Dat doet ze hopelijk thuis toch ook??? Hier trekken ze meestal hun mooiste kleren aan naar school (ze kiezen zelf hun kleding), ik koop het immers om gedragen te worden.
Helemaal vergeten te reageren. Ja ze gaan straks naar een prive school. Ze krijgen inderdaad gelijk vakken, het is wel iets anders dan de kleuters in NL, maar er is genoeg ruimte om ook lekker te spelen! Bekijk bijlage 579132 Bekijk bijlage 579133
Tip: in de wasmachine doen en daarna een paar uur laten drogen in de zon. Meestal krijg ik het er zo weer uit.
Ja, normaal laat ik het inderdaad ook bleken door de zon. Deze keer werkte dat helaas niet. Inmiddels (zo'n 5 wasbeurten +drogen in de zon verder) is de vlek wat vervaagd. Hij valt nu wel minder op tussen de roze flamingo's die er op de jurk staan.
Het ligt waarschijnlijk ook aan het gezin waar ik was, die moeder pushte haar kinderen ontzettend, alle kinderen kregen bijles vanaf hun 4e zodat de maar voorliepen op de rest..
Hier ook kinderen met merk Kleding ik houd vooral van de wat exclusieve merk Kleding zoals gucci burberry my brand en dit combineer ik dan met zara h en m etc en ik draag ook alles naar school . Ik vind juist op school blijft het netter als thuis. En ja als thuis komen trekken ze vaak iets makkelijks aan en slippers en dan gaan ze buiten spelen