De biechtstoel

Discussie in 'De lounge' gestart door Manque, 27 jun 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. louan

    louan Niet meer actief

    Ik kan niet wachten om mijn normale kleding weer aan te kunnen.

    Ik kan niet wachten om weer normaal te kunnen draaien in bed.

    Ik kan niet wachten om weer actief te kunnen zijn.

    Ben de zw echt al beu. Heb mixed feelings en voel mij schuldig naar de baby toe.:(
     
  2. Waxinelichtjes

    Waxinelichtjes Fanatiek lid

    22 jun 2018
    3.695
    4.231
    113
    Vrouw
    Resultaat billendoekjesfeest
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Peppabig, Chocolat, Rosje83 en 21 anderen vinden dit leuk.
  3. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.605
    8.357
    113
    Vrouw
    Ik biecht op dat ik meestal het verschil tussen merk en non merk kleding niet zie in kleding topics.
     
    Peppabig en DastyQueen vinden dit leuk.
  4. NavyCrimson91

    NavyCrimson91 Niet meer actief

    Ik biecht op dat ik de laatste maanden niet te genieten ben. Komt denk ik doordat ik weer met de pil begonnen ben, maar ik wil dat gewoon niet accepteren.
    Elke ochtend spreek ik met mezelf af dat ik me goed ga gedragen, maar mijn vriend hoeft maar naar me te kijken of ik ontplof. Eén verkeerd woord en ik maak de rest van de dag ruzie.
    Ik word doodmoe van mezelf, maar ik voel gewoon zoveel drift in mijn lichaam... En het lukt gewoon niet om die gevoelens aan de kant te zetten.:(
     
  5. Zwitsal

    Zwitsal Bekend lid

    19 mei 2017
    988
    1.449
    93
    Vrouw
    Soms hè, ben ik sommige zeikers hier zo moe, maar heb geen zin om de discussie aan te gaan en vermaak mij voor de rest nog prima op ZP.
     
  6. Waxinelichtjes

    Waxinelichtjes Fanatiek lid

    22 jun 2018
    3.695
    4.231
    113
    Vrouw
    Ik voel mij aangesproken! Waarover zeik ik dan he he he?!?! Ja kom maar op! :p:p:roflmao:;)

    (Sorry ik ben in een flauwe bui)
     
  7. Suzie01

    Suzie01 Niet meer actief


    Ach die kleine heeft er nog geen weet van haha:)

    Maar de kleding, als ik zie hoe ik fietst gaat steeds lastiger, tja dan denk ik wel eens geloof dat ik aardig voor lul zit nu.
    FF schijt aan hebben het is voor een goed doel.

    Draaien in bed, heb een draai cirkel van een vrachtboot, moet ik eer zorgen dat ik 180 cm breedte alleen hem haha, komt wel weer goed:cool::cool::cool::cool:

    Kom op!!! Nog ffies volhouden:D:D:D:D:D:D
     
    louan en Marchella vinden dit leuk.
  8. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    26 mrt 2015
    11.867
    5.105
    113
    Ik zat er helemaal klaar voor om Love Island te kijken, mannen kijken en niet te hoeven nadenken, ligt Videoland eruit :( Ik baal meer dan ik zou moeten doen.
     
  9. Suzie01

    Suzie01 Niet meer actief

    Als ik jouw post lees moet ik terug denken aan een vakantie van mij, waren met een goede vriendin, met haar gezin zou ze niet op vakantie gaan samen in 1 caravan beland, wij hadden plekken over.
    Ze voelde zich niet top fit en wij waren zonder haar weg gegaan, heb nog nooit zoveel plaatjes gekregen van mannen in een zwemshort haha, die lag overduidelijke mooie mannen te kijken
     
  10. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    26 mrt 2015
    11.867
    5.105
    113
    Je moet toch wat, haha. En het is geen straf :D
     
  11. Vulpen

    Vulpen Fanatiek lid

    30 jul 2014
    3.154
    3.798
    113
    Wat een mooi paadje!

    Ik biecht op dat het me geregeld gewoon niet lukt om de luier te verschonen van mijn dochter omdat ze steeds maar wegloopt en zich van de commode af laat glijden en totaal door het lint gaat en dat mijn vrouw dan te hulp moet schieten en dat ik daar erg verdrietig van kan worden. Mijn kwaliteiten als moeder liggen duidelijk elders maar kom op, wie kan er nou niet eens een luier verschonen :(
     
  12. Floeperd

    Floeperd Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.060
    2.403
    113
    Vrouw
    Ik biecht op dat ik echt een enorme hekel heb aan die gore viskramen. Wat een putlucht geeft dat zeg!

    En aan het einde van hun dag legen ze hun ‘water’ (gesmolten ijs) lekker in de putten op het plein. Heb altijd de neiging te zeggen dat ze dat maar lekker mee moeten nemen, maar hou toch maar mijn mond en ren er gauw voorbij.
     
    In your eyes vindt dit leuk.
  13. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Ja! Ik ook gatver die lucht! En mijn oudste maar vragen om kibbeling :|
    Ehm nee jongen mama is zuinig op jou we kopen wel vis waar het niet zo stinkt :D
     
    Floeperd vindt dit leuk.
  14. Blemma

    Blemma Fanatiek lid

    11 mrt 2013
    2.472
    16
    38
    Vrouw
    Verpleegkundige in de wijk
    Mijn biechten vandaag:
    Na 28 jaar ik nog steeds niet weet hoe ik met mijn haar om moet gaan. Zit altijd net niet, heb het daarom nooit helemaal los.

    Dat ik mijn naaimachine vreselijk mis, is al een week weg voor onderhoud. Werd net gebeld dat hij klaar id en vanavond gebracht kon worden, maar ga vanavond voor het weekend weg. Krijg mn nu maandagavond pas terug:cry:

    Totaal inspiratieloos was om een cadeau voor mn vader te bedenken ik maar voor €20 chocoladerepen heb gekocht...:rolleyes:
     
  15. Waxinelichtjes

    Waxinelichtjes Fanatiek lid

    22 jun 2018
    3.695
    4.231
    113
    Vrouw
    Welnee joh, totaal niet rot over voelen! Toen mijn zoon nog een baby was, dronk hij bij iedereen de fles leeg behalve bij mij.
    En de keren dat ik heb moeten vechten om die luier aan te krijgen... ontelbaar. En nu met zindelijk worden is het een onmogelijke opgave om hem soms op de wc te krijgen.
    O en had ik al verteld dat hij nooit in een winkelwagen wil zitten? Dat ik letterlijk als een soort harmonica met hem sta te vechten om hem erin te proppen? En dan binnen 10 tellen komt hij er weer uit.

    Oh en dan heb ik het nog geen eens gehad over de strafplek waar hij breed lachend na 2 tellen weer vanaf komt.

    ... je bent echt NIET de enige met een wandelende middelvinger haha. Echt hoor, denk gerust aan mij als het je weer gebeurt: ergens in dit land woont een moeder die ook een kneus is

    :roflmao::roflmao:
     
    Peppabig, Mamavanvier95, femkes en 10 anderen vinden dit leuk.
  16. LizMe

    LizMe Fanatiek lid

    7 aug 2016
    3.864
    2.548
    113
    owhh ja heerlijk, ik vind Rosanna pansino op youtube zo leuk omdat ze allerlei leuke taarten enz maakt. Dit is ook wel flinke biecht want ze is toch wel beetje kinderlijk
     
    Aardbeitjes vindt dit leuk.
  17. LaQueen

    LaQueen Fanatiek lid

    4 mei 2014
    4.329
    5.185
    113
    Vrouw
    D
    M
    Grappig, want een biecht zou gewoon moeten kunnen zonder hierop aangesproken te worden. Ik val niemand persoonlijk aan, jij wel. Ik biechtte gewoon iets op wat ik normaal niet tegen mensen zou zeggen. :roflmao:
     
    DastyQueen en Marchella vinden dit leuk.
  18. Tuttebelleke

    Tuttebelleke Fanatiek lid

    19 mei 2017
    3.603
    4.018
    113
    Vrouw
    Ik biecht op dat ik sinds gistermiddag een goedkoop melkopschuimertje in huis heb. Na het opschuimen van de melk, klop ik een aantal keer met de kan op het aanrecht om zo de luchtbellen eruit te halen. Hierna giet ik het met een kundige zwiep, om een figuurtje te creëren in de koffie, de hete melk zó over mijn eigen hand heen.

    En tòch waan ik me net een barista :oops:
     
  19. Caro25

    Caro25 Bekend lid

    16 jan 2017
    542
    354
    63
    Vrouw
    Wat een droom cadeau :D Heerlijk!!
     
    Mamavanvier95 en Blemma vinden dit leuk.
  20. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Ik heb mijn strijkijzer nu al 3 kwartier aanstaan, maar zit nog steeds hier rond te hangen en door films in iTunes heen te bladeren. :$
     
    DastyQueen vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina