Wauw! Echt heel mooi. Nu begin ik toch te twijfelen over een hemeltje Hebben jullie nog leuke ideetjes om te trakteren als afscheid voor school en klasgenoten? Voor het team van school mag het van mij wel wat kosten, voor de kids liever zo goedkoop mogelijk vanwege het pesten en treiteren. Zat zelf voor de kids te denken aan notitieboekjes en dan fortnite en eenhoorn maar wil er dan nog een spreuk of quote bij (notitieboekjes heb ik op voorraad vandaar) op dat laatste loop ik vast.
Ik ben niet zo goed met traktaties. Maar ik zou een multipak chips van de goedkope supermarkt halen in jouw situatie. Voor het team heb ik geen idee maar dat boekje klinkt leuk @Buik. De mijne heeft in 1 week poef gezegd van wat het was naar 20 weken buik. Ook de hele week het gevoel dat er geen ruimte is voor eten.
Heel eerlijk als het aan mijzelf ligt trakteren we de kids helemaal niks en nodigen we diegene uit die wel normaal doen thuis uit... maar zoon heeft aangegeven dat hij wel wil trakteren zodat hij het op een positieve manier kan afsluiten. Betreffende mijn buik die lijkt vandaag een groeispurt te willen maken ofzo, doet behoorlijk zeer. Net boos geweest bij de apotheek kreeg mijn medicijnen niet mee vanwege zwangerschap terwijl alles al 3x akkoord is gegeven door de artsen de afgelopen weken, ik ze notabene op mijn verzoek wil afbouwen terwijl het van de arts niet hoeft. Nu kan ik maandag wederom alle akkoorden regelen incl iemand die voor mij mijn medicijnen haalt. En echt diegene aan de balie kan er niks aan doen maar dan moeten ze bellen naar de apotheker en die zegt ja heeft ze al melatonine geprobeerd (Uh ja ik zit al 3 jaar aan deze medicatie ondanks een vruchtbaarheidstraject omdat melatonine ook werkt, staat namelijk allemaal netjes in het dossier incl de reden voor akkoord en de reden van medicatie, chronische pijn waardoor niet kunnen slapen met cvs tot gevolg)
Als het aan de dienstdoende arts lag had ik ze helemaal niet meegekregen, eigen huisarts was niet bereikbaar en als ik dit had geweten was ik vanmorgen wel gelijk gegaan toen ze nog bereikbaar was. Het is dat de apotheker aangaf dat ze dat niet kon maken gezien de reden van voorschrijven en het weekend dus ik kreeg bij godsgratie voor het weekend mee en mag maandag eerst een akkoord gaan regelen (weer) voor ik alsnog mijn voorschrift krijg. Kromme is dat op lareb enzo deze medicatie als alternatief wordt gegeven voor de reden waarom ik het krijg tijdens zwangerschap en ik qua dosering nog onder hetgeen zit wat ze daar aangeven ‘met controle veilig’.
Oooh wat moest ik even bij lezen zeg Hier weer een druk dagje gehad. Hele dag in Enschede geweest. Vandaag gekeken voor een dakkapel die kan op zn vroegst pas half september geplaats worden. Nu dus onze planning maar overhoop gegooid.. en gaan we beginnen met de wc beneden Ik ging alleen kijken voor tegels puur inspiratie en waar mee kom ik thuis Een wc met spoel installatie en een hoek wasbak voor de wc Tegels... ja foto’s gemaakt maar die moeten we dus nog bestellen. En Ohja door alle drukte vergeten Afspraak bij de gyn vanmorgen... kleintje doet het nog goed ze kon eerst het hartje niet vinden met de dopler, dus toch ff snel met de echo mogen spieken Nu heel lang wachten tot 18 juli op de echo 20 weken Ohja en kom het weer niet laten zie foto
Kan je na 16 weken nog weer extreem misselijk worden? Ik dacht dat je vanaf 16 weken bijna geen hcg meer in je lijf had. Ik had gistermiddag even geslapen, werd kotsmisselijk wakker, moest later overgeven, begin vd avond weer en vannacht weer. Ik dacht een buikgriepje maar dat heb ik nooit zo lang. Blijf zo vervelend op mn maag. Eetlust van 0,0. Ik begon net weer wat beter te eten. Ik ging vanochtend op de weegschaal staan. Voor het eerst sinds de intake bij de vk met 9 weken en ben gewoon bijna 5 kg afgevallen. Gezien mijn bmi is dat niet iets alarmerends maar vind het vrij bizar.
Helaas kan dat gewoon @sweetdreams, bij mijn dochter ben ik ruim 18 weken erg misselijk geweest, daarna nam het gelukkig wel geleidelijk af. Sommige dames hebben er zelfs de hele zwangerschap last van. Hier is het nu sinds een week erg verminderd, soms kan het door geurtjes nog wel eens fout gaan of als ik te lang niks gegeten heb.
Maar ik was er al vanaf week 10 vanaf overdag en sinds 2 weken ongeveer ook s ochtends niet meer overgeven. En nu ineens dit. Bleegh
Hier idd nog van geurtjes.. zoonlief is ziek en moest spugen. Toen bij het uitspoelen van zn doekjes en kleding kwam er ineens een extreme geur vrij dat ik ook moest.. Maar dan denk je idd dat t allang voorbij is.
@sweetdreams weet niet of het terug kan komen, hier is het nog steeds niet weggeweest. Wij hebben vandaag een badkamerkast gehaald, beetje jammer alleen dat hij nog niet hangt aangezien we hem alsnog wat moeten ‘verbouwen’ omdat de aansluitingen net niet helemaal uitkomen. Niet verkeerd gemeten maar in de beschrijving staat dat de middelste plank verzet kan worden en het blijken dus 2 losse kastjes te zijn. Nu dus even geen wasbak boven maar morgen hangt hij hopelijk wel kan ik eindelijk de kast in de babykamer leeg halen.
@Maev ging t toch niet meer op de school, ik hoop dat een andere school gaat helpen. Wat betreft de situatie omtrent je medicatie zou ik duidelijkheid willen hebben. Is niet de bedoeling dat je zo gefrustreed wordt en boos is zaak dat dat voor eens en altijd duidelijk gemakt wordt. Hopelijk kun je dit goed met je arts bespreken of assistent. Hier ook nog steeds van geurtjes misselijk. En me buik lijkt wel of daar een bal in zit ineensvan bijna geen groei naar een ontplofte buik, maar ik zie t maar als er gebeurt iets, er wordt hard gewerkt ❤️❤️❤️❤️.
♡ Uitgerekend 1 t/m 15 december 2018 ♡ 30 november 2018 Sweetdreams, 29 jaar - 3e kindje 1 december 2018 Cece, 32 jaar - 2e kindje 2 december 2018 Ashleyrachel, 30 jaar - 1e kindje ♡ Sweetdreams, 29 jaar - 3e kindje Vgg, 32 jaar - 3e kindje Eemse333, 30 jaar - 2e kindje Lemonish, 30 jaar - 2e kindje ♡ 3 december 2018 Sassiekaa, 31 jaar - 2e kindje ♡ Vl1nder, 26 jaar - 2e kindje ♡ Mi2017, 45 jaar - 4e kindje Water27, 32 jaar - 2e kindje ♡ 4 december 2018 Jo913, 26 jaar - 1e kindje 5 december 2018 Liminous, 30 jaar - 3e kindje ♡ 6 december 2018 Anke1988, 30 jaar - 2e kindje Sjeupke, 34 jaar - 3e kindje Zonnestralen, 29 jaar - 3e kindje ♡ Faylin, 34 jaar - 3e kindje 7 december 2018 Maev, 34 jaar - 2e kindje ♡ Eilandmuts, 33 jaar - 2e kindje 8 december 2018 Boterbabbelaar, 25 jaar - 2e kindje ♡ 9 december 2018 Missssssss9, 31 jaar - 2e kindje Florina, 28 jaar - 3e kindje 11 december 2018 Yellow84, .. jaar - .. kindje Santjeb, 30 jaar - 2e kindje 12 december 2018 Proudmommy4, 39 jaar - 5e kindje Mamamia90, 27 jaar - 2e kindje ♡ 15 december 2018 MamaTuttebel, 27 jaar - 3e + 4e kindje “Twin baby” ♡♡ Lizzie1217, 37 jaar - 2e kindje Meisjes (10) - Jongens (2) - Verrassing (0) ♡ Afspraken en echo's ♡ Juni: 18 juni - Florina - geslachtsbepaling 18 juni- Mi2017- echo 19 juni - ashleyrachel - echo Duitsland. 19 juni - santjeb - geslachtsbepaling - meisje? 19 juni - Boterbabbelaar - afspraak verloskundige 20 juni - Mamamia90 - bijeenkomst verloskundige 21 juni - Mamamia90 - geslachtsbepaling 25 juni - Florina - Glucosetest 26 juni - Missssssss9 - geslachtsbepaling Juli: 3 juli - anke1988 - afspraak verloskundige 3 juli - sweetdreams - afspraak gyn 6 juli - Maev - afspraak verloskundige 11 juli - Vl1nder - 20 weken echo 14 juli - water27 - 20 weken echo 16 juli - Mi2017- 20 weken echo 16 juli - Florina - 20 weken echo 17 juli - Missssssss9 - 20 weken echo 18 juli - ashleyrachel - 20 weken echo 19 juli - anke1988 - 20 weken echo (guo) 20 juli - MamaTuttebel - 20 weken echo 20 juli - Sweetdreams - 20 weken echo 20 juli - Maev - 20 weken echo 24 juli - Boterbabbelaar - 20 weken echo 26 juli - Mamamia90 - 20 weken echo Wil je op de lijst of afspraken toevoegen, reageer dan op dit bericht en haal [ QUOTE=..... ] aan het begin van het bericht dan weg en de [ /QUOTE ] aan het einde[/QUOTE]
@Mi2017 het ging echt niet meer op school en hij blijft ook echt aangeven naar een andere school te willen. Hij had zelfs al helemaal bedacht dat hij afscheid wilde nemen etc. Wat ik wel weer opvallend vind is dat we sinds donderdag een PlayStation hebben en ‘spontaan’ willen er een aantal met hem afspreken werd er zelfs in het weekend voor gebeld... betreffende de medicatie het frustrerende is dat ik ze iedere maand moet halen, langer krijg je ze niet mee tenzij specifiek aangegeven ivm vakantie bijv. Er is dus al meerdere keren specifiek akkoord gegeven bij de herhaling heb ze ook al meerdere keren gehaald deze zwangerschap. Nu was mijn eigen huisarts in de middag ook niet bereikbaar maar haar kennende zal ze morgen wel boos richting apotheek bellen aangezien die goedkeuringen al lang en breed bekend zijn van alle betrokkenen bij de zwangerschap. Ons mini meisje is vandaag duidelijk wat drukker, zag af en toe zelfs mijn buik wat bewegen en het badkamerkastje staat zo blij mee! @faylin nog een meisje erbij
Bijzonder is dat dan dat ze zelfs in t weekend dan willen afspreken. Me maag draait er van om. Maar goed dat t op deze manier is geregeld. En dat je zoon straks hopelijk op een leukere school terecht komt.. gaat ie voor of na de vakantie. Wat betreft de medicatie. Apotheken maken wel vaker fouten. Hopelijk maakt t nu wel indruk als je ha belt. Lijkt me vooral heel frustrerend voor jou.. fijn dat je je kleintje voelt..
@Mi2017 hij hoeft nog maar 3 weken naar school dus per het nieuwe schooljaar gaat hij naar de andere school. Hij mag dit jaar al wel in zijn nieuwe klas komen oefenen en krijgt nog onderzoeken ivm sterk vermoeden van hoogbegaafdheid, zowel bij school als bij ons is dat vermoeden. De andere school biedt daar ook uitgebreidere mogelijkheden in, er was dus al besproken dat mocht dit eruit komen hij over zou stappen, nu dus enkel de beslissing genomen voor de onderzoeken zijn geweest. De huidige school zou het overigens ook niet verbazen wanneer dat ook meespeelt in het geen aansluiting hebben met de rest in de klas. Zij vonden het typisch dat het met diegene die bijvoorbeeld ook meer plus werk deden op 1 of meerdere ‘vakken’ hij beter contact had. Dat waren er alleen maar weinig in de klas en niet zoals zoon bij alle ‘vakken’.