Vriend en chatten

Discussie in 'De lounge' gestart door rooswine, 5 aug 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Springboon

    Springboon VIP lid

    9 okt 2006
    8.278
    1.834
    113
    Vrouw
    Zorg
    Waar mijn liefjes zijn
    ligt ook aan de situatie denk ik..
    hij is jarenlang tekort gekomen (zelfs geen aandacht oid), en zijn ex wou niets..
    denk dat dat een verschil is..
     
  2. Lisa2

    Lisa2 Fanatiek lid

    21 apr 2013
    3.539
    1.551
    113
    Hmmm
     
    Springboon vindt dit leuk.
  3. elliepellie

    elliepellie Fanatiek lid

    28 jun 2014
    1.887
    1.011
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerkster
    Venlo
    Denk dat ts wel wat beters te doen heeft dan hier verslag uit brengen.....

    Ts wat een nare situatie. Dit verdiend niemand en als jullie de relatie willen redden moeten jullie er beide voor gaan. Zonder geheimen! Dit is op deze manier geen gezonde relatie en jullie kinderen zijn hier uiteindelijk de dupe van. Of schop die vent eruit, of red wat er nog te redden valt en ga voor elkaar. Onvoorwaardelijk
     
  4. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Ik had jullie er ook mooi in laten zakken als ik ts was geweest:) Als mijn verhaal toch al niet geloofd zou worden en zelfs belachelijk zou worden gemaakt dan gaat een ontknoping je verder ook geen hol aan.
     
    Olifantje, Kolibrie, Noorie en 8 anderen vinden dit leuk.
  5. Winter30

    Winter30 Niet meer actief

    :thumup:
    En als mensen dat telkens bij een heftig verhaal doen, zullen we nooit weten of ze echt zijn of niet én hebben zij weer een “bevestiging” want ze reageren niet meer dus zal het wel fake zijn.
     
  6. lloorrtt

    lloorrtt Niet meer actief

    Er zijn ook genoeg serieuze reacties geweest.
     
    Bezige bij vindt dit leuk.
  7. SYRV

    SYRV Fanatiek lid

    29 nov 2009
    3.133
    453
    83
    Vind dit altijd zo’n dooddoener. In sommige gevallen gaat die vlieger zeker op, maar wat is er gebeurd met leren van je fouten? Of is het altijd zo zwart wit: eens een ... altijd een ... (vul zelf maar in)?

    (En nee ik ben nog nooit vreemd gegaan)
     
    Ctje1987 vindt dit leuk.
  8. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Klopt maar die waren niet in de meerderheid.
     
  9. lloorrtt

    lloorrtt Niet meer actief

    Jaa daar heb je gelijk in.
     
  10. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Ik snap sowieso niet waar het opeens vandaan komt dat alles wat maar een beetje afwijkt van 'normaal' als fake wordt gezien op dit forum? Wanneer is dat begonnen?
    Ik heb zelf in het verleden ook dingen meegemaakt waar anderen zich nog niet eens een voorstelling van zouden kunnen maken. Als ik dat hier allemaal zou neerkwakken dan wil ik wedden dat ik binnen de kortste keren voor trol wordt uitgemaakt. En toch zou het allemaal waar zijn.
     
    DN2017, Brinsa, Kolibrie en 13 anderen vinden dit leuk.
  11. Aaf88

    Aaf88 Bekend lid

    26 okt 2012
    596
    279
    63
    Dan waren er ook andere oplossingen geweest...:oops:
     
  12. Springboon

    Springboon VIP lid

    9 okt 2006
    8.278
    1.834
    113
    Vrouw
    Zorg
    Waar mijn liefjes zijn
    niet als zij de boot continu afhield, maar wel van zijn geld wou leven.. maar er zelf weinig voor wou doen ;)
    En als praten niet werkt, aangeven of zelfs gesprekken niet werken.. dan is het na 4 jaar frustratie wel een stap die gezet kan worden..

    maar ik ga hier verder niet in details treden.. maar ik snap wel hoe hij zich zo frustreerde en het toen 3x gedaan heeft..
     
    Ietjuh vindt dit leuk.
  13. Springboon

    Springboon VIP lid

    9 okt 2006
    8.278
    1.834
    113
    Vrouw
    Zorg
    Waar mijn liefjes zijn
    herkenbaar.. ik kan wel boeken schrijven maar behalve diegene die het met mij hebben meegemaakt zou de rest het niet eens geloven..

    qua dat heb je ws, net als mij, al zoveel meer (jaren) ervaring als iemand van 65+ ..
     
    Syane en jessy77 vinden dit leuk.
  14. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.228
    28.194
    113
    Dat rechtvaardigt vreemdgaan niet natuurlijk. Ben je ongelukkig? Ga dan uit elkaar. Dan kun je daarna vrij doen wat je wil.
     
    qwerty123, bozoe, Champetter en 16 anderen vinden dit leuk.
  15. Beebylove

    Beebylove Fanatiek lid

    11 mrt 2013
    1.850
    644
    113
    Vrouw
    Hier idem. Dat ik blij ben dan mn vriendinnen enzo van dichtbij mee maakte, want anders leek ik wel een verhalen verteller.
    Gun t overigens niemand van wat ik in 32 jaar heb mee gemaakt. Maakt me wel een stuk wijzer in dit leven en heeft me wel gemaakt tot wie ik nu ben.
    Een sterke vrouw die vecht en niet opgeeft.
    Zal herkenbaar zijn
     
    Springboon vindt dit leuk.
  16. Evanesco

    Evanesco Niet meer actief

    #116 Evanesco, 6 aug 2018
    Laatst bewerkt door een moderator: 6 aug 2018
    Och. Denk dat het hele verhaal wel wat zegt.

    Als je op stap gaat en met een vrouw praat je vriendin die thuis zit bellen om haar mee te laten luisteren...

    Blijkbaar schort er dan toch iets in het vertrouwen.
     
    qwerty123, bozoe, Champetter en 5 anderen vinden dit leuk.
  17. Bezige bij

    Bezige bij Fanatiek lid

    6 mrt 2016
    1.948
    1.710
    113
    Vrouw
    Precies... Dit dacht ik ook al.
    Het vertrouwen in elkaar is er dan toch niet echt als er zoveel controle nodig is.
     
    Evanesco vindt dit leuk.
  18. Nieuwsgierigbijtje

    Nieuwsgierigbijtje Fanatiek lid

    12 mei 2018
    1.854
    1.176
    113
    Vrouw
    Wat wordt er hier snel van een "trol" uitgegaan zeg. Hoe kwetsend.

    Dat er hier een aantal zieke verhaaltjes zijn verzonnen in het verleden, wil niet zeggen dat dat altijd zo is zodra er een verhaal wordt geplaatst wat in iemand zijn o zo mooie leventje niet voorkomt. Jammer. En ja dat laatste was sarcastisch bedoeld omdat ik vind dat je juist zo iemand als ts moet steunen aangezien ze blijkbaar nergens anders haar verhaal op dit moment kwijt kan.

    Ts ik hoop dat je toch de confrontatie bent aangegaan. Ik hoop dat jullie er uit kunnen komen samen en jullie beiden aan jullie zelf en aan jullie relatie kunnen gaan werken. Hoop dat je het positieve eruit pakt wat hier geschreven wordt. Sterkte!
     
    Stampertje1, fafa, Nimue en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  19. Lilium

    Lilium Niet meer actief

    Fijn dat dit voor jullie werkt, maar ik vind dit echt een ongezonde relatie. Dit is niet gebaseerd op vertrouwen, maar op controle.
    Nogmaals.. prima dat het voor jullie zo werkt, maar dan snap ik jouw goedpraten niet zo. Als je het echt kon goedpraten, had je deze controle niet nodig gehad.

    Ik houd helemaal niet van getroll op het forum (zal wel geen humor hebben) en in dit soort topics vind ik het puur pesterij. Stelletje kindertjes hier hoor.
     
    Posh, Jackie87, Evanesco en 3 anderen vinden dit leuk.
  20. Yvke86

    Yvke86 Fanatiek lid

    11 apr 2013
    1.696
    295
    83
    Vrouw
    Pedagogisch medewerkster
    Limburg
    Dit! En hij zoekt dus bewust de spanning en aandacht van een ander.
    Lekker laten vertrekken zo'n lamlul!
     

Deel Deze Pagina