Ik vind het een verrassend toernooi! Landen waarvan ik dacht dat ze zeker wel verder zouden komen liggen er al uit. En zondag 2 keer penalty's maakte het ook wel spannend. Al baal ik nog steeds dat Spanje eruit ligt.
Ook vind ik dat er minder aanstellerij is dit jaar. Ze laten zich niet zo snel vallen en gaan niet liggen kreunen en bleiten om 1 minuut later weer topfit te voetballen.
Haha ja echt hé. Wij zaten hier te schreeuwen en springen en dan van 'oo ja sttt D slaapt' Ik heb wel 20 rondjes gerend in de woonkamer. Vond het ook wel zielig voor Japan want die hebben echt goed gespeeld en als dan in de laatste seconden de winnende goal valt pfft. Dan kan je echt helemaal niks meer. Iedereen was klaar voor de verlengingen en dan dit. Ben benieuwd voor vrijdag tegen Brazilië. Ik schat de kans klein voor België maar tja, iedereen ging er ook vanuit dat Duitsland, Spanje en Portugal met gemak naar de halve finales zouden gaan. Dus je weet maar nooit. Zou geweldig zijn als België wint.
Voor Neymar zeker? Hier een weddenschap van hoevaak hij rondjes gaat rollen op de grond. Maakt niet uit hoeveel goals er gaan vallen. Die Neymar gaat nog vaker vallen.
Ja wordt echt moeilijk. Ik ben een noob in voetbal maar acht de kans op winnen voor België op 40%. Hoop er natuurlijk wel op Ligt eraan hoe ze gaan spelen. Zoals in eerste deel tegen Japan of zoals in de laatste 20 minuten tegen Japan.
Hier gaat al een idee voor een drinkspelletje de ronde op facebook: elke keer die neymar valt moet je een dubbele shot drinken. Ach we zien wel. Natuurlijk hoop ik op winst voor de belgen maar ik vrees ervoor. Geluk raakt een keer op.
Nee, zeker niet om Neymar. Ik vind Brazillie een mooier voetballand dan België. En gun het ze ook meer. Het is vooral een gevoelskwestie. Ik heb sowieso weinig met België, sorry