-Het life hacks topic-

Discussion in 'De lounge' started by iMoeder, Jul 13, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. marb

    marb VIP lid

    Oct 21, 2007
    11,070
    4,729
    113
    Lijkt mij heerlijk om dan een 'echte' luier (gevuld dus) te laten liggen. Moewahahaha.
     
  2. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,734
    7,501
    113
    Female
    Iedereen heeft hier een eigen waszakje waar na gebruik onze sokken in gaan. Zakje dicht en in de wasmachine en daarna zakje de droger in. Geen sokken meer zoek en ze zijn meteen bij hun eigenaar.

    Ik heb een stoomreiniger en mis het schoonmaakgeurtje wanneer ik de vloer dweil. Ik gooi gewoon wat schoonmaakmiddel of wat lekker ruikende wasverzachter op de dweildoek of op de vloer en ga er vervolgens overheen.
    Of op de doek en dan over het vloerkleed heen waar regelmatig de hond ligt. Kleed heeft zo weer voor een paar dagen een lekker geurtje.

    Ik heb een spuitfles met een deel lekker ruikende wasverzachter en een deel water. Af en toe spuit ik dat op de bank, stoffen stoelen en op de gordijnen. Het ruikt dan een paar dagen lekker fris

    Met spuitfles met wasverzachter mengsel spuit ik ook vensterbank en meubels in en neem ze dan af met een droge doek. Wasverzachter zorgt ervoor dat er niet zoveel stof aangetroķken wordt.

    Vriezer ontdooi ik met de stoomreiniger. Spullen op het aanrecht, stoomreiniger op ijs van de vriezer zetten (10 cm ijs) en binnen een kwartier is de vriezer ontdooid en kunnen de spullen er weer inm
     
    nizzie86 likes this.
  3. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    Oct 30, 2015
    5,943
    6,290
    113
    Ik heb zelfs voor een föhn geen geduld. In de tijd dat ik nog geen no-frost vriezer had, ging ik de mijne met een plamuurmes te lijf. Lekker hakken en ben je zo klaar. :thumup:
     
  4. marina kl

    marina kl Bekend lid

    Jun 21, 2015
    649
    344
    63
    Ik deel hier mijn manier van ontdooien :rolleyes:

    Ik zorg eerst dat de vriezer zo leeg mogelijk is, dan doe ik wat erin blijft in de koelbox met ijsblokjes (die zitten standaard in de vriezer).
    Ondertussen zet ik de grootste pan vol met water aan de kook. Als water kookt, leg ik onderzetter in de vriezer, pan met kokend water erop zonder deksel, vriezer dicht. Na een halfuurtje is alles ontdooid.

    Dan maak ik vriezer schoon met een doekje en een sopje, nadrogen, alles uit de koelbox weer terug en klaar is kees!
     
    kleinepien likes this.
  5. marb

    marb VIP lid

    Oct 21, 2007
    11,070
    4,729
    113
    Vriezer ontdooien doe ik altijd in de winter, als het buiten vriest. Dan leg ik mijn doperwten enzo gewoon buiten in het gras. Dan zet ik de vriezer uit, met een bak erbij. Paar uur later is ie wel ontdooid :p
     
    Kukido likes this.
  6. Nanoe2

    Nanoe2 Niet meer actief

    Wordt inderdaad wat krokant.
    Maar vooral met mes en vork, is dan zeer goed te eten!
     
    Lisanne1811 likes this.
  7. marb

    marb VIP lid

    Oct 21, 2007
    11,070
    4,729
    113
    Je kunt trouwens overal 'pizzabodem' van maken: Turks brood, wraps... Alles waar je tomatensaus op kunt smeren en allerlei groenten op kunt kwakken gebruiken wij soms als pizzabodem :D
     
  8. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    alleen de slippers is al 18 paar :roflmao:
     
    Emsy likes this.
  9. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    Oct 30, 2015
    5,943
    6,290
    113
    Voor kinderen:

    Plak een haakje achterop de kinderstoel voor slabben.

    Maak een hangmat onder de tafel voor ze.
    [​IMG]

    Deze 'zandbak' ziet er ook handig uit. 's Nachts kun je hem dichtmaken dus geen poepende poezen erin, overdag lekker schaduw, en er groeit geen onkruid in.

    [​IMG]

    Een sticker door midden knippen en in hun schoenen plakken zodat ze kunnen zien welke schoen links of rechts moet.
     
  10. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,229
    7,276
    113
    Female
    Brabant
    Voor in de tent in plaats van een klein lampje, een led strip (met afstandsbediening) kopen bij de Action. Dan heb je goed licht maar je kan het ook dimmen.
     
    RoBiJe likes this.
  11. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    Apr 22, 2017
    12,627
    8,364
    113
    Female
    Dat doe ik ook :) en dan met lijntjes bleek. Maar alleen als ik n echte poetsbui heb. Niet wekelijks of zo
     
    Bezige bij likes this.
  12. Bezige bij

    Bezige bij Fanatiek lid

    Mar 6, 2016
    1,950
    1,713
    113
    Female
    Dit doe ik ook:thumup: ik gebruik de tandenborstel ook om rondom te kranen enzo goed schoon te maken. Is ideaal voor kleine hoekjes en gaatjes.
     
    Vitamientjuh, Zonnestralen and JosjeM like this.
  13. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    Jun 18, 2006
    3,930
    933
    113
    Dat toet toet spoor met al die groefjes in doe ik ook met een tandenborstel, of als het echt te erg is met een nagelborstel. Tandenborstel en nagelborstel zijn mijn beste vrienden om speelgoed schoon te maken.
     
    mariska165 and Bezige bij like this.
  14. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    Apr 22, 2017
    12,627
    8,364
    113
    Female
    Ik maak pizza’s van afbak ciabatta brood. Wel eerst n laag ham zodat de soms niet in t brood trekt.
     
    Lisanne1811 likes this.
  15. Lisanne1811

    Lisanne1811 Fanatiek lid

    Dec 2, 2016
    3,701
    4,591
    113
    Wat een mogelijkheden ineens! Ga ik ook een keer doen met dat brood, goed idee :)
     
    Zonnestralen likes this.
  16. Ik weet niet of hij al genoemd is maar ik droog mijn ramen met hydrofielluiers. Echt nooit meer strepen!!
     
  17. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    Apr 22, 2017
    12,627
    8,364
    113
    Female
    Bij de Lidl hebben ze soms knoflook ciabatta. Dat is echt een aanrader als bodem.
     
    Lisanne1811 likes this.
  18. mam1991

    mam1991 VIP lid

    Jan 17, 2013
    10,071
    2,096
    113
    Dit deed ik bij onze vorige badkamer ook.

    Nu spuit ik hem wekelijks even in met Schoonmaakazijn na het douchen. Droog me daarna af, kleed me aan. En dan even een spons over de tegels en met koud water afspoelen. Hebben 0,0 kalk aanslag. En uiteraard alles even nadrogen na elke douche beurt
     
    Zonnestralen likes this.
  19. Emm27

    Emm27 Fanatiek lid

    Mar 24, 2013
    1,910
    387
    83
    Ik knip ook alles. Ik vond het Superhandig!

    Voor kleurboeken, blaadjes en houten puzzels gebruik ik A4 lades (stapelbare plastic vakken). Erg handig!

    Ik poets de douche vaak even als ik zelf douche

    Ik smeer bevroren brood voor mijn kinderen naar school. Tegen lunchtijd is het ontdooit en het beleg blijft langer vers
     
    kleinepien likes this.
  20. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    Apr 22, 2017
    12,627
    8,364
    113
    Female
    Die ga ik onthouden. Vloer en wanden bedoel je?

    We hebben nu van die anti slip tegels, zou het daar ook voor werken?
     

Share This Page