Hoe open zijn jullie over intieme zaken tegenover jullie man?

Discussie in 'De lounge' gestart door femkepeeters, 27 aug 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kleinepien

    kleinepien Fanatiek lid

    1 mrt 2013
    1.363
    1.416
    113
    Vrouw
    Oost-Groningen
    Na 13 jaar en 2 bevallingen waarbij ik alles heb ondergescheten, is de schaamte hier aardig ver te zoeken. :|:roflmao:Al had ik hem (en eigenlijk ook mezelf en alle andere aanwezigen) die bevallingsellende liever willen besparen...
    Poepen doen we met de deur dicht, maar verder eigenlijk niet. Ohja, als ik ongesteld ben, douchen we niet samen, want dat 'bloedbad' vindt ie maar niks.
    Vind ik niet erg, heb ik fijn de douche voor mezelf. :D
     
  2. Treez

    Treez Niet meer actief

    #82 Treez, 27 aug 2018
    Laatst bewerkt door een moderator: 27 aug 2018
    Er is geen schaamte, maar ik kies wel voor de gulden middenweg. Bij ziektes etc. zien en helpen we elkaar ook op de minder charmante momenten. Geen enkel probleem, maar dat betekent niet dat we dan altijd maar alles van elkaar moeten weten, zien of ruiken.

    Wij worden er echt niet vrolijk van om bijvoorbeeld mijn witte vloed of hoeveelheid menstruatiebloed tijdens een romantische avond te bespreken. Ik hoef ook geen gesprekken over de geur en kleur van zijn ontlasting bijvoorbeeld. Laat staan dat we dit van elkaar willen zien. Ik voel echt geen enkele behoefte om dit soort zaken met elkaar te delen en ik zou eigenlijk ook niet zo goed weten waarom wij dit überhaupt van elkaar zouden willen weten. Deze informatie heeft voor ons weinig toegevoegde waarde.
     
    chrystel73, marb, puzzelstukje en 3 anderen vinden dit leuk.
  3. Lilium

    Lilium Niet meer actief

    Vriend rn ik zijn nog niet zo lang samen, maar ik merk wel dat ik iets behoudender ben dan hij.
    Ik vind het echt nog (na 2 mnd) een no-go om scheten te laten in zijn bijzijn en poepen lukt echt niet met hem in de buurt. Plassen gaat al beter, dat dan wel.
    Vanwege een pregnancy scare de eerste maand kwam het menstruatie gesprek al vrij snel, maar ook oppervlakkig.

    Overigens heeft hij er geen problemen mee om scheten te laten in mijn buurt.:|

    Ik ben er wel voorstander van alles open te kunnen bespreken met elkaar, maar houd het ook bij bespreken, tenzij het niet anders kan.
    Het mag allemaal wel een beetje charmant blijven.
     
  4. Biccy

    Biccy Fanatiek lid

    28 jul 2008
    2.056
    14
    38
    Ierland
    Wij zijn nu 13 jaar samen en over het algemeen behouden we wel onze privacy.
    Maar het komt ook wel eens voor (wonen in een flat met 1 badkamer) dat ik toch echt ineens moet piesen als hij net onder de douce staat. Tja, jammer dan.

    En nadat ik de geboorte van onze zoon overleefd heb en doodziek was, had ik toch echt zijn hulp nodig om mijn wonden te verzorgen. Ik was daar niet blij mee, maar eigenlijk ook weer wel. Hij heeft dat heel lief aangepakt want ik schaamde me dood. Dus dieper dan dat konden we niet zakken - privacy wise.

    Daar tegenover staat dan weer wel, dat hij mij ook ooit eens iets vroeg te bekijken en ik zoiets had van... eh ok, je krijgt 3 seconden! :roflmao:

    Scheten mag iedereen hier laten, maar liever wel een beetje uit de buurt :D beter een scheet voor iedereen, dan buikpijn voor jou alleen!
     
  5. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.628
    5.656
    113
    Plassen kan ik wel met de deur open maar meer ook niet. Over mijn ongesteldheid praat ik ook niet. Puur omdat hij er verder niks aan heeft. Ik hoef ook niet te weten hoeveel er uit komt tijdens zijn handwerken om het netjes te houden. Wij zijn vrij open en bijv tijdens de bevalling en ziekte is het een ander verhaal maar anders heeft hij er weinig aan.
     
    DastyQueen vindt dit leuk.
  6. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Hier delen we ook alles.

    Ik kak met de deur open. Wij hebben zon kleine plee dat als ik die dicht doe , hij me een half uur later bewusteloos in de plee vind door mn eigen lucht.
     
  7. frummelke86

    frummelke86 Fanatiek lid

    17 feb 2017
    2.040
    2.726
    113
    Vrouw
    Op zich vrij open. Deuren gaan niet op slot, wel dicht. Mijn man heeft er een handje aan om de wc binnen te lopen en een gesprek te beginnen of even iets te vragen. Daar reageer ik dan wel geïrriteerd op. Niet uit schaamte maar meer vanuit: joh, houd even je verhaal vast....Ik ben er over 10 minuten. Als je iets kwijt bent, zoek even en over 10 minuten sta ik weer paraat. Maandverband /tampons zou ik niet snel in zijn bijzijn verwisselen maar als hij dan toevallig binnen komt lopen is het geen ramp. Maar om een tampon eruit te trekken terwijl hij zijn tanden staat te poetsen hoeft voor ons niet zo. Hij is makkelijker met scheetjes laten. Dat kan, maar ik wil niet in de stank zitten. Loop dan even weg ofzo.
     
    DastyQueen vindt dit leuk.
  8. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.458
    11.973
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Haha grappige vraag. Ik woon niet samen met mijn vriend en pas een jaar samen dus dat is wel anders denk ik.

    Maar het wc gebeuren regel ik zelf wel. Maar goed ik weet wel dat ik met hem overal over kan praten.
     
  9. Izzie7676

    Izzie7676 VIP lid

    18 dec 2017
    5.793
    6.474
    113
    Vrouw
    Alles is in principe bespreekbaar maar...


    Ik bespreek mijn lichaams-sappen en andere zaken niet met de man, en ik druk hem regelmatig op het hart de vorm can zijn keutel ook niet met mij te delen.

    De deur gaat op slot en hell no dat ik bij hem in de toilet ga terwijl hij kakt en visa versa.

    Alstublieft niet. Wanneer er sprake is van echt ziek zijn kan alles maar mijn menstruatie en zijn keutel zijn in de regel gewoon zaken die niet besproken worden.

    Zo blijft t leuk in onze slaapkamer
     
    Umm85 en DastyQueen vinden dit leuk.
  10. Izzie7676

    Izzie7676 VIP lid

    18 dec 2017
    5.793
    6.474
    113
    Vrouw
    En hij lat altijd scheten waar ik bij ben. Tot mij grote afschuw en irritatie. En op dit moment walg ik er zelfs van. Maargoed zelfs zijn ademhaling is momenteel too much
     
    Madelie vindt dit leuk.
  11. lidu1

    lidu1 Fanatiek lid

    28 mei 2018
    1.623
    1.757
    113
    Vrouw
    Whahaha jaaaa dat is hier ook maar mijn man vind het geen probleem om in zijn eigen stank te zitten haha.
     
  12. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Hier hebben we alles wel van elkaar gezien en geroken (helaas) tijdens ziekte en de bevallingen. Maar ik wil er graag geen gewoonte van maken en het bij uitzonderlijke situaties houden. Vriend heeft er geen moeite mee om scheten te laten in mijn bijzijn en ik kan daar echt boos om worden, loop naar de wc je stinkt!! Daarnaast vind ik hem op zulke momenten ook echt alles behalve aantrekkelijk!
    Net zoals dat we met de deuren dicht naar de wc gaan en douchen. Niet omdat er iets is dat niet gezien mag worden maar omdat het niet gezien en geroken hoeft te worden. Ik vind dat je dat soort dingen toch best wel voor jezelf mag houden.
    Ik vind het ook fijn om gedouched, geschoren en met een lekker parfummetje de slaapkamer in te gaan (helemaal voor de sex) voel me dat fris, verzorgt en vrouwelijk. En tuurlijk ga ik ook wel eens ongeschoren, zonder parfum en in een lelijke pyama de slaapkamer in en weet hij ook hoe ik eruit zie als ik net wakker word (en dat is niet fraai), maar als het niet hoeft en het kost niet te veel energie vind ik het een kleine moeite om even wat aan jezelf te doen voor de ander.
     
    Vitamientjuh, Suzie01, Lisa2 en 5 anderen vinden dit leuk.
  13. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Ik kan me voorstellen dat er situaties zijn (zoals maar 1 toilet in huis) en er is hoge nood dat partner A gaat poepen terwijl B staat te douchen. En daar hoef je je tegenover je partner ook niet voor te schamen maar als het anders kan (zoals jouw voorbeeld met wel 2 wc's) snap ik niet waarom iemand dit zou willen. De poepgeur van een ander is toch echt ontzettend vies?!
    Ik vind het ook niets met schaamte, of geheimen voor elkaar te maken hebben (die 2 heb ik meerdere malen gelezen in dit topic) maar wel met fatsoen! Ik vind mijn man poepend niet charmant, ik weet bijna zeker dat hij mij niet charmant vind met een bebloede tampon in mijn handen dus waarom zou je die situaties opzoeken? Het is toch veel leuker wel charmant voor elkaar te zijn?!
     
    chrystel73, Vitamientjuh en Liekje81 vinden dit leuk.
  14. Izzie7676

    Izzie7676 VIP lid

    18 dec 2017
    5.793
    6.474
    113
    Vrouw
    Precies dit dus ^
     
  15. Rosje83

    Rosje83 Fanatiek lid

    17 jul 2017
    1.908
    1.757
    113
    Vrouw
    Hier echt precies hetzelfde! Niets aan toe te voegen :D
     
  16. floppie888

    floppie888 Bekend lid

    3 sep 2014
    793
    549
    93
    Mijn man wil van menstruatiebloed en andersoortig vloeisel echt niks weten. Hij weigert ook de prullenbak in de badkamer te legen. Poepen en plassen doen we allebei met de deur dicht, maar scheten laten is geen issue.
     
  17. Izzie7676

    Izzie7676 VIP lid

    18 dec 2017
    5.793
    6.474
    113
    Vrouw

    Dat vind ik weer kinderachtig. Mijn man is er totaal niet vies van en vind t ook niet eng of raar. Hij hoeft er voor mij alleen niks mee maar een prullenbak verschonen of tampons kopen, no problem
     
    DastyQueen, Suzie01 en floppie888 vinden dit leuk.
  18. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Ik praat over heel weinig intiems. Mijn vriend eveneens. Ja, een pukkeltje hier of daar natuurlijk wel, maar verder niet heel vaak. Daarentegen staat de badkamerdeur (wat ook de wc is) meestal open, of in elk geval niet op slot). Tenzij we bezoek hebben uiteraard. Poepen/plassen in gezelschap van mijn gezin boeit me totaal niet, en andersom ook niet.
     
  19. Suzie01

    Suzie01 Niet meer actief

    Doet me denken aan het toilet bij mijn vriendin, wij de dames kunnen onze benen nog net kwijt tussen de muur en toiletpot maar haar en mijn man moeten echt poepen met de deur op een kier om hun benen kwijt te kunnen.
     
  20. PBV

    PBV Fanatiek lid

    6 feb 2018
    1.765
    1.321
    113
    Vrouw
    In het westen
    #100 PBV, 27 aug 2018
    Laatst bewerkt: 27 aug 2018
    Wij zijn best vrij met elkaar. Pukkeltjes of huiddingentjes laten we gewoon aan elkaar zien.
     

Deel Deze Pagina