gevoelige baarmoeder

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door jetje, 12 jul 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jetje

    jetje Lid

    12 jul 2006
    9
    0
    0
    Ik ben 2 weken gestopt met de pil nadat ik gestopt was kreeg ik mijn menstruatie, dit heeft een week geduurd. Toen heb ik zo'n ovulatietest gedaan op de pc. en die gaf aan dat rond de 10 juli mijn eisprong zou komen maar sinds 9 juli heb ik last van een gevoelige baarmoeder en dit is supergevoelig als wij seks hebben en ik ben ook constant misselijk. heeft dit te maken met het innestelen van het eitje? Misschien is het te snel om te concluderen dat ik zwanger ben maar ik sluit niets uit want ik was binnen 3 maanden al zwanger van onze eerste.Heeft er iemand raad?
    en zo niet dan moet ik maar afwachten :)
     
  2. Lonneke

    Lonneke Actief lid

    16 jun 2006
    368
    0
    0
    Hoi Jetje,

    De symptomen kunnen ook te maken hebben met het 'ontpillen', waar je lichaam nu mee bezig is. het ontpillen kan diverse zwangerschapssymptomen geven. Bij de één duurt dit langer bij dan bij de ander evenals het van de één tot de ander verschilt hoe snel je zwanger raakt na pilgebruik.

    Lonneke
     
  3. jetje

    jetje Lid

    12 jul 2006
    9
    0
    0
    Ik ben nu 4 dagen over tijd en het gevoel van menstruatie blijft weg, wanneer is de beste tijd om te testen of ik zwanger ben of niet? Bij mijn vorige zwangerschap werd geadviseerd om een week te wachten.
     
  4. jetje

    jetje Lid

    12 jul 2006
    9
    0
    0
    Ben vandaag ongi geworden, vind het een beetje jammer maar toch ben ik ook weer blij
     

Deel Deze Pagina