Graag even jullie mening; Voor mijn vakantie heb ik deze tuinbroek gekocht voor mijn zoontje van ruim 2 jaar, ik vond hem geweldig leuk staan. Nu zag ik toevallig gisteren op de site van het merk dat het meisjescollectie is.. Als het voor mezelf was (andersom dan), had ik er niet over getwijfeld en het gewoon gehouden. Maar ik vind het sneu als ik mijn zoontje voor gek laat lopen dus twijfel ik of ik nog moet proberen de tuinbroek terug te brengen.. Hij gaat binnenkort naar de peuterspeelzaal dus het kan zijn dat hij daar een meisje in hetzelfde tegenkomt. Is het erg meisjesachtig, nee toch? Wat zouden jullie doen?
Euhh gewoon houden natuurlijk. Hij staat leuk toch? Waarom zou hij voor gek lopen? Er is echt niemand die let op de psz uit wat voor collectie jouw zoon zijn kleren draagt. En als er heel toevallig een meisje zou zijn met dezelfde broek dan zou het me heel erg verbazen als iemand daar iets raars van zou zeggen. Je denkt erg moeilijk.
Ik ben daar zelf nooit zo moeilijk in. Als het hem leuk staat gewoon houden! Stoere schoentjes en dito shirt eronder en niemand die het ziet hoor, dat het eigenlijk een meisjesbroek is.
ik vind hem ook superleuk voor jongens. ik zou hem houden. ik heb toevallig gister een jongensbroek voor mijn dochter gekocht. maar vond hem gewoon leuk voor haar. ik heb daar niet zo`n moeite mee.
Mijn dochter draagt voor 85% alleen maar jongens kleding. Shirts sokken schoenen.... het enige meisjesspul wat ze draagt zijn onderbroeken en spijkerbroeken ivm de pasvorm. Zij is 5.5jr en werkelijk niemand zegt er wat van in de kleuterklassen en zij is er blij mee. Ik kan me niet voorstellen dat iemand het überhaupt opvalt bij jouw zoontje en al helemaal niet dat er wat van gezegd wordt
Want omdat de site het als meisjeskleding verkoopt, mag alleen een meisje het dragen dus staan alle ouders aan de poort bij de psz hun peuters op te hitsen om vooral jou jongentje te gaat pesten en in elkaar te slaan... niet dus. Al was die tuinbroek knalroze met glitters en een tutu er aan. Dan nog zou geen een peuter dat opmerken. Hooguit word die dan gevraagt of ze het ook aan mogen. En eigenlijk zou het niet eens moeten uit maken hoe oud je kind is. Mijn dochters dragen ook vaak zat "jongens" broeken.
Hij is ruim 2? Waar maak je je dan druk om.... Kids van die leeftijd weten echt niet van een unisex-uitziend kledingstuk, uit elke collectie het komt. Gewoon houden en aantrekken
Mijn zoontje van 3 gaat het liefst de deur uit in volledig Prinses-Anna outfit, en soms mag dat ook nog van mij! Tuurlijk kan hij deze broek prima aan, waarom niet?
Mijn oudste heeft bijna alleen maar meisjesbroeken, die passen hem veel beter qua pasvorm. Niet te moeilijk hoor gewoon lekker houden.
En dan zeggen mensen nog steeds dat het nodig is om j/m-labels te behouden. Dit topic geeft al aan hoe nodeloos dat is en dat mensen zelf wel uitmaken welke pasvorm, kleur en opdruk ze willen.
Het is gewoon spijkerstof toch. Dat kan toch gewoon voor allebei. Je vind het mooi en staat hem leuk. Geen haan die er naar zal kraaien. Mijn dochter draagt het liefst elke dag der Spiderman t shirts. En die komen echt van de jongens afdeling .de eerste die zegt dat mijn meis dat niet mag dragen krijgt een snauw van mij. En een goeie ook.
Kindjes van 2 kunnen niet voor gek lopen. Als hij leuk staat en lekker zit dan is het toch goed? Daar gaat het om, niet om het labeltje.
Ik denk niet dat kinderen van 2 zich hier druk om gaan maken, hij zal echt niet voor gek staan hoor! Als het leuk staat gewoon houden.
Ik zou er geen moment wakker van liggen! Mijn zoon heeft behoorlijk wat tweedehands kleding van mijn dochters gedragen. Meisjes-kleding, want her en der een roze stikseltje of strikjes (die ik ook wel eens verwijderd heb als ik het té erg vond) of een net iets minder stoer model. Ik heb hem er nooit over gehoord...
Houden, vind hem niet persé voor een meisje. Zo heb ik ooit voor mijn zoon een broek gekocht en zag later op de bon dat er meisjes jeans stond. Toen ik beter keek had deze wat roze stiksels wat amper zichtbaar was, hij was ook pas anderhalf dus hem hem gehouden.
Volgens mij is er geen ander kledingstuk zo unisex als een tuinbroek bij kinderen.. Leuk model, lekker aantrekken.