Maar wanneer je gevreeen hebt zegt niets over je eisprong en het aantal dagen er na. Wanneer had je je eisprong?
Nee klopt dat weet ik, heb erg lang ovulatietest/ temp kaartjes ect. gedaan in t verleden. alleen heb ik nu geen idee van mijn eisprong omdat ik de pil door slik alleen doordat ik een paar dagen heb overgeven zou t kunnen zijn dat het niet helemaal betrouwbaar is geweest. Dus bedoel mocht t zo zijn dat ik zwanger ben dan zou ik nu ergens tussen 6 en 11 dpo zijn.
Hoe komt het dat je een zwangerschapstest hebt gedaan, terwijl je de pil doorslikt? Ondervind je al klachten of was het voor de zekerheid omdat je overgegeven hebt?
Nou beetje van beide. Ik kreeg gister ineens kwaaltjes die me deden denken aan mijn vorige zwangerschap en toen ging ik verder denken van zou t kunnen en toen realiseerde ik mij dat ik ook een paar keer heb overgeven toen ik in bed lag nadat ik de pil had genomen. Op dat moment had ik er totaal niet bij stil gestaan dat ik die pil ook wel eens mee zou kunnen spugen.
Bij de donkere foto zie ik wel iets... Maar 6 a 10 dpo is nog erg vroeg. Ben benieuwd naar je andere testen.
Op deze foto zie ik wel iets, op de eerste niet. Ik zou idd even een andere test er tegenaan gooien of nog 2 dagen wachten en er dan nog 1 doen, dan is het als het goed is duidelijker
Nou om de verwarring nog groter te maken . Net de sensitesten binnen gekregen en weer on vaag lijntje waarvan ik niet weet wat ik moet denken. Wat vinden jullie ervan?