Hoi! Ik heb de babywatcher gehuurd voor 3 dagen. Op internet staat veel over dat het geen kwaad kan. Maar vind het toch wel wat eng als ik haar dan precies dan zo zie bewegen. En ze had ook precies de hik of schokjes ergens van in haar buikje toen ik keek.. Ik weet niet of iemand anders dit ook eens gehad heeft bij de babywatcher maar ik krijg ook een soort van kleine schokjes af en toe van het echokopje als ik over m’n buik ga. Ik hoor graag jullie bevindingen, en anders doe ik het gewoon niet meer
Wij hebben de babywatcher ook een weekje gehuurd tijdens de zwangerschap. Voornamelijk om de opa’s en oma’s een kijkje te geven in plaats van pretechos. Maar ik voelde absoluut geen schokjes! Dat lijkt mij er ook echt niet bij horen. Ik had het zelf niet meer gedaan en maandag meteen contact opgenomen!
Ik heb 'm meerdere keren gehad deze zwangerschap, maar schokjes lijken me inderdaad niet normaal.. Bedoel je echt stroomschokjes? Ik zou ook zeker contact opnemen!
Nou heel af en toe een schokje inderdaad soort stroomschokje.. maar ik ruimde het op, en toen zat de kabel van de echokop ertussen, en die wou ik er in drukken, en toen kreeg ik gewoon 2x stroom schokken.. lijkt me niet echt goed nee... ik durf het ook niet meer te doen. Doe het ook niet meer..