Hier vandaag heerlijk uitgeslapen na een verschrikkelijke avond werken. Leuk zo'n landelijke pinstoring als je in een restaurant aan het werk bent. Sorry mevrouw u mag alleen naar binnen als u contant kan betalen. De meeste mensen hebben niet zoveel contant geld meer als ze een dagje efteling gedaan hebben. Dat was wat zeg. pffffff. Daarna nog tot 01.00 na zitten praten op het dakterras van het restaurant. De streepjes van de ovutesten beginnen wel alweer op te lopen. Gisteren nog een nieuwe lading besteld.
Vandaag bij Vk geweest. Hartje klopte goed. Wel een extra bloedtest ivm negatieve rhesus. 13 augustus weer terugkomen en die dag ook 20 weken echo. Spannend Ik heb alleen nu al zo'n last van bandenpijn. Vooral als ik buk en til tegelijk. Is mijn derde dus niet heel raar maar het belemmerd me wel in dagelijkse bezigheden. Iemand tips?
Balen @Nikki456 geen tips hier! Vriendlief en ik hebben besloten geregistreerd partnerschap aan te gaan. Bel ik de gemeente voor check of datum die wij willen beschikbaar is en of er kosten aan GP in gemeentehuis zitten. Zegt de medewerkster: daar over doen ik een terugbelverzoek indienen en je wordt binnen 5 dagen daarover terug gebeld Whut... 2 simpele vragen...5 dagen
Ja er zitten kosten een een GP, tenzij je het op maandag of dinsdag vroeg in de ochtend doet. Dat kan ik je wel vast vertellen. Wel raar die 5 dagen. Ik kon direct onze datum vastzetten en de kosten stonden op de website vd gemeente.
Ja kost sowieso 300 euro op een niet gratis of goedkope dag, en daar staat als kanttekening bij dat dit exclusief de kosten van de locatie is. maar of er nog apart kosten berekend worden voor het gemeentehuis?? Ze hebben iig geen haast bij de gemeente
Nee, Wij hebben het gewoon in de raadzaal vd gemeenteraad gedaan en daar waren geen extra kosten aan verbonden. Wel aan ons partnerschapboekje iets van 35 Euro ofzo.
Ja als je van de gemeente je antwoorden niet krijgt dan geef ik ze wel. Kan alleen de datum niet voor je checken.
Wat fijn dat het goed gaat en dat ook het voeden nu goed gaat. Doen ze het s’nachts ook goed? Hoe vind de oudste het? @Doornroosje94 wat vervelend dat je ei zo laat is!! Hopelijk springt hij snel!!
Hoe gaat het met @Romy1980 en @Vinexkindje?? @Stessje86 zal inmiddels ook bevallen zijn, benieuwd wanneer we wat horen!!
Het gaat goed met mij hoor! Wel wat sneller moe dus probeer overdag wat meer te rusten (maar ja, twee kinderen waarvan nu eentje ziek dus dat is niet altijd haalbaar. Gelukkig zijn ze geen 1,5 of 2 jaar meer dus kunnen ook wel veel zelf). Verder verwacht ik dat ik overtijd ga dus ik houd nog wel rekening met een dag of 10 ofzo. Je weet het natuurlijk nooit zeker maar ik zit dus niet de hele dag te denken wanneer het nou begint. Het zou dan vooral schrikken zijn denk ik haha!
@xmelisz hoe gaat het bij jou? Geef je ook borstvoeding? Hoe vind jouw kleine het? Die van ons vind het wel erg wennen!
Ik heb bij de 1e alleen een zwangerschapscursus gedaan, bij de 2e niks. Wou wel zwangerschapszwemmen doen hier in het zwembad maar dat was op vrijdag en toen moest ik vaak werken. Ja met 2 zal het helemaal wennen zijn voor een ouder kindje. Hier is het ook wennen maar ook lief voor haar zusje, momenten ook wel erg vervelend qua gedrag omdat ze wat minder aandacht krijgt als toen ze alleen was. Verder betrekken we haar wel veel overal bij. Met ons gaat het goed en de kleine meid doet het goed. Momenten wel wat last van krampjes. Nee ik geef geen borstvoeding. Dinsdag weer de 1e keer consultatiebureau dus benieuwd hoeveel ze nu weegt. Op dag 6 was ze al over haar geboortegewicht heen terwijl ze de dag na haar geboorte 220 gram was afgevallen omdat ze liep te klote met haar tong tijdens het drinken, toen ze door had hoe ze moest drinken gingen alle flesjes leeg