Hoe slapen jullie?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Paard, 5 jul 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Paard

    Paard Actief lid

    16 sep 2015
    245
    71
    28
    Ik slaap heel slecht. Kan maar op 1 zij liggen want de andere tintelt meteen. Maar door de enorme buik en bekkenpijn lukt het me niet om een prettige houding te vinden.

    Hoe gaat dat bij jullie dames?
     
  2. Pink06

    Pink06 Fanatiek lid

    21 nov 2016
    1.308
    693
    113
    Vrouw
    Niet... :|
     
    Shaddixxx vindt dit leuk.
  3. louan

    louan Niet meer actief

    Ook hier heel slecht. Ben een buikslaper en dat gaat dus niet. Beide zijkanten hier al beurs:(
     
  4. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.913
    15.584
    113
    Nabij Utrecht
    Ik sliep op mijn zij met een voedingskussen onder me buik als steun en dan verder tussen me benen.
    Het been wat dan bovenop lag die kromde ik dan (,knie richting kin) om zo mijn rug wat boller te maken waardoor er minder druk op mijn onderrug en bekken kwam.
     
  5. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.913
    15.584
    113
    Nabij Utrecht
    Zo dus.. alleen was mijn voedingskussen niet zo enorm groot haha

    20180705_220359.jpg
     
  6. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Exact als @RoGiJuLi je moet er even je weg in vinden en het verschilt soms wat lekker ligt. Maar zonder kussen lukt het niet met wel.

    Dus gauw een voedingskussen halen :ap
     
  7. LaLaS

    LaLaS Fanatiek lid

    13 sep 2013
    1.100
    197
    63
    Vrouw
    Slecht.. beurse zijkanten inderdaad. Normaal een echte buikslaper. Tintelingen onder 1 borst als ik lig of in elkaar zit, waardoor ik echt niet kan slapen.

    Ik leer m’n voedingskussen steeds beter kennen haha, slaap er al ruim 3 jaar mee

    Ik slaap nu zoals op bijgaande foto.. ligt voor nu het lekkerst. Nog eventjes en ik kan weer normaal liggen!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  8. ShallY

    ShallY Fanatiek lid

    14 sep 2013
    3.870
    736
    113
    Slecht..

    Met een kussen onder mijn buik en probeer linker en rechter zij af te wisselen maar links ligt niet lekker.
    ‘s Avonds ben ik blij dat ik op bed lig en er weer een dag voorbij is maar ‘s ochtends ben ik blij dat ik er weer uit mag..
     
  9. Clueless01

    Clueless01 Fanatiek lid

    28 jun 2016
    2.362
    1.780
    113
    Ik heb dit voedingskussen en t is echt ideaal :D. Enigszins overdreven, maar t ligt heerlijk. Vind t vooral fijn dat t achter je rug door loopt dat je n beetje naar achteren kan leunen.
     
  10. Imona

    Imona VIP lid

    8 feb 2014
    5.301
    3.882
    113
    Ik sliep ook echt met een stapel kussens!
    -2 onder mijn hoofd
    - 1 tussen mij borsten (want plak plak. En met een kussen er tussen kreeg ik ook wat meer lucht. Had cup G tijdens zwangerschap)
    - 1 kussen onder mijn buik
    -1 kussen tussen mijn boven benen.
    - 1 kussen tussen mijn knieën.

    Ja ik had wel een voedingskussen. Nee dat lag niet lekker :roflmao:
     
  11. Imona

    Imona VIP lid

    8 feb 2014
    5.301
    3.882
    113
    Ik sliep ook echt met een stapel kussens!
    -2 onder mijn hoofd
    - 1 tussen mij borsten (want plak plak. En met een kussen er tussen kreeg ik ook wat meer lucht. Had cup G tijdens zwangerschap)
    - 1 kussen onder mijn buik
    -1 kussen tussen mijn boven benen.
    - 1 kussen tussen mijn knieën.

    Ja ik had wel een voedingskussen. Nee dat lag niet lekker :roflmao:
     
  12. Dit dacht ik ook gelijk, bij het lezen van de topictitel :roflmao:

    Inderdaad, heel regelmatig gewoon niet. Als ik slaap, lig ik op m'n zij met m'n deken op een bepaalde manier tussen m'n benen door en langs / onder m'n buik gevouwen. Geen idéé hoe ik het uit moet leggen, maar het werkt beter dan een voedingskussen momenteel. Omdraaien ziet er ongetwijfeld heel spectaculair uit, want dan vliegt die deken door de lucht, naar de andere kant, waarna ik me omdraai met tenminste 3 tussenpozen (zij > ergens tussen zij en rug > rug > ergens tussen rug en andere zij > andere zij) o_O En oh jongens, 9 van de 10 keer blijkt dan ook nog dat ik de deken niet ver genoeg door de lucht heb gegooid, want dan ben ik eindelijk helemaal gedraaid en DAN LIG IK ER EEN BEETJE OP. Kan ik weer terugdraaien om die deken onder me vandaan te krijgen.. o_O

    Als schapen zwanger zijn en op hun rug terechtkomen, kunnen ze niet meer zelf terugdraaien omdat ze topzwaar zijn, maar ik ben regelmatig behoorlijk blij dat mijn man er is om me overeind te trekken hoor, anders zou ik ook weken moeten blijven liggen, vrees ik :roflmao:
     
    Kroontje1992, ShallY en Pink06 vinden dit leuk.
  13. Salvatore

    Salvatore Fanatiek lid

    3 jan 2018
    1.008
    818
    113
    Vrouw
    Een dorpje bij Utrecht
    Het begint bij mij nu ook moeilijk te worden. Pijn in mijn bekken, ik rol vanaf een uur of 4 van linkerzij naar rechterzij en terug. Soms een tijdje op mijn rug maar dat werkt ook niet. Kussen tussen mijn knieën helpt niet en lijkt het soms zelfs erger te maken. Dus ik ben nog aan het vogelen hoe ik de nachten het beste door kom. Vanochtend ben ik om half 6 maar naar beneden gegaan en op de bank gaan zitten met de tv aan.
     
  14. ShallY

    ShallY Fanatiek lid

    14 sep 2013
    3.870
    736
    113
    Haha van dat rollen is herkenbaar @Shaddixxx

    Ik maak van te voren ook vaak een geluid en hoppakee, daar gaan we dan.
    Van de week bijna uit bed gerold omdat ik te dicht bij de rand lag:roflmao:
     
    Shaddixxx vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina