ik laat het staan Bramtim.. it's totally up2u! en als jij nog hoop hebt, heb ik dat ook! duimmmmm Noortje, tja dat heb je met een forum waar zoveel vrouwen zich melden.. veel zwangeren maar helaas automatisch ook veel mks.. en dat maakt je onzeker.. dat is normaal.. maar probeer er niet aan onderdoor te gaan want het gaat gewoon meestal goed! ik heb ook nauwelijks klachten en ben best wel onzeker maar toch denk ik dat het wel goed zit..
@Tatlim HONGER? het is vreselijk hier! ik heb net Doritos met dip op, en toen moest die dip op en heb ik nog een broodje met kaas/worst gemaakt.. en nu heb ik nog honger! vreselijk. ik hoop maar dat het vooral allemaal naar de baby gaat
ja ik ben er nog maar ik ga er toch vandoor! weekend is hier voorbij en moet echt aan de puinruim! tussendoor kom ik wel even spieken, tetter ze!
en ik moet NU gaan omdat ik natuurlijk een kleintje hebt dat nu slaapt.. anders komt er strax niets van.. sorry!
@noortje, met 'zeven weken'krijg ik een echo. Sowieso om te kijken of de bm mooi leeg is of of er een kloppend hartje is. Ze kunnen niet eerder iets doen helaas dus dat betekent dat ik nog 2 weken heeeeel erg geduldig moet zijn. Pas daarna kan ik het afsluiten. Ik heb een gevoel dat het vandaag doorzet maar dat is nergens op gebaseerd. Voor mijn eigen gevoel heb ik vrijdag een mk gehad door die bloeding en dit gevoel is zooo sterk. Maar aan de andere kant ...... is het ook erg rustig sindsdien....... Tja aan de ene kant hoop je dat het doorzet maar ergens heeeeeeeel diep van binnen zit nog een klein beetje hoop. Oh mijn borsten beginnen vandaag voor het eerst heel erg pijnlijk te worden. Dat is het vervelende... je lijf heeft nog HCG en is nog zwanger. Nou meiden, geniet ervan hoor en laat jezelf niet gekmaken door mijn verhaal en die van fio en marlieke. Het is nu eenmaal de realiteit dat het regelmatig ook niet goed gaat. Zolang dat niet is moet je lekker genieten! Het is zooooo gaaf om zwanger te zijn.
JIPPPIE! Ben vandaag 5 weken! Eindelijk 1 week voorbij. Dacht dat ie nooit voorbij zou gaan. Normaal vliegen de weken en nu kruipt 't voorbij.
Oh haha. Ik heb meestal om de 2 uur ongeveer dat ik weer iets moet eten. Maar niet dat ik al chips s ochtends ga eten ofzo haha. Wel soms een koekje Verder gewoon brood. En ontbijtkoek ofzo. Ik heb om 07:00 uur gegeten maar heb nu weer enorme honger dus ik ga maar weer ff de kast induiken
He Bramtim ik had je berichtje niet gezien anders had ik mijn bovenstaande berichtje natuurlijk niet geplaatst. Ik was in mijn eentje de pagina aan het vullen (dacht ik ). Ik wil je echt geen valse hoop geven maar toch klinkt het nog hoopvol. Mijn vriendin heeft dit ook bij 6 weken zwangerschap gehad en toen mocht ze meteen bij de verloskundige komen en bleek dat alles toch goed was. Ooh meis ik ga zo voor je duimen dat het allemaal goed is. Liefs Noortje
Ja dat vind ik nu ook ! Gelukkig doen ze hier in Belgie bij 9 weken een echo, dat is 'nog maar' 4 weken wachten.
Noortje doe even normaal. |ik ben op dit forum op dit moment het buitenbeentje! Dus ik moet eigenlijk opletten met wat ik opschrijf.