Spannend @Blonde001! Hopelijk loopt ie straks mooi op want ik zie wel iets Gefeliciteerd @Maddie en @Zonnestraal123!!
Goedemorgen dames, Ik dit op 15/16dpo met een gemiddeld cyclus van 32. Aan hormonen neem ik Clomid. Nou heb ik de afgelopen 3 dagen een ovulatietest geprobeerd om te kijken wat eruit kwam en die waren KNALpositief, nooit gehad. Nu kon ik het niet bedwingen om vanochtend toch een zwangerschapstestje tegen aan te gooien en hij blijkt gewoon positief! Na 2 jaar. Ik tril gewoon. Ben alleen erg bang, heb afgelopen 2 dagen wat menstruatiekrampen gehad.... heb de ovulatietest ook bijgevoegd, wel leuk om te zien.
@Tamaraxx gefeliciteerd!! Wat fijn na zo’n lange tijd! Die krampjes horen er echt bij. Je baarmoeder is natuurlijk hard aan het werk en dat kun je voelen. Je bent zwanger!!
Wat een verschil... de Kruidvat test is met ochtendurine.. en de action test niet, die heb ik 10 min later gedaan met mn 2e urine van de dag, veel minder geconcentreerd. Ik maakte me al zorgen, want er is dan amper oploop met de Kruidvat test van eergister die ik gedaan heb.. maar de action is zoveel duidelijker. Iemand anders ook meegemaakt met die testen?
@Aroma34 niet mee gemaakt maar mooie testen! Zijn die action allemaal met 2e plas? @Tamaraxx gefeliciteerd!!
Nee, alleen die van vandaag, de andere 2 gewoon met ochtend urine, en de Kruidvat testen zijn allemaal met ochtend urine, vind die van het Kruidvat amper oplopen, terwijl action super duidelijk is.
Kv zijn tegenwoordig niet meer wat ze waren. Laten trage oploop zien en veel valse streepjes. Je action testen zijn prachtig!!
Ook hier liepen de kv testen langzaam op en 1 dag leek zelfs lichter dan de dag ervoor. Action testte ik veel beter en donkerder. Vroeger was het echt anders.. nu inmiddels 10 weken en 7 goede echo's verder.. dus zou me niet druk maken over de kv testen!
Hoi meiden, Hopelijk is het te zien. Vandaag naar de intake van onze IVF met PGD geweest in Maastricht en vanmiddag bij thuiskomst deze test in handen. Ik hoop zo dat het hele traject niet nodig gaat zijn...
Ik zie hem! Ik heb van deze tot nu toe goede berichten gezien dus ben best hoopvol voor je! Zou dat dan puur natuur zijn? (Gewoon nieuwsgierig hoor )