Ja later kom je er ineens achter dat ginuwine het niet over die lieve viervoeter in de wei heeft enzo.
Iemand trouwens de tekst van Butterfly van Jason Mraz weleens goed bestudeerd? Moet je ook niet buitenshuis zingen.
Ik verbaas me dat ik geen kuisheidsgordels kan vinden... Dacht, handig vast in huis halen zodat de meiden die van 11-25 jaar kunnen dragen . Niet dat ik extreem erg/ruig was maar hoop toch dat ze op mijn man lijken
beetje mostert na de maaltijd maar lees dit stukje nu pas. Ik was er niet bij en weet niet hoe serieus dit meisje was maar dit is precies een opmerking die mijn nichtje tegen mijn man zou maken bij een ontstoken oog om hem op de kast te jagen. En ik kan me voorstellen dat ze dit soort, in haar ogen stoere grapjes, ook wel eens tegen haar vriendinnetjes maakt als ze dit al zonder schaamte bij haar om doet.
Dat zou voor mij wel een reden zijn om een hartig gesprek met mijn dochter te voeren. En ook het feit dat dit besproken word op een verjaardag met de hele familie erbij. Als je dat zonodig met vriendinnen wilt bespreken doe je dat maar op je kamer met de deur dicht. (zeg ik nu allemaal heel stoer omdat ik me niet kan voorstellen dat mijn kleine peutermeisje dit later ook zal doen).
Oh ok denk daar ook zo vaak aan.. hoe zouden mijn kleine meisjes zijn als puber.. En met al die social media, hoe ga ik ze beschermen.
Ik heb me verbaasd over de buurvrouw. Komende vrijdag is de eindinspectie van ons huurhuis. 2 weken geleden zijn we geweest om de tuin weer onkruidvrij te maken, gras te maaien etc. Buurvrouw heeft toen gevraagd of we niets aan de heg wilden doen. Daarbij was de heg meer dood dan levend en begint de heg nu pas een beetje bij te komen, ook advies van hoveniers gehad dat we er niets aan moeten doen omdat dat de genadeslag zal zijn. Dus wij hebben dat aan de buurvrouw vertelt en niets aan die heg gedaan. Vorige week de voorinspectie gehad, is de buurvrouw haar kant van de heg aan het doen (terwijl ze wist dat we de voorinspectie zouden hebben). Man van de huurorganisatie was het er mee eens dat we die niet hoeven te doen, zit nu redelijk mooi in model. Heeft de buurvrouw de huurorganisatie gebeld voor de sleutel zodat ze ook onze kant kan doen. . Snap niet waarom ze tegen ons zegt dat we er niets aan moeten doen om vervolgens te bellen voor de sleutel. Gelukkig kunnen we over 6 dagen de sleutel inleveren.
De beste bescherming is ze van jongs af aan leren hoe ze met hun eigen lichaam om gaan. Leren nee zeggen, dus ook tegen een knuffel of kus van oma als ze daar geen zin in hebben ect en dat stap voor stap opbouwen naargelang ze ouder worden. Hier gebruiken we de boeken ik vind je lief en Nee! van Sanderijn van Doef. Ze hebben ook nog een boek voor wat oudere kinderen, ben jij ook op mij? En het boek het NEEmannetje vinden ze ook heel leuk. Maar daar weet ik zo even niet de schrijver van.
Tijd terug daar discussie over gehad. Dat was gewoon fatsoenlijk etc. Als een andere man/jongen het vraagt/eist is dat heel anders Hier vanaf het begin duidelijk gemaakt dat 1 keer vragen mag en dat het bij nee gewoon klaar moet zijn
Gewoon hallo of dag zeggen of een hand geven is ook fatsoenlijk. Een kus of knuffel eisen vind ik nooit fatsoenlijk. Dat is het antwoord dat mensen krijgen als ze vinden dat kinderen dat moeten. En het zijn gewoon beleefde kinderen die netjes alsjeblieft en dankjewel zeggen. Bovendien vind ik een knuffel die niet gedwongen is veel fijner.
Hier hoeven de kinderen geen kussen en knuffels aan de opa en oma’s te geven, een hand geven altijd en een high five vinden de grootouders ook supercool.