Wij willen woensdag naar Park Tivoli in Nijmegen. Maar de Vierdaagse is ook bezig. Iemand enig idee of we daar onderweg daarheen of terug last van hebben qua druk op de weg? We rijden vanuit Tilburg.
Nee, woensdag is de dag van Wijchen, dat is de andere kant op. Als je via de a15 over de Waalbrug aankomt dan kom je niet heel dicht bij de lopers. (dus niet door de stad proberen te rijden). Als ik Google maps bekijk dan wordt je na de Waalbrug via beek naar berg en dal gestuurd. Houd dan even rekening dat je vlak na de Waalbrug links moet aanhouden (richting kleve). Mocht je woensdag denken, goh komt niet goed uit we gaan donderdag weg, niet doen, dan komt de vierdaagse er zo ongeveer langs dus is het niet te bereiken. Uiteraard is het met de vierdaagse wel wat drukker in en rondom Nijmegen maar ik heb er zelf nog nooit hinderlijk last van gehad.
Als je met de gratis bon van de Julianatoren wil gaan: die is niet geldig in de zomer! Stond er vorige week voor piet snot met de kinderen, 3x 13,75 is het echt niet waard...
Ben je er al wel eens geweest? Ik wil geen partypoopee zijn Mar wij zijn er een keer geweest toen de kinderen nog klein waren. Personeel was toen weg onvriendelijk tegen de kinderen. Er was een attractie waar een paar kindjes wat langzamer waren met in en uitstappen (allemaal kindjes van 3 en 4 enzo) en daar werd echt tegen geschreeuwd door een man. Ben toen echt pissig geworden op die vent dat hij even normaal moest doen en moest beseffen dat hij met kleine kinderen werkt. Hij deed ook zo raar tegen onze jongste. We zijn er nooit meer heen gegaan. Verder vonden de kinderen het wel leuk hoor. Hopelijk werken er nu vriendelijke mensen.
Wij zijn er in het begin van het seizoen geweest en toen was het super leuk! Totaal geen ervaring met wat jij hier beschrijft. Zelfs personeel wat super correct bleef toen een moeder een grote bek had. Onze kinderen hebben zich er de hele dag vermaakt!
Dat hoop ik dan ook maar, haha. Ik kan het tegenover mn dochter niet maken niet te gaan, ze verheugt zich al ruim een week op de achtbaan @halve Nee, geen bonnen van Julianatoren, maar bedankt voor de waarschuwing!
Nou gewoon lekker gaan! En onze kinderen hebben alsnog een heel leuke dag gehad hoor alleen ikzelf had nog nooit zoiets meegemaakt. Dus de keer daarop werd het weer Efteling je kan bij Tivoli in de buurt ook heel leuk pannenkoeken eten trouwens!
Ha, de Efteling blijft favoriet hoor! Maar duur! Ben al een keer met Dafne geweest dit jaar en september gaan we weer, met vriend en mn vader. Mn vader heeft een abo en dan krijgen we 50% korting op entreeprijs. En dan is het niet zo druk. Nou, ik ben benieuwd! Wat jij vertelt echt bizar voor een kinderpark
Ja! Maar dan wel naar de duivelsberg gaan! Die is beter dan die tegenover tivoli (duivelsberg is iets verder rijden en dan goed opletten en naar links een stukje door het bos, zooo leuk ). Veel plezier!
Allebei heel leuk vind ik, zeker als je vanuit een kind het bekijkt. Haha nou krijg ik ook zin om naar de duivelsberg te gaan