Meting van baby of datum ei?

Discussion in 'Onderzoeken en echo's' started by ProudMomii, Aug 30, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ProudMomii

    ProudMomii Actief lid

    Apr 3, 2018
    254
    121
    43
    Female
    Hey meiden,
    Hoe zit dat bij jullie?
    Ik heb men ei gehad op 18 juni, dus uitgerekende datum was 11 maart. 1e echo gehad op 7w en dan kwam de grootte perfect overeen met de datum 11maart.
    Nu vorige week weer echo gehad met 12+1 maar ze kwam dit keer uit op 13w toch een verschil van 6d dus. Ze wilde het termijn niet aanpassen omdat ik zeker ben van men ei.
    Maar nu hoor ik van iedereen dat ze dat normaal wel doen. Zei vond 6d niet zo een groot vercshil, voormij is het dat natuurlijk wel.
    Ik weet nu niet zo goed toch bij 11 maart houden? Of toch van 5 maart uitgaan. Moest ik nu overtijd gaan maakt 6d in mijn ogen toch echt wel verschil
     
  2. lynole

    lynole Fanatiek lid

    Nov 22, 2014
    1,433
    587
    113
    Female
    Hoe weet je zeker dat je ei op 18 juni is gesprongen?

    Normaals is dat ze met de termijnecho de uitgerekende datum "vast" zetten.
    Mits je medisch gezien zwanger ben geworden dan staat de satum al vast en passen ze deze niet aan.
     
  3. ProudMomii

    ProudMomii Actief lid

    Apr 3, 2018
    254
    121
    43
    Female
    Door gebruik van ovulatietesten die positief waren op 16&17e en 18e in de ochtend echo gehad en ei was net gesprongen.
     
  4. ProudMomii

    ProudMomii Actief lid

    Apr 3, 2018
    254
    121
    43
    Female
    Ben niet medisch opgevolgd ik was toevallig op dag van ei op controle om pcos uit te sluiten
     
  5. Riverdale87

    Riverdale87 Fanatiek lid

    Oct 15, 2017
    4,151
    4,681
    113
    Female
    Normaal gebruiken ze de meting tijdens de termijnecho inderdaad. Ik vind 6 dagen ook veel verschil, om het niet aan te passen.
    Bij mijn zoontje had ik pregnyl gezet en toch drie dagen terug gezet. Soms heb je een latere innesteling of een snelle, maar dat moet de vk toch ook weten?
     
  6. ProudMomii

    ProudMomii Actief lid

    Apr 3, 2018
    254
    121
    43
    Female
    Ik loop bij de gyne ben van België :) en ik had 11 dagen na ei een hcg van 55 dus die dingen en de meting van 7w komen wel weer allemaal overeen met de datum van de eisprong
     
  7. RAppel

    RAppel Fanatiek lid

    May 2, 2014
    1,157
    192
    63
    Ik loop ook bij een gynaecoloog in België en hier wouden ze ook de datum niet aanpassen.
    Hier verschilt het ook 5 dagen.
     
  8. Simmy

    Simmy Fanatiek lid

    Mar 2, 2013
    1,067
    313
    83
    Datum wordt ip nooit aangepast als die al is vast gesteld. Daarbij past een verschil van +7 Of -7 binnen de marge.
    Daarom is je baby ook "op tijd" tussen week 37&42
    Dat is om de discrepantie op te vangen. Geniet van je zwangerschap! :)
     
    conejita likes this.
  9. Riverdale87

    Riverdale87 Fanatiek lid

    Oct 15, 2017
    4,151
    4,681
    113
    Female
    Aah, oké.
    Maar, je termijn is al vastgesteld dan? Want eenmaal vastgesteld veranderen ze die inderdaad niet meer.
     
  10. ProudMomii

    ProudMomii Actief lid

    Apr 3, 2018
    254
    121
    43
    Female
    Wij doen eigenlijk niet echt aan termijnechos
     
  11. Roetje08

    Roetje08 Niet meer actief

    Hier werd het termijn ook vastgezet met de 8-weken echo. Met 12 weken zei ze dat ze dat niet meer aanpassen. En het is altijd een schatting met millimeterwerk, dus kan zijn bij je volgende echo dat het termijn weer een beetje schuift :) ook van België trouwens.
     

Share This Page