Uurtje geleden een test gedaan.. alleen die bleef zeker 10/12 minuten helemaal wit, zelfs geen controle streepje daarna kwam het controle streepje pas, die vertrouw ik dus al niet.. We hadden nog 2 DA testen in huis, nu dus nog eentje.. die doe ik straks nog even als ik weer naar de toilet moet. #frustrerend.
De tweede DA test was ook niet goed, streepje kwam pas na 8 minuten deze keer.. die testen vertrouw ik niet. Heb nog CB test gedaan .. is dit een “ voor gedrukte streep zijn “ of is dit een echt tweede streepje?
Dit lijkt mij een positieve test. Ook denk ik dat een indroger niet zo vaak voorkomt dat je ze al meerdere keren hebt gehad. Ik heb heeeeeeel wat testen gedaan inmiddels en ik heb nog nooit een indroger gehad. Dus ik denk dat je voorzichtig positief mag zijn