou kijken! Anders had ik tot dinsdag in spanning gezeten. Blijft natuurlijk afwachten ma dat is het altijd
     
  17. Catlover

    Catlover Actief lid

    4 mei 2016
    365
    67
    28
    Overijssel
    Ja klopt, wel of met het forum bezig geweest de laatste tijd.
    Gaat goed hier, merk wel dat ik echt last heb van een wat lagere bloeddruk. Maandag controle en dan maar even kijken hoe laag. Met 16 weken zat ik op 100/60.
    Maandag ook weer beginnen met behandeling bij de fysio voor m'n rug. Had er bij de eerste erg veel last van, en ben toen eigenlijk pas te laat met fysio begonnen.
     
  18. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Ja dat pas bij mij precies zo. Ook opgeblazen buik al zo vroeg ook. Hopelijk is het verder in ieder geval niets ernstigs.
     
    Soof22 vindt dit leuk.
  19. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Oh ja herkenbaar. Mijn bloeddruk is ook erg laag. Ik eet regelmatig even goed zout, zeker als ik me een beetje flauwig voel even een bouillonnetje is dan geen overbodige luxe. Hoop dat de fysio een beetje zal helpen voor je.

    Ben je al lekker in huis bezig met het kamertje enzo?
     
  20. Boterbabbelaar

    Boterbabbelaar Actief lid

    7 jul 2014
    418
    234
    43
    Vrouw
    Zeeland
    Ooh wat schrik je dan he! Wat fijn dat de gynaecoloog even tijd had en wilde kijken voor je. Fijne geruststelling :)
     
    Soof22 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina