Ja tenzij je het dus structureel doet... als je elke dag wijn drinkt heb je meer nodig om het effect te voelen, idem dito met een jointje.
Ik heb voorheen dagelijks een wijntje bij het eten genomen en nooit de drang gehad om maar meer en meer te willen. Het bleef ook bij een glaasje. Maar het zal je allemaal wel erg dwarszitten als je speciaal een account aanmaakt om in dit topic te reageren
Haha ik heb niet speciaal een account hier voor aangemaakt Ik heb het ook niet over jouw drank gebruik toch? Meer om de dubbele standaard wat betreft drank en drugs. En daarbij geef jij aan dat je meer voelt wanneer je een jointje rookt, maar wanneer je dat elke dag doet voel je lang niet het effect dan wanneer je het sporadisch doet, hetzelfde met alcohol.
Ehm nee, ik heb een nieuw account aangemaakt, ik heb mijn oude een paar dagen geleden laten verwijderen wegens privacy.
Dat klopt niet. Ik drink regelmatig een wijntje en voel me na een glas altijd hetzelfde: een beetje blijer en lichter. Gevolg: ik stop ook na 1 of max 2 glazen. Aangeschoten of dronken hoef ik niet te worden.
Ik dacht dat jij op gewenning doelde. Dat je steeds meer nodig hebt om hetzelfde effect te bereiken. Maar ik heb dus geen twee glazen nodig om iets lichter en blijer te worden.
Ik heb geen rijbewijs, dus ik zou dan nooit alleen met mijn kinderen mogen zijn omdat ik niet kan rijden als dat nodig is? Wat een onzin! In geval van nood is er altijd een oplossing.
Dat geloof ik best. Maar er zijn mensen die elke dag 1 of 2 wijntjes drinken zonder problemen oid. Er zijn ook mensen die maar 3x per jaar op een feest drinken en dan stomdronken naar huis gaan. Voor mij heeft de laatste categorie dan een groter probleem. En tja alcohol is niet gezond nee. Dat zijn koekjes bij de koffie ook niet. De koffie überhaupt niet en frisdrank is dat ook niet. Net zo goed als mijn kinderen 1x per dag een snoepje of koekje mogen neem ik s avonds vaak (niet elke avond) een wijntje. Ik eet geen koek of snoep, drink geen koffie of frisdrank, eet supergezond en drink alleen water en groene/witte thee dus dit is mijn (bijna) dagelijkse ongezond dingetje.
Het effect? Maar ik drink niet om het effect, ik drink een glaasje wijn omdat het zo lekker is.... Dus 1 glaasje in de avond. Als ik ga borrelen 2 of 3. Na al die jaren voelt het trouwens nog wel steeds hetzelfde, qua effect..
Ik denk er exact hetzelfde over. Ik vind het ook moeilijk er een aantal glazen aan te hangen. De ene keer is hij na 2 drankjes al een beetje aangeschoten en de andere keer na 8 baco's merk ik niet eens aan hem dat hij gedronken heeft. Wij zijn niet anti alcohol en drinken ook gerust waar de kinderen bij zijn. Zoals nu op vakantie als de kinderen in bed liggen en we zitten nog buiten gezellig met vrienden en familie dan drinken we alle 2 wel meer dan 2 glaasjes. Met de kinderen erbij zullen we niet dronken worden en als er auto gereden moet worden blijft 1 van de 2 nuchter. Maar als de kinderen uit logeren zijn en we gaan samen op stap kan het weleens voorkomen dat we beide diep in het glaasje kijken.
Ik drink zelf niet, en mijn man maar heeeeel af en toe, maar ik heb er niets op tegen. Ik denk dat het per persoon een heel verschil maakt of je nog verantwoord voor de kinderen kan zorgen. Hoe veel iedereen drinkt, met of zonder kinderen er bij, moet iedereen lekker zelf weten, ik persoonlijk zou er voor kiezen om te laten zien dat drinken met mate niet erg is. Al gaat het mij wel veel te ver wat er laatst bij kennissen van ins gebeurde. Ze hadden een feestje bij iemand en de kinderen gingen mee 12 en 10 jaar oud, vader heeft zo veel gezopen dat hij stomdronken op het feestje voor de ogen van zijn kinderen van de trap is gevallen..... en een neef van ons is alcoholist en is geregeld met drank op en zijn kinderen achter het stuur gekropen.... dat is niet oké!
Zelf drink ik niet, mijn man houd wel van een wijntje of biertje 's avonds. Van mij mag hij drinken als hij alleen thuis is met ze, maar hij moet wel zorgen dat hij nog kan rijden mocht dat nodig zijn. Meer dan dat vind ik niet verantwoord als je alleen thuis bent met je kinderen.
Alsof iedere alcohol drinker het drinkt voor het effect Ik drink het omdat ik het gewoon lekker vind, net zoals iemand het lekker vind om bijvoorbeeld een glas cola te drinken.