Ik denk dat ik even met de kids naar het strand loop, altijd handig zo dichtbij huis Volgens mij is het trouwens ook heel bijzonder omdat je 4 planeten heel duidelijk kan zien vanavond. En het is de langste verduistering van de eeuw.
Maar deze is toch juist de felste van de eeuw? Lijkt me dat een supermaan feller is... Ik herinner het me trouwens ook nog, die van een paar jaar geleden. Helemaal uit bed gegaan om die rode maan te bekijken. Het was prachtig, maar op de foto's enkel een nietszeggend stipje
Oh, ik weet het niet precies hoor. Daarom de 'ik geloof' Maar ik weet wel dat er een tijd geleden iets was met drie fenomenen tegelijk.
Hier zouden we naar de sterrenwacht gaan in ons provincie, ze organiseren er een leuk programma omheen. Maar ze geven al aan dat het zo druk zal worden en er waarschijnlijk bewolking aankomt in hun stad ze mensen die er ver voor moeten rijden afraden om te komen. Dus nu wordt het vanuit onze tuin.
Vanavond is inderdaad niet '' zomaar '' een maas verduistering, zoals deze vanavond is gebeurd pas weer over een eeuw, best bijzonder dus
Ben even terug gaan zoeken in mijn instagram-feed, vond het toch geen klein stipje hoor! View attachment 583022 De langste verduistering van de eeuw vind ik minder positief, mijn kinderen willen er voor wakker blijven
Qua felheid volgens mij inderdaad niet maar wel omdat hij groot oogt en dat er dan 4 planeten te zien zijn en omdat hij zo lang duurt. Maar ik ben een echte leek hoor hahaha ik hoorde alleen maar dat het pas weer over een eeuw gebeurd.
Ik zit op onze boerderij in de middle of nowhere in Turkije. We kunnen sowieso altijd hier al veel planeten en de melkweg goed zien dus ben benieuwd straks.
Vanuit de tuin... mijn man en dochter gaan naar de sterrenwacht in de buurt voor een lezing en daarna naar een bepaalde plek waar ze met de mensen van de sterrenwacht de maan verduistering gaan bekijken.