Wel veel harde buiken hier. En af en toe zo'n gevoel in de schaamstreek alsof de baby er elk moment uit kan komen zoveel druk en af en toe een hele doorweekte onderbroek van een plonsje afscheiding/ slijm.
Ik heb er alleen savonds en snachts last van, dan ook erg drukke baby die zichzelf eruit probeert te werken van onder voor mn gevoel... Veel slijmverlies heb ik ook idd, gebruik zeker twee inlegkruisjes per dag...
Oooo die schaamstreek steken zijn echt heel gemeen!! Nog geen harde buik te bekennen hier, maar wel dus dagelijks van die steken; au!! Dochter is vandaag op de opvang, man aan het werken, dus de hele dag tijd voor mij om wat dingen in huis te doen, erg fijn! Het gaat allemaal wel erg langzaam (1 kamertje stofzuigen en dan meteen weer zitten of liggen) maar toch zit er wel weer verbetering in! Het is hier heerlijk afgekoeld, helaas vannacht nog wel erg slecht geslapen door benauwdheid.
Terug van de vk. Bloeddruk stijging in combi met harde buiken, hele diepe ligging baby en slijmprop verloren. Ze verwachten de baby 1 dezer dagen, wellicht vandaag of morgen al !! Wordt nu wel heel spannend!
Spannend, probeer zo goed mogelijk te ontspannen als het zover is. Even een leuke netflix op, paar keer lekker douchen etc Hier helaas zwangerschapscholestase, meteen aan de medicatie en extra controles. En bij 40 weken inleiden als met kindje er dan nog niet is...
Wow, dat is inderdaad spannend! Kan me voorstellen dat je wel even schrikt als je dat hoort, aan de andere kant ook een lekker idee dat het niet zo lang meer duurt!
@meen88 super spannend wat gaat het ineens snel he... @pietje1987 die steken daar heb ik ook al een aantal dagen echt vervelend. Ook als je een tijdje heb gezeten of gelegen en je gaat weer lopen. @theeleut55 dat is minder.. nog even volhouden!! Ik heb vanmorgen bij de gyn uitslag gekregen van de bloedtest. Geen zwangerschapsuiker. Dus was allemaal prima. Nu maar weer afwachten dus.... Hier ook slecht geslapen. Zo warm Hele nacht een nat washandje over me lijf zitten halen. Vanmorgen om 6u alles open, nu is het heerlijk hier in huis. Verder lekker op de grond zitten spelen met dochtertje.. voor zover dat nog gaat. Hihi. Samen thee drinken uit der serviesje. Wizzy en woppy op de achtergrond En ondertussen zit ze me buik dan te aaien, wat een scheet.
Moet zeggen dat het nog niet heel veel rommelt. Voor de zekerheid hebben mijn ouders mijn zoontje wel opgehaald. We gaan het zien!
Het gal stroomt niet goed waardoor de lever tijdelijk beschadigd en er gifstoffen in je bloed en de placenta komen. Vooral gevaarlijk voor de baby vandaar snel waardes beter maken met medicatie en kindje niet te lang laten zitten.
@meen88 spannend!! Hoe voel je je vandaag? Ik heb de laatste dagen veel (gevoelige) harde buiken en bij vlagen lage rugpijn. Vanmorgen roze afscheiding bij afvegen. Zou het hier ook gaan rommelen?
Goedemorgen dames, Het rommelt nog steeds, maar niet dat ik denk van, het gaat gebeuren vandaag ! Wel een raar onbestemd gevoel, wat ik niet kan omschrijven. Je gaat er nu wat op wachten, daar hou ik niet van! Vandaag maar even wat afleiding zoeken, huis gisteren al gepoetst
Lekker aan het rommelen bij iedereen. Vorige zwangerschap heb ik het 7 weken lang gehad , dus ik ga maar uit van de maximale looptijd, dan kan het alleen maar meevallen Door daar gedoe heb ik wel extra veel zin om een gezonde baby in mijn handen te hebben.die laatste weken zijn toch wel spannend stiekem. Hier vandaag nog een extra verschoonkussen voor beneden halen en een leuk plakboek voor het eerste jaar. Gister ook al de schoonmaak gedaan. Verder lekker rustig op de bank zitten denk ik.
Jaaaa regen!!!! Heerlijk Hier ook gerommel... pijn in me onderbuik en diaree Vanmorgen nog heel de tuin staan vegen en opruimen
Vind je het gek dat je buikpijn hebt daar krijg ik ook spontaan harde buiken van! Hier alles weer rustig, vannacht helemaal doorgeslapen, geen enkel w'tje te bekennen.. Hier regent het ook lekker door en er komt ook een onweersbuitje aan zo te horen, lekker rustig-aan-dagje!
Vandaag controle gehad. Kindje ligt goed ingedaald dus dat is fijn. VL vandaag voor t laatst naar het buitenland, dat is ook fijn. Huis is picobello in orde. Temperatuur is fijn! Mn lijf wat beurs van onder maar das ook voor een goed doel toch? Weinig gerommel hier dus ik verwacht nog niets. Komend weekend gaan wij nog even een paar dagen weg op een uurtje rijden afstand. Fijn weekend allemaal!