Hier nu inmiddels op de 3kg. Bij eerste zwangerschap 9 kg in totaal aangekomen, dus hoop dat het dit keer ook bescheiden blijft. Jullie verder nog kwaaltjes? Ik ben nog wel ontzettend moe. Kan door m’n lage bloeddruk komen, zei de vk. Hij is dan ook echt wel extreem laag, dus het verklaart het wel. Heb deze week met m’n leidinggevende afgesproken dat ik 3 dagen per week werk. Normaal 3 om 4, maar die 4 dagen naar kantoor zijn me echt teveel. Hopelijk scheelt dit ook wat. Verder merk ik wel dat ik sneller last heb van m’n banden met lopen. Dat is het hier eigenlijk wel, dus het valt allemaal mee
Hier ook nog moe en lage bloeddruk (90/40) verder voel ik me eigenlijk prima. Wel regelmatig hardebuiken sinds een week of 2. Gemiddeld 5-10 keer per dag, soms een paar keer per uur. Niet pijnlijk, maar wel vervelend.
Oei jajo. Dat is wel heel laag toch? Hier steeds 100/65 Ik was vorige zwangerschap 11 kilo aangekomen. Vooral in het laatste trimester. Tot nu toe 3 kilo volgens de weegschaal van de verloskundige gisteren. Kwaaltjes alleen wat bekkenpijn. Ik ben net begonnen bij de fysio. Met name omdraaien in bed is een uitdaging. Harde buiken herken ik wel. Vooral eind van de middag en s avonds. Dan zit zelfs de zwangerschapsbroek vervelend. Ik krijg het dan ook wat benauwd. Gisteren volgens mij voor het eerst de hik gevoeld bij de baby.
Moe ben ik ook nog wel, maar wel wat minder als 2 weken terug. Bekken gaan nu goed met fysio. Scheelt ook dat ik nu 2 dagen maar werk,kinderopvang met babys dus heel veel tillen. Harde buiken gelukkig nog niet veel last van. Bij de eerste kwam dat heel vroeg. Hier bijna de 24 weken bereikt, toch altijd een fijne gedachte.
@Saartje29 Die hik heb ik deze week ook gevoeld! Grappig he! @Jajo ik drink sowieso heel veel. Oorzaak lag toen vooral ook bij een beginnende zwangerschapsvergiftiging. Ik hou nu helemaal geen vocht op dus ben hoopvol. Harde buiken heb ik nu ook regelmatig, herken het niet van vorige keer dus ik veronderstel toch dat het harde buiken zijn. Is vooral de bovenkant van mijn buik die dan hard aanvoelt, kan dat?
Ik heb echt geen flauw idee wat ik aan ben gekomen, ik weet ook niet hoeveel ik woog eigenlijk. Merk dat ik ook echt wel moe ben, maar zal een combinatie zijn van een rondrennende peuter en rond kruipende dreumes, 4 halve dagen werken en een lage bloeddruk. Wel erg veel last van mijn SI gewricht, dus loop daarvoor bij de fysio en werk nog maar 4 halve dagen omdat ik de hele dagen niet meer trek. Werk in de kinderopvang op een babygroep
@Klinker83 ja dat kan hoor. Hier begint het boven aan en trekt het door naar beneden. Ben jij gestart met 1 gr calcium per dag? Dat verlaagd de kans op zwangerschapsvergiftiging namelijk met 50%. Maar als je daardoor vocht vasthield kan je het idd ook niet tegen gaan. @angel071986 jej wat fijn! Dat is idd een fijne gedachte. En wat fijn dat het met je bekken wat beter gaat nu. @Saartje29 ja dat is idd wel laag, heb er met vlagen ook last van, maar het is niet anders. Het kan verder een kwaad. Wat vervelend van je bekken.
@Jajo van dat calcium heb ik nog nooit gehoord. Is dat ook van uit de verloskundige dat het wordt aangeraden? Ik zat bij mijn zoontje namelijk tegen zwvergifteging aan.
@angel071986 oh lees nu dat het met 25% is. Maar heb het wel met mijn gyn overlegd, voor ik er aan begon. Zij adviseren het bij mensen met een verhoogd risico en dus nog niet standaard. https://www.medischcontact.nl/nieuws/laatste-nieuws/artikel/advies-extra-calcium-vermindert-pre-eclampsie-met-kwart.htm
Hallo allemaal hoe gaat het met jullie? Wij hebben 6 juni een goede 20 weken echo gehad. Een jongetje.
Omg Ik ben inmiddels al 7 kilo aangekomen elke zwangerschap is Anders maar was met de Vorige 11 kg in totaal aangekomen, en nu al op 7. Hier ook erg veel harde buiken. Het vervelende is dat Ik ze vaak krijg als Ik aan het lopen of aan het werk ben @Mama2017 gefeliciteerd met een Mooie echo.
Hoi dames. Hier nog steeds erg moe en veel last van maagzuur. Kleine meid is lekker druk iedere dag. Zijn jullie al druk met de kamertjes bezig. Ik heb mijn slaapkamer omgegooid zodat het wiegje naast mijn kant kan ,de box staat ook al. En ik heb alles al gewassen en weggeruimd in de kasten. De foto is van afgelopen donderdag.
Mooie buiken hoor. @Becca1989 jeetje meid wat ben jij al ver!! Maar zie dat jij ook met 36 weken bevallen bent. Hier nog niks gedaan eigenlijk, alleen verf gekocht. Ga na mijn vakantie beginnen (kom zondag terug)
Leuk om al die buikjes te zien!! Ik kom zondag terug van vakantie en vind het bijna eng om op de weegschaal te gaan staan nu ik dat 4 weken niet gedaan heb door vakantie